Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 6.7.2017. at 1:56 PM, PremieRacing said:

Evo i dokaz kako dežurni diže ruke dok radi... 

 

IMG-c75376e9414a82f39170d95998066d8e-V.jpg

Mala vam ova gajbica za pivo :lol:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je prodavnica iza dupeta ovog što se saginje... Ma majstori mislili na sve, napravili garažu sa kanalom odmah pored marketa sa frižiderima za pivo. Strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa novo... osim što je 6Speed skinut i prodat. Vraćena fabrika. Ili sam to već pisao  :blushing:

 

Uspeo sam malo i da polomim lip prednjeg branika pa me to sad nerviraaaaaaa... brzo će novi. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao si :D  I lud covek, sta bih ja dao da mogu da metnem lako 6 brzina i da budu jos krace da moze da se vise salta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se i jesam zahebo... al' sad gotovo. Kasno. Posle j nema k. A i čovek je proklet, uvek ti treba ono što nemaš. Kad sam vozio 6 falilo mi je da manje šaltam i lepše se vozim. Sad kad sam vratio 5 fali mi... ne znam šta mi fali. Ma nek' ide dđvl, sad ga ionako drugi voza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sei je tiptop, prelistah celu temu, svaka cast za radove! Bas je ocuvan, jos kad sam procitao da je prva boja... :respect:

 

I zanimljivo resenje sto se felni tice :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, 'fala lepo al' nemam pojma gde si pročitao da je prva boja...  :D

Nije.

Samo je extra ofarban PRE nego sam ga ja kupio. Sve je bilo skinuto i ofarbano komplet unutra i spolja.   

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 18.4.2017. at 8:14 PM, PremieRacing said:

Danas sam radio PDR reparaciju limarije na mom drugom autu i autu jednog prijatelja... mislim, nisam JA radio već sam samo posmatrao i platio na kraju  :D

 

Mogu da kažem da sam oduševljen.  Sva oštećenja od parkinga, grada (leda) i slično su sanirana... Auto i dalje u prvoj boji, ništa farbano. Usluga možda izgleda skupa ali vredi. Idem da potražim adekvatnu temu za ovo ali sam hteo i ovde da spomenem. Ako nekome treba, slobodno pitajte...

 

Evo ovde :) Mislio sam da je neko sve vreme cuvao taj lak kako treba :D

 

Svakako auto je casa i sija se kao pasje mudo, bravo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skontao sam iz druge da je drugi spomenut :lol: 

Inace uglavnom muka ziva ocuvati sjaj crvene boje, pogotovo svetlijih nijansi...

 

I taj bivsi IS sa pocetka teme je zanimljiva masina, redni sestak je melem za usi i dusu + jedan od retkih tih godina da je 2.0 i da nije registracija kidanje :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10.5.2017. at 10:16 PM, PremieRacing said:

Patosirao ga dežurni... bilo mu dosadno.

 

image-0-02-04-61f17a95527f869f1c629d10681ad9d63824b695430038b17167fee089bdca99-V.jpg

Super izgleda SEI ovako;)

Kako ste ga spustili? I koliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo after, jel to slikano jos dok se nije slegao kako treba? Ili je razlika to kako je okrenut auto na slici? :D Mislim ako se vec spusta, onda to ovako treba :D

CAM03424.thumb.jpg.4691a0506ad2b330c39950eea2312a68.jpg

 

Ili ako hoces sa mojim ovaj tvojim felnema :D

dscn6672.thumb.jpg.f6c787ff78f2b4a36507bc25e53a63d5.jpg

 

 

p-1151-30150_wheelgap-500x452.jpg

 

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, PremieRacing said:

Dežurni će to bolje da opiše, nadam se da NEMA neke slike u toku radova  :ph34r:

 

U levoj ruci brusilica, u desnoj CO2. Kako da slikam? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...