Jump to content
FAS Goran
Ticma

Honda Accord Type S

Recommended Posts

Sve slike su sa vozila dostupnih na tržištu.

Druga slika je Astra J, koje je eto 2009 godište. Pogledaj malo enterijere i prvog modela Insignije.. Ne valja pričati napamet, samo da bi se nešto reklo.

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo ja sam presao nekih 60km bas po centru onako normalne voznje za vece i nije presao 10L po proseku.

Normalna vožnja? Normalna??? Pa, ti nisi ni pipnuo gas u toj vožnji bruko jedna :D :D kad ti pokazuje 10 litara... :D

Fabrika kaže po gradu 12.7 litara, ali ljudi su tu računali da će vozač nekada da lupi po gasu, a ne k'o ti. :)

Hhahahaha pricamo o voznji do 70km/h, nisam spominjao lupanje po gasu

Na auto putu je zver pogotovu u 2 i 3 brzini, to je haos kako puni.

Neverovatno mi je bilo tesko da ostanem unutar "ogranicenja" samo pipkajuci gas, u 4 preskoci 80 za sekund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tićma, vr' auto, nemam reči. I meni se Accord baš sviđa. Još ova crvena boja....

To što ti troši 10l je posledica vožnje dizela :)

Realno za toliki benzinac je smešno. Pa Yugo više troši :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto, po meni jedan od najlepših u svoje doba a i dan danas. U tom nekom rangu mi je lepša jedino 159 ali onda nema 2.5 V6 tako da ništa od nje  :hrhr:

Neka te dobro služi i da se nauživaš u vožnji  :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini.Odlican auto,jos benzin...nemam reci.Svaka cast .Kada potopis gas i zavrtis preko 5000 onda potrosnja nije bitna.Meni se mnogo svidja civic type r,ali cena mi je za sada malo veca,tako da mogu samo da ga gledam.

Jos jednom sve cestitke i sto vise predjenih kilometara.Daj jos neku sliku,sta si se stisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala, zaista je zver i opasno je osetljiv na gasu. Koliko sam cuo ovi motori prelaze vise nego diseli bez problema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam malo klipove na YT.

Drugom opusteno kaci 100 Km/h,automatik cak 120...ali sticem utisak da od 100-200 takodje lepo ubrzava.Da li si imao ovakvih izleta? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha drigom do 90, preko nisam hteo ali moglo je :D a za preko 160 nije bilo mesta danas nigde na autoputu tako da tu informaciju nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje ulje je sipano do sad i koje planiras da sipas?I u kom intervalu?


Plamniras li drugi set tockova za zimu?Mozda 16" ili neku drugu kombinaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada je Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5w 30 ali planiram da sledece bude mozda 0w 40 na standardnih 10000km.

Tockovi koji su dosli jos uz njega su 16" sa skoro novim zimskin gumama tako da nista necu pipati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aftic je pravi momacki, bravo za izbor, meni je Honda isto top od Japanezera

 

Što se tiče boje, imao sam jednog Yuguara CRVENOG, ćaletov, i tri puta je lupan, posle toga, crvenu boju na autu ne mogu da smislim, lični doživljaj, ne zameri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke Ticma, kakav auto, sta reci...jedino je moglo biti bolje da ima jednu malu oznaku R :)

 

 

Pazi samo da se ne desi...

that_moment_you_realize_you_have_more_to

:laughing: :laughing: :laughing:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah Milutine to R ne postoji u Srbiji ja mislim ali bilo bi lepo svakako :D

Sto se tice obrtaja, malopre ga vratim u 3 na 100-110km/h, obrtaji taman na nekih 5500rpm i malo posle toga pocne V-tec i to je to, to ni jedan dizel nema sanse da uradi, nastavio je 3 do 140 otprilike i onda 4 iiiiiii

Naravno tada sam video da je skala za gorivo pala koji mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...