Jump to content
FAS Goran
skile86

Košarka / EP, SP, OI, EuroLeague, ABA...

Recommended Posts

Super je to sto mi dobijemo na kraju ali nije lepo sto gubimo po 10 razlike u pocetku...to nece biti lako protiv ekipa koje ce vrlo lako tih 10 moci da odrze na +5/6/12 do kraja...a to su sve 3 ostale ekipe sa kojima igramo ili mozemo da igramo. Tako da po meni ta prica -igras lose a dobijes na kraju i da je to odlika velikih ekipa- ne pije vodu uopste...
Spance jesmo dobili vec jednom, ali popravili su igru poprilicno

 

Nece biti lako do kraja ni najmanje...voleo bih...ali

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi trebalo da prodjemo, a tamo bih vise voleo da dobijemo Francuze.

Jes' da su domacini, ali sta znam... Plus dobili smo Spance u grupi, sto nikad ne izadje na dobro kad se igra za medalju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je to sto mi dobijemo na kraju ali nije lepo sto gubimo po 10 razlike u pocetku...to nece biti lako protiv ekipa koje ce vrlo lako tih 10 moci da odrze na +5/6/12 do kraja...a to su sve 3 ostale ekipe sa kojima igramo ili mozemo da igramo. Tako da po meni ta prica -igras lose a dobijes na kraju i da je to odlika velikih ekipa- ne pije vodu uopste...

Spance jesmo dobili vec jednom, ali popravili su igru poprilicno

 

Nece biti lako do kraja ni najmanje...voleo bih...ali

Imas pravo los nam je start tek polovinom trece cetvrtine proradimo,mada mislim da cemo proci u finale tesko ali procicemo.Drugacij je pristup igri kad igramo sa ekipama iz gornje zone.Sa sve tri ekipe mozemo da se nosimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mislim ja da smo mi i bolji od svih tih ekipa, ali taj neki pristup lako cemo mi se nesto ne svidja bas... Ako gubimo kada igra prva petorka sa Kalinicem i Kuzmiceм (obojicu ih naravno gotivim) zasto igraju i tih 6-7 minuta za kojih su nam i Finci i Cesi uvaljase skoro 10 razlike pa onda Braduljica, Erceg i ostali ispravljaju, nije mi to bas najjasnije...
Rekoh, ako Litvanci naprave 10 razlike necemo ih stici bas samo tako sto cemo da stisnemo malo vise...

Niti sumnjam, niti se nesto mnogo pribojavam, ali mislim da mogu cak i bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa veliki je pritisak na našim plećima, teško je to izdržati kad ti svi od reda već upisuju pobedu, ruke su teške a noge klecaju, kad se prebrodi ta startna trema i pritisak naši igraju mnogo bolje, mnogo lakše će biti protiv po imenu jačih ekipa uvek je tako sa našom reprezentacijom kao nekad protiv Novog Zelanda i slično a protiv najboljih smo uvek bili pravi...Ne sekiram se ja za njih finale je na pomolu pa ko bude srećniji i spretniji nek pobedi...Biće teško nema sumnje u to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se ja da smo mi ovo izgubili, samo da jos nismo svesni :D

 

Edit:

 

Vracamo se, ima nade :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lose jeste Raduljica uporan al ga neide ali dobro je da smo ih stigli na -1 samo.Treba nam jaka odbrana kao pred kraj poluvremena,i manje forsiranje trojki.Ja mislim da pobedjujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslutilo se posle dve minute drugog poluvremena... Četiri napada za vođstvo...

Slušam onog retarda Gurovića pred utakmicu kako igramo sve bolje i bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 12sec do kraja se ne srlja onako već se teži sigurici za produžetak a ne da se ostavi njima vremena za napad...zbog srljanja je i zasrao na kraju i izgubio loptu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 3 razlike za nas, Nedovic sutira trojku iz publike u 5-oj sec napada.


Na 12sec do kraja se ne srlja onako već se teži sigurici za produžetak a ne da se ostavi njima vremena za napad...zbog srljanja je i zasrao na kraju i izgubio loptu..

Upravo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usro ga Bogdanovic za sve pare na kraju, i da je dao koš, ovi bi opet imali napad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...