Jump to content
FAS Goran
asterix

Renault Laguna 1.9 dCi karavan

Recommended Posts

Mislim! :harhar:

To bre dva brata rodjena.

Tacno se vidi iskustvo... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, prvo da pozelim casu cistog goriva kao ti meni pre par god  :harhar:

 

Salim se, taj 1.9 nema te boljke ima neke druge ali ako je dobar navozaces se. Imao sam 2 lagune, limuzinu i karavan i karavan je imao neki cudan menjac 140 ide 6om na 2000rpm, to me je odusevilo! Na limo je bio menjac dosta kraci(ne znam od cega zavisi). 

 

 

Da te lepo sluzi!! Porodican auto za pristojne pare, pruza puno vise od nekih drugih skupjih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, prvo da pozelim casu cistog goriva kao ti meni pre par god  :harhar:

 

Salim se, taj 1.9 nema te boljke ima neke druge ali ako je dobar navozaces se. Imao sam 2 lagune, limuzinu i karavan i karavan je imao neki cudan menjac 140 ide 6om na 2000rpm, to me je odusevilo! Na limo je bio menjac dosta kraci(ne znam od cega zavisi). 

 

 

Da te lepo sluzi!! Porodican auto za pristojne pare, pruza puno vise od nekih drugih skupjih...

 

Hvala matori.

Pregledao sam i ovome odmah casu,nije prljava,tj magnet nema sta da uhvati od opiljaka.

Znam da ima problem sa menjacima,pa kao sto i Dezurni rece jedan mali servis menjaca ulazi u plan hitnog odrzavanja.

Jutros sam bas gledao,1750-1800 obrtaja 6-om brzinom ide 100 km/h.

Nema buke ni mucenja,fino je sve.

 

srecno sa kolima i puno km bez servisa, a sto kaze delas a ja cu se nadovezati, kakva mu je delfi oprema?

 

Hvala kolega.

Ono sto mogu da vidim i proverim je ok,nema curenja,nema masno nista,slikacu bas kad je skinut poklopac motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što mene fascinira kod Lagune je što vuče jako dobro ali ne lepi za sedište.

To je dobro za ove sa osetljivim stomakom.

Imam takve u okruženju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,ne lepi kao sto stilo to uradi,ali prilicno lepo povuce,nekako linearno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zar nije to godiste falicno, pretpostavljam da je stariji od 2006. g ?

pitam jer sam i ja poceo da ih gledam, a kruze price razne :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

osetljivost na gorivo, delfi, a opet gledam dosta se voze, a cena im je dosta dobra za dzep uz opremu koju daju , a o mladjim modelima da ne pricam, jako dobri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakav problem,bar za sada.

Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo dubinsko odradjeno i ajde na rasprodaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh ja da napisem,ali nisam siguran pa da ne ispadam ovca.

1.5 stariji jesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,sad ispadoh magarac.

Hvala ti cika Mare.

Sad cu kod tebe da dodjem da predstavim lubenicara. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jako lep auto. Čuo sam da su to dobri motori, e sad elektronika može da zeza na svakom autu tako da to nije merodavno.. Samo da dobro služi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ko da nisam ni predstavio auto ako se ne pojavi kod tebe.

Stavi za kafu. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

osetljivost na gorivo, delfi, a opet gledam dosta se voze, a cena im je dosta dobra za dzep uz opremu koju daju , a o mladjim modelima da ne pricam, jako dobri

 

1.9 ima BOSCH dizne i ponavjlam po 100ti put na forumu uzaludno, nije osetljiv na gorivo, osetljiviji je moj 3.0d od njega. 

 

 

Kod 1.9 ima jedna stvar koju OBAVEZNO treba uraditi cak i pre velikog servisa ako plainras da je ostavljas, zameni letece lezajeve preventivno i navozaces se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...