Jump to content
FAS Goran
srdjos

Cenkanje kod kupovine novog automobila!

Recommended Posts

Mene interesuje samo jedna stvar, kako smo se ja i još mnogo trenutnih i budućih vlasnika novih vozila FCA grupacije zeznuli i ipak otišli u auto salone koji prodaju vozila FCA grupacije i uopšte pazarili kod njih kad su im u zvaničnim cenovnicima naduvane cifre zbog kojih niko normalan ne bi ni prišao tim automobilima?

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, moron said:

Priznajem, za jedno si u pravu. Ne postoji u Srbiji „FCA salon“ ( ili „Ford salon“ ili „BMW salon“ ...“ ). Postoji „salon koji prodaje FCA vozila“ ( „salon koji prodaje Ford vozila“ i sl. ). I naravno da se za bilo koji brend poslom maloprodaje ne bavi uvoznik vozila, već diler vozila.

Uvoznici se u SRB ne bave maloprodajom vozila?

 

Npr. kad odeš u salon Porsche SCG... ko je uvezao te aute koje gledaš u njihovom salonu? Uvezao ih je Porsche SCG ili neka druga firma?

I FCA je imao salon na početku Bulevara Despota Stefana, ali ga više nema.

 

14 minutes ago, moron said:

Ali, čak i onda kada se ne slažem sa onim sa kime komuniciram, ja mu ne napišem „da lupeta“, jer mislim da se neki nivo kulturne komunikacije uvek treba zadržati, pa i onda kada se ne slažemo.

Probaj i ti tako – neće da te boli.

Pišem kako god mislim da treba.

Svakako mi nećeš ti određivati kako i šta ću pisati, jednako kao što i ja to ne radim tebi. :thumbup:

 

Inače, pomenuti si izraz dobio tek kad si prvi krenuo sa ličnim nipodaštavanjem jer eto "ja imam obaveze". Nemaš odgovor na napisano, pa krećeš da diskredituješ onoga koji piše.

Sve u stilu... "on je admin na Fiat forumu pa šta će... mora da brani Fiat". Ne. To se ne radi.

 

Naročito se to ne radi na Forumu koji si prethodno jedno 100 puta i sam pohvalio da može slobodno da se napiše i o Fiatu... pa gde je onda taj admin koji "ima obaveze" kad eto može da se napiše šta god???

Provociraš bez osnova, pa onda kukaš na kulturu kad dobiješ odgovor... Bezveze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene interesuje samo jedna stvar, kako smo se ja i još mnogo trenutnih i budućih vlasnika novih vozila FCA grupacije zeznuli i ipak otišli u auto salone koji prodaju vozila FCA grupacije i uopšte pazarili kod njih kad su im u zvaničnim cenovnicima naduvane cifre zbog kojih niko normalan ne bi ni prišao tim automobilima?

Sent from my DN2103 using Tapatalk


Pa zato što čitate forum i znate za foru



Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...