Jump to content
FAS Goran
joshibeast

Iz kog puta ste položili vožnju? (dogodovštine sa polaganja)

Recommended Posts

Ha, da li ima ikog ovde ko je polagao na Fici? :D Iz prve i testovi i voznja sa samo 20 casova obuke daaaavne `80. :D

Moj deda (bez uvrede :laughing: ) i to je bilo vreme kad si svoj auto vozio na polaganju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polozio sam Aprila 2014 uz sve to cekanje, zatvaranje otvaranje, menjanje zakona i od tad do dana danasnjeg nekih 80k sam napravio svojim Puntom a vise vozim tudja kola :D

Cekaj, jesi li siguran u ovo?

Znaci, ako si svojim Puntom presao 80 000km, a tudja kola vise vozis, znaci da si presao u poslednjih godinu ipo dana najmanje 160 000km???

Pojasni malo, bas me zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aprila 2014 uz sve to cekanje, zatvaranje otvaranje, menjanje zakona i od tad do dana danasnjeg nekih 80k sam napravio svojim Puntom a vise vozim tudja kola :D

Brate..malo ga pretera :D

Ako si puntom presao 80k, sta, sa tudjim si 100k. Jedno 180k km za godinu i po...Cile..Cile

Share this post


Link to post
Share on other sites

:shock:

Dejice ti si?

:wallbash:

Sledeci lazem...

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratis dedi dug i ostane ti 10k km za to vreme.

Becejac kapiram ja sve to,ali nisu bre svi ko lego kockice,neki i razmisljamo!

:rofl: :rofl:

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokainske noći  :laughing: Ne ja sam prošle nove godine vozio do Amsterdama oči mi ispale menjali se drug i ja 5 puta,posle mi nije bilo do vožnje mesecima,zamisli nabiješ 100+ soma za godinu dana  :D

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ne razmisljate, ladno niko nije prokomentarisao, a ja razmisljam vec dva dana, da li da citiram, da se ne uvredi.

 

Pa ja ovo nisam video!

Pa sto nije razmisljao da li ce da se uvredi kad je pisao post?

Ja sam bre jedno vreme imao stelu za plin,kostao me kao sada 10 dinara 1L.

Nisam izlazio iz kola,isao bre djubre do kontejnera da bacim kolima,bahato skroz,pa nisam stukao za godinu 40k km celih.

Ali bukvalno nisam pesacio!

Ovo je bre nemoguce da se izvede skroz!

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polozio iz prve sve, al je bilo je&eno sto se tice zakona, poceo kad jos nista nije bilo pitao ih 3 puta jel polazem do kraja sve po starim iako uvedu nov zakon, oni kao ma naravno, nemas frke, 100posto... Posle kad su mi rekli "moramo po novom" hteo sam da bijem gazdu.. Indijanci lopovski

U planu mi je A2 posle zime

 

Uzmi odmah A, ne isplati se A2 zato sto je nas zakon zastareo u odnosu na neke nove motore u odnosu kW <--> kg 

A razlika u parama izmedju te dve kategorije je 6-7000 din što je ništa

 

Polozio sam Aprila 2014 uz sve to cekanje, zatvaranje otvaranje, menjanje zakona i od tad do dana danasnjeg nekih 80k sam napravio svojim Puntom a vise vozim tudja kola :D

 

U jebote, pa ti kao knjigovodja, dodaš koju nulu viška  :D

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam primetio 80k ovih.

Ja imam dozvolu 10 godina.

Sopstveni auto imam poslednje 4 godine.

Mislim da još uvek nisam ubio 100k a svaki dan idem na posao kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam polozio jos davne 98me,u decembru,testove sam polozio iz prve,a voznju iz 3ceg pokusaja,prvi put sam sjajno vozio,al nisam propustio kamion,ja imao uslovno zeleno da skrenem desno,a njemu je bilo desno na raskrsnici,jbg,drugi put padala kisa,tako da sam imao dosta gresaka,a treca sreca,perfektno odvozao

eto kad saberem godine 17 godina imam vozacku,a ovo mi je tek treci auto,a jos sam se i navozao sluzbenih  nekoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje polaganje odradio 95,ali sam odmah polagao za kamion.

U vojsci smo redovno krali jednu 110-ku i isli u obliznju kafanu,paar puta i sa oficirima. :ph34r:

Mislim da niko tada nije ni znao da je taj kamion uopste i postojao.

Tu stekao praksu i usao u stos sa gabaritima,i na polaganju iz prve i testove i voznju.

Za motor sam polagao 98 jer je vec pocela hajka i zaustavili me 3 puta i kazna za voznju bez dozvele. :police:

Onda resim da to odradim i opet iz prve. :scooter:

Mada je polaganje imalo samo jednu caku,a to je da kad ides iza auta sa pandurom vozis iskljucivo desnom stranom puta,a kad radis skretanja levo dva puta dajes migavac.Prvo da bi presao do razdelne linije na sredini kolovoza a drugi da skrenes levo.

Inace motore vozim od 13-14 godine i to su bili oni tomosi automatici,apn-ci,kasnije MZ a onda ozbiljnije sprave.

Kola sam naucio da vozim tako sto sam gledao sta cale radi,puno se vozio sa njim jer me je svaki dan vozio na i sa treninga.

Pitao da mi pokaze sta i kako,objasnio,ja probao i negde uslo u glavu i onda mu krao auto i vozikao se po kraju!

Srecom NIKADA ni jedan sudar niti cesanje!

Dace bog da tako i ostane... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...