Jump to content
FAS Goran
Sirius9

Bosch alat na NIS-ovim pumpama - skupljate li kupone?

Recommended Posts

ja sam za perač dokupio produžno crevo od 6m,tako da sad ima ukupno 9m :)milina:) i mlaznicu sa posudom za deterdžent,sad je tek prava stvar,komotno se šetam oko kola i prskam:) i neverovatno mi je koliko malo potroši vode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za hobiste kojima treba jeftiin alat nek se raspitaju dal Villager i dalje praktikuje prodaju estetski osštećenih proizvoda pri montaži,transoprtu ili onaj alat koji su koristili kao promo.

 

Imali su radnju u Kragujevcu koja se isključivo bavila prodajom takvog lata sa debelim popustima,a oštećenja ne umanju funkcionbalnost tipa naprslo ili izgrebano kućište,daju i garanciju.

 

A Villager nije ništa gori od zelenog Boscha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo onaj golemi šrafciger, set gedora + pinovi i perač :)
Do pre mesec dana je bilo svega na pretek dok se akcija nije zahuktala.

 

Po meni su gedora i pinovi sjajni, perač recimo ok (ali smešan u poređenju sa onim iz perionica jer je od plastike i deluje baš mekano), a veliki šrafciger za izbegavanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam pričao sa drugarem kojeg davno nisam video i ispalo da isto prati ovu akciju i kaže mi da nema šanse da se to više dobije :(

možeš da imaš 200 kupona kad alata jednostavno nema, boš ne isporučuje, seronje, neću im sad kupiti alat ni da mi daju 200% popusta.

 

@beli punot

profi alat mi jednostavno ne treba, s vremena na vreme izbušiti par rupa, napraviti neku policu za to ne treba profi bušilica koja košta preko 100€ ili to što mi treba ugaona brusilica da jednom u dve godine sredim i prefarbam ograde na kući, 3-4 puta godišnje naoštrim nož na kosilici ili tako nešto, za to je dobra i brusilica od 40€. Profi šrafilica košta i preko 100€, voleo bi ja tako nešto da imam ali ni i da platim, za isti novac bi mogao 3 alata da uzmem...

 

Sve u svemu nema ništa od ovoga, back to premotavanje oglasa na KP...

 

P..S. ne bi bilo loše kad bi imali neku temu posvećenu ručnom alatu za po kući, ne striktno vezano za kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imas u Metrou hoby alata.Einhell aku odvijac sa Li baterijom nesto oko 5000.Dobra je testirao sam je licno.Sad na akciji Bosch busilica 500w nesto oko 6000din a i brusilicu mozes naci za 4-5 hiljada din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo,imaš hobi alata da biraš.

 

Ili ako ti je blizu idi na pijac u Markovac,dolaze Rumuni i Bugari donse i nov i polovan alat,možeš da kupiš i full profesionalni alat za male pare.Preprošle nedelje npr. neki ciga prodavao Husqvarna 555 za 450€ dao bi je i za manje.Nova vidi se da nije radila ni par sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovemo mi danas NIS-ov call centar i kaže operaterka da su stigli alati na sve pumpe. Odem ja posle posla na Zmaj, vidim ih poređane iza kase, ali kasirka reče da su to sve rezervacije i da su ljudi za koje je alat spremljen već obavešteni. Pitam ja da nije možda neki i za mene... Proveri ona spisak i kaže jok.

Odem ja kući i samo što sam seo da ručam, zvoni telefon - Kristina iz NIS-a. Zove da me obavesti da me na Zmaju čeka alat

Ispričam joj ja da sam se upravo vratio odande i da bla, bla...

Uglavnom, epilog:

d286730b0206641d7e3ad50972088688.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovemo mi danas NIS-ov call centar i kaže operaterka da su stigli alati na sve pumpe. Odem ja posle posla na Zmaj, vidim ih poređane iza kase, ali kasirka reče da su to sve rezervacije i da su ljudi za koje je alat spremljen već obavešteni. Pitam ja da nije možda neki i za mene... Proveri ona spisak i kaže jok.

Odem ja kući i samo što sam seo da ručam, zvoni telefon - Kristina iz NIS-a. Zove da me obavesti da me na Zmaju čeka alat

Ispričam joj ja da sam se upravo vratio odande i da bla, bla...

Dobili su na zmaju, a ima i mala pumpa kod nacionala. Imam dva kupona viska pa ako nekome treba neka se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...