Jump to content
FAS Goran
Jastrebov

Remont letve volana - Stilo

Recommended Posts

Remont letvi volana sa komplet novim delovima. Od stare letve ostaje : Kućište letve , Osovina puža zupčaste letve i zupčasta letva. U slučaju velikog oštećenja nekog od ova tri dela letva se moze remontovati samo uz predhodni dogovor sa strankom.

Od novih delova ugrađuje se : Krajnice letve volana (obe strane). Manžetne sa šelnama (obe strane). PVC biksna letve volana (isključivo nova - fabrička. Pravljene čaure na strugu ili dr. Način NE DOLAZE U OBZIR). Ležaj osovine puža (Mali i veliki).

Svako kućište se pere i peskira. 

Rok za isporuku 3 dana od dana prijema letve. ( Zavisi od firme za dostavu ) Dostavu i prijem pošiljke plaća naručilac. 

Za Beograd i okolinu može i lična dostava sa plaćanjem na licu mesta posle završenog remonta.

Za sve ostale informacije isključivo na e mail   Dzunglica63@gmail.com

 

rl001.jpgrl002.jpgrl003.jpg

rl004.jpgrl005.jpgrl006.jpgrl007.jpg

rl008.jpgrl009.jpgrl010.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel radis samo letve sa elektricnim servom ili se bavis i klasikom?

 

Konkretno zanima me reparacija letve na Lybri 1.9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje pedantno i kvalitetno. :thumbup:

Bas me zanima gde nabavljas PVC biksnu letve volana-fabricku,jer na onoj temi ljudi se ubise trazeci je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena remonta letve volana je 10 000 din. garancija 6 meseci. Radi se isključivo kompletnan remont sa zamenom delova koji su naveden u prvom postu sa fotografijama.

Radim Samo mehaničke letve sa elektro motornim pojačivačem. HIDRO letve ne radim.

Delove nabavljam llično u originalnom pakovanju.Gde i od koga, po kojim cenama je poslovna tajna.  :secret:

Za sve koji su u Beogradu moguća je lična isporuka sa ličnim plaćanjem isključivo u GOTOVINI .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto je nova ( u stvari reparirana ) letva u prodaji u prodavnicama u Beogradu od 12 000 din do 14 000 din ( a i te letve nisu tehnički potpuno ispravno sklopljene - skoro na svim je osovina puza postavljena u nepravilan polozaj za montazu pa je potrebno rasklopiti je i postaviti u ispravan polozaj ) cena koju sam ja ponudio ovde na forumu je vec sa popustom i to od skoro 20 % . Ali da ne bi ostalo tako spreman sam ponuditi dodatni popust isključivo člavovima FLCS od maksimum 5%. 

Takodje postoji uslov i za veći popust u slučaju veće narudzbine , za srevise i mehaničarske radnje takođe - veći popust na količinu više od 5 kom. 

Zvanično od sad cena za sve članove sa članskom kartom FLCS kluba je 9500 din + TROŠKOVI SLANjA POŠILjKE .

Ako ko zeli dogovor molim da pošalje privatnu poruku ovde na forumu    ili   email na   Dzunglica63@gmail.com

Ujedno molim administratora da mi potvrdi da li je neko stvarno član FLCS ili nije. 

Edited by Jastrebov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naknadno obaveštenje !

 

 Pošto nisam gore u postovima pojasnio dovoljno , ili me ne razumete , evo još jednom  :

- Čauru ili biksnu letve volana NE PRODAJEM POSEBNO .

U obzir dolazi samo komplet remont letve sa zamenom delova koji su gore navedeni. A ako postoji već urađena neka letva za Stila recimo ,moguće je i zamena staro za remontovano ( novo).

Ovo obaveštenje je iz razloga jer sam imao nekoliko poziva i poruka na moj br. mobilnog tel. za prodaju samo BIKSNE odnosno ČAURE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko pita - ne skita!

Ako već ima potražnje za čaurama odrediš joj adekvatnu (onoliko koliko smatraš da je dva puta više nego dovoljno) cenu i ispratiš potražnju tržišta. Na slanje dve, tri čaure zaradiš koliko bi zaradio na remontu cele letve i nakriviš kapu!

Nikakva kritika već predlog u skladu sa nastalom situacijom koju uvek treba iskoristiti u svoju korist! Živeo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze . Javite mi  se na email ili ovde ostavite  poruku u inbox radi dogovora gde i kad se vidimo. Ostavite mi i vas br mobilnog tel. Videću da vam sutra uradim jednu moju pa da samo zamenimo. I neka vam majstor skine spone ako ih vraćate i neka premeri rastojanjekako su stajale na krajnicama.

Hvala . 

Pozdrav.

Edited by Jastrebov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspešno odrađeno . Remontovana zamenjena za neispravnu istog dana. Evo je neispravna na stolu u fazi rasklapanja. 

 

rl011.jpg

 

Iz prepiske rekao bih da je vladokv zadovoljan obavljenim remontom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari da li je neko menjao sam u kucnoj varijanti krajeve zupcaste letve (brkove ) i kako je to uspeo resiti ,da li oni mogu projzrokovati lupnjavu koja prenosi udarce cak i na volan al na sitno se oseca 

Bio bih vam zahvalan kad bi mi neko detaljano objasnio slikama ili slicnom tehnikom kako je to zamenio .

Hvala unapred :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da lupkaju i naravno da se oseca na volanu, mogu da lupkaju i da se ne oseca. Meni je trenutno pocela da se cuje biksna, lupka na sitno ali se ne oseca na volanu. Radicu je u skorije vreme, mozda stavim i drugu letvu ali cu verovatno da uradim bixnu ( tj.majstor) 5000din je ceo zahvat, otprilike me isto kosta i da stavim drugu letvu, postarina + ruke.. sta znam

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi Mico, vise ne pojacavas muziku da ne slusas lupanje? :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doso sam do 28 a jeftiniha mi letva nego vufer

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 na fabrickom? Pa dobro ti usi nisu otpale do sad. :D
Ja sam nabacio vufer ipak, kad pocne da krcka plastika upije vufer.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko skidao sam u aopstbenoj radinosti krajeve (brkove) zupcaste letve i koje je caka kako odvrnuti ono ispod manzetne ? Cime skinuti taj zglob ili ti to kako se vec zove taj deo ispod manzetne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces da skidas sipke letve volana bez skidanja same letve ili alat za te stvari ili da se mucis da li ces prici nekim kljucem..
eb8187856f01ae2568fd7f5db19478d4.jpg

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspešan remont volana jedne stranke na način koji je negde čuo da može ili da je jeftino odrađeno. Koliko je to jeftino odlučite sami i dobro razmislite šta radite ? Pozdrav svima !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...