Jump to content
FAS Goran
skile86

Lancia Delta 2.0 MJet

Recommended Posts

Dobra Astra. Trebao si juriti neku sa boljom opremom, xenonima,i navi, no dobro.

 

165ks motor? :)

 

Edited by zrnke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srećom Astra :)

Super si izbor napravio, prakticno imas isti auto u nesto tvrdjoj karoseriji.

Kao bivsem vlasniku Delte i Stila mislim da ce ti Astra super leci. Ja ih cesto vozim i bas su lepe za voznju. Prenosi menjaca su prosto savrseni :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je brutalan :D

Neka je sa srecom kupovina. Sto rece kolega prakticno isti auto u nesto tvrdjoj karoseriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pohvalama. :-)

Nadam se da sam napravio pravi izbor. :-)

Jurio sam restyle verziju, ali bice dobro i ovako.

029.jpg09.jpg044.jpg

Ima jedno malo vece ostecenje kod zadnjih desnih vrata i par sitnijih ogrebotina ovako, ali nije nista strasno po meni. Manje nerviranja kad me budu izlupali na parkingu.

016.jpg056.jpg

 

@zrnke

Jeste, 165ks. :-)

Bila je jedna u golubije plavoj boji ( po meni najepsa boja na Astri ) u top opremi, ali mi je nazalost izmakla.

Takav auto je verovatno bio interesantan i Italijanima, tako da bi morao bas dobro da ga platim.

Slike govore sve...

ExtabSFTechProd_SFT-INT_0101158a-4158-4407-9504-2c5a58af4245_EP524ST_W0LPE6EN1DG060629_004.jpgExtabSFTechProd_SFT-INT_0101158a-4158-4407-9504-2c5a58af4245_EP524ST_W0LPE6EN1DG060629_006.jpg

 

 

 

 

Edited by skile86

Share this post


Link to post
Share on other sites

To licitira cela Evropa, ne samo Italijani, tako da ko zna gde je završila ta golubije plava. Možda osvane i kod nas na oglasima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spomenuh Italijane, posto pretpostavljam da ne moraju da placaju raznorazne dazbine na uvoz automobila, pa im je u startu niza cena. :-)

Kad osvane na GFG placu. :D

Po tebi, koja je realna cena za tu Astru? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

5.000
Pa ono... Da sam na tvom mestu, bio bih zadovoljan da me sa svim farbuckanjima i sitnicama izađe do 7.000€.
Nema niko u EU dodatne troškove osim transporta. Poljaka će npr ta Astra da košta više samo za troškove goriva ili šlepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moju sam onda po tebi malo preplatio, ali mislim da nisam lose prosao. :-)

Plava je isto 2.0, 2013 god, 130 i nesto presla. Deluje lepo ocuvano na slikama.

Nisu mi je dali za 8600. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace, sve najbolje sa novom masinom, puno bezbednih kilometara ti zelim.

Nadam se da ces proci bez zezalica koje si imao sa Deltom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje za vlasnika teme...

Od skora vozim Deltu i interesuje me koji je razlog sto si menjao Deltu za Astru J, ako nije samo zbog godista?

Pitam ovo posto sam i sam gledao doticnu Astru (karavan verzija) ali mi je bila previse mala i skucena pogotovo na zadnjim sedistima i samo zbog toga sam odustao od nje...

Da me neko ne shvati pogresno, pitam samo zato sto nisam imao priliku da duze vreme vozim Astru J pa ne znam da li postoje neke vidne razlike u odnosu na Deltu...

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...