Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bolje nego nove :D Odusevecies se kad budes trebao da ih peres :D Najbolje felne za to, smorim sa sa novim kad treba prati xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon...

 

20170406_184311.jpg

Svašta nešto se čekalo ali danas je došao na red i novi letnji set. Iskoristio sam priliku da opet premerim masu felne, gume i zajedno: 7.5 + 5 = 12.5

 

Mora to mnogo bolje ali ne sa ovim felnama... potraga se nastavlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si ti to olaksao, meni su bile sa 175/55 gumom celih 14kg :D Moja 7j felna sa 195/50 gumom je 13kg :D Dobro im stoji ova boja, nisam imao losu viziju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, PremieRacing said:

Napokon...

 

20170406_184311.jpg

Svašta nešto se čekalo ali danas je došao na red i novi letnji set. Iskoristio sam priliku da opet premerim masu felne, gume i zajedno: 7.5 + 5 = 12.5

 

Mora to mnogo bolje ali ne sa ovim felnama... potraga se nastavlja :)

Lepo izgleda ali meni je lepši sa Abartovim Felnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trajalo bi to godinama... Imam nameru da svako leto vozim druge felne ali nemam nameru da Sei vozim decenijama  :innocent:

 

btw, svima se vise svidjaju bele Abarth felne ali zatamnjena stakla, tamni farovi, crne brave pa i felne neka prate taj fazon. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da krenemo sa nečim povoljnim, finansijski prihvatljivim.... Hoću da ga 'spustim' ali što povoljnije, imam kupca i natežemo se oko cifre pa ne bi puno da ulažem  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam radio PDR reparaciju limarije na mom drugom autu i autu jednog prijatelja... mislim, nisam JA radio već sam samo posmatrao i platio na kraju  :D

 

Mogu da kažem da sam oduševljen.  Sva oštećenja od parkinga, grada (leda) i slično su sanirana... Auto i dalje u prvoj boji, ništa farbano. Usluga možda izgleda skupa ali vredi. Idem da potražim adekvatnu temu za ovo ali sam hteo i ovde da spomenem. Ako nekome treba, slobodno pitajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima, koliko te izaslo? Na Corsi su mi leva vrata sva isparana od drugih automobila na parkingu.

 

I interesuje me jesi li menjao amortizere na Seiu, sta preporucujes? Procurio zadnji desni pa treba da uzmem zadnje, ne znam valja li onaj Dampo cemu? Koliko znam isti su i za putnicku i za Van verziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena za PDR je skroz relativna stvar, koliko sam ja platio ama baš ništa ne znači...

Zadnje amorte za Sei sam menjao i uzeo sam Kayabu. Volim tu marku i nekako im najviše verujem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mogu da ti oprostim, ali da metnes KYB ispred Bilsteina mislim stvarno :D Od toga jedino gore kad Milutin predje na dizela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj pa ti sad samo nalivas so na ranu :D Ne radim ja kracenje fabrickih opruga sem ako nisu neka malecka spustanja :D Ono sto ja najcesce radim je da nadjem opruge 2-3 puta tvrdje od drugog auta da su slicnog precnika, pa ih skratim i preoblikujem po potrebi da lepo nalegne i onda to montiram uz prepravljene Bilstein amortizere :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...