Jump to content
FAS Goran
francuz69

Renault Twingo 3 TCe 90

Recommended Posts

Preko Tapatalka slabije slike ali ovo je fabrika trebala da uradi da ne moras ti da ih popravljas. Top!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neko vreme pisao, jer generalno nema sta da se pise. Twingo radi za sve pare, sada je na 31 i nesto sitno hiljada. Redovan servis jednom godisnje i to je to.

Malo sam se igrao sa ECO modom, pa sam shvatio da moze zaparavo da ustedi u proseku oko litre goriva na 100 km. Auto tada za moj ukus nije upotrebljiv ali je dobro da ima dugme ispod papucice gasa (slicno kickdown-u), pa i kad je u ECO modu, ako zatreba snage dovoljno je da se stisne gas do kraja, i auto radi normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ti modovi voznje sluze cisto da imam neku promenu na kolima, a sto se stednje tice svaki trosi koliko stisnes auto :)

 

Na autoputu koristim sport mod jer mi se noga ulenji na tempomatu tako da prvo dodavanje gasa bude blago sto lepo ide uz sport mod.

Normal koristim po gradu, a eco prakticno nikad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jel' ga lepo dizajnir'o?

 

mislim, ono na oko, kako izgleda, lepe linije ima, ravne, skladne... Sve se preliva od glave prema bLoku pa niže dole ka karteru...   :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene opet. Twingara je vrlo blizu 40k i skoro sve je kao i prvog dana. Bile su dve sitnice koje su otklonjene u sklopu garancije. Oba stabilizatora su pocela da lupkaju pa su zamenjeni, te sam tek onda shvatio da mi se vratio onaj osecaj direktnosti na volanu, kao da auto ide po shinama.

Stop/start sistem opet nije fercerao ali ovog puta zbog prekidaca ispod haube koji je iz nekog razloga otegao papke pa se SS nije aktivirao jer je kontao da je hauba otvorena. Takodje zamenjen deo i sada ponovo sve radi.

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? Zainteresovan?

Videcemo... Mozda bude pocetkom sledece godine :)

Mozda i ne. Znas kako, jednom kad udjes u nov auto, imas dve opcije. Ili da ga raubujes dok ne umre, ili da nakon 4-5 godina tapnes, dok jos ima ok vrednost, pa da ulazis u novu kredu i predjes na nov auto - kao sto radi ceo zapadni svet.

Ja sam jos uvek u dilemi sta i kako mada se nadam da cu napraviti finansijsku konstrukciju pa da uradim drugu kombinu.

Kao sto rekoh, videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...