Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E, kako je juče objavljen post otišao u zaborav, evo danas da ponovim kako sam se ponovio  :D

Sei je dobio 'nebo' i A stubove od crne prevrnute kože, kao i fabričke crne suncobrane koje sam jedva našao  :wacko: Usput sam zapušio sve rupe rukohvata i ofarbao plastiku svetla u crno... evo par slika mada ne mogu da dočaraju kako je ispalo. I jedna sa Lex-om...

 

 

20160311_152329.jpg

20160311_152310.jpg

20160312_162459.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, YUgisa said:

Lepo izgleda, nesto slicno sam i ja zamislio da uradim kod mene. Posto je materijal?

 

Materijal sam nasao prilicno povoljno, mislim da je 600-700 din metar duzni. Sirina je preko metar. Naravno, nije prava prevrnuta koza ali je extra i totalno je slicno volanu koji sam kupio takav... Napravio sam i onu kozicu menjaca od toga, prostepano jarko zutim koncem  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu, samo napred, ali to će biti jako teško za održavanje... onaj fazon, bele rukavice kad ideš u vožnju  :P

btw. te trkačke table se čudno nekako presvlače i interesantne su na dodir. Kao gumirane nekom velikom granulacijom mat crne boje, a sve radi sprečavanja odbljesaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onako je ne dodirujem posto sa trkackim pojasevima ne mogu da se odvojim od sedista :lol: Jedva prekidace dovatim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki (i grozno težak) točak polako uzima svoj danak ali sam rešen da ga zadržim... ne može on da pokvari koliko ja mogu da popravim :D

 

Lupkanje se javlja na sve četiri strane sveta i točkova  :blink::wacko: Čekamo dežurne da se smiluju  :P

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komšija tapetar, nisam smeo ni hteo da se zezam sa tim da mi ne padne na glavu posle prvog sunca  :P

 

komša extra radi i korektno naplati svoj rad... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.12.2015. at 2:43 PM, PremieRacing said:

Stigli stikeri od Pere 'sa televizije'.    ;)

 

najjači mi je ključ sada, bojim se da ne sednem u pogrešan auto na parkingu:

IMG-1450958332366-V_zpstevvdmxw.jpg

 

ispravljeno  :respect:

 

 

20160506_124104.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6.5.2016. at 9:41 AM, PremieRacing said:

Komšija tapetar, nisam smeo ni hteo da se zezam sa tim da mi ne padne na glavu posle prvog sunca  :P

 

komša extra radi i korektno naplati svoj rad... 

 

Kako je komšija 'profi tapetar' debelo naplatio svoj rad, a meni je nebo ipak palo na glavu (postepeno, celo leto po malo), ovih dana je morao da radi ponovo free of charge.

Opet je extra, a ujedno sam uzeo i nove žabice i vrhunski ga pričvrstio uz krov automobila.

 

Sledeće, za zimski set, tražim ovo: 

20160822_135947.jpg

20160822_135951.jpg

 

Ako neko ima predstavu gde da kupim čeličare 13', ovakve poklopce i 'ratkapne' - molim vas da javi! Odužiću se...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...