Jump to content
FAS Goran
skile86

Košarka / EP, SP, OI, EuroLeague, ABA...

Recommended Posts

Lako je sada komentarisati. Znaju oni najbolje šta su, a šta nisu trebali da urade ;)

Šta god da se desi u nedelju treba ustati i aplaudirati. Ne samo kritikovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je to sto mi dobijemo na kraju ali nije lepo sto gubimo po 10 razlike u pocetku...to nece biti lako protiv ekipa koje ce vrlo lako tih 10 moci da odrze na +5/6/12 do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je to sto mi dobijemo na kraju ali nije lepo sto gubimo po 10 razlike u pocetku...to nece biti lako protiv ekipa koje ce vrlo lako tih 10 moci da odrze na +5/6/12 do kraja...

Nazalost bi ti upravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo nazalost. Mnogo su slabi bili danas...niko da povuce, a cekali trojke da ih probude i razdrmaju. Igra ispod kosa nula...

I jeste...sto kazu lako je sad biti general...ali i suvise je ocigledno, i laik bi video sta se desavalo

JBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste sledeci put samo velika steta nisu oni toliko dobro igrali kolko smo mi igrali katastrofalno.Nasi su stalno srljali,hteli su nabrzinu da se odlepe a sa ovim to nikako neide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu pa to i ne bih rekao bas. I pored ovoga mislim da smo u 3 najjace ekipe.

Kakva sreca u zrebu? Sreca sto smo bili u grupi sa Italijom, Spanijom, Nemackom, Turskom i sve ih dobili???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta za momke, baš loš dan i izgoreli pod pritiskom, lepa prilika za finale protiv nikad gore Litvanije, ali Bože moj idemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sreće za Litvaniju, dosta loše igre za nas i to je to.

 

Po meni nema krivca, jednostavno nije išlo.
Nije ni Bogdanović kriv što se okliznuo, ni Erceg što je promašio bacanja, Bjelica što pravi lagane faulove pa bude 2+1 i slično već jednostavno nije bio dan.

 

A Litvanci su jako nezgodna reprezentacija. Biju kao ludi dok ne uđu u bonus, zatvaraju ulaz što naše uništava i to je to. Da smo imali bolji šut ne bi bilo ništa od Litvanije, ovako srećno sa Francuzima :)


Inače, oplakao sam komentar nekog cara u kafiću. U zadnjih sekundi kliza Bogdanović, a ovaj viče "Jaooo što te ne zadavi Dule" :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva sreca u zrebu? Sreca sto smo bili u grupi sa Italijom, Spanijom, Nemackom, Turskom i sve ih dobili???

 

 

Mislim na ove velesile sto smo posle grupe dobili :)

 

 

I pored ovoga mislim da smo u 3 najjace ekipe.

 

Ce vidimo u nedelju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sreće za Litvaniju,

 

Kakva sreca za Litvance?Mozda ako gledas samo poslednji napad a ne celu utakmicu tj svih 40 min...Sutirali su trojke 2/15 i imali 20 izgubljenih lopti...Sreca je da nas nisu dobili 15-20 razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Mislim na ove velesile sto smo posle grupe dobili :)  ;)

 

 

Te velesile smo posle grupe dobili baš zato što smo u grupi pobedili 4 brutalne ekipe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno,niko to ne spori.Samo je forma u grupi jedno a posle drugo.

Da li je lose tempirana ili nesto trece...

 

I mi smo na proslom svetskom bili zadnji u grupi pa ukrstili sa Grcima koji su imali sve pobede i glat ih dobili...

 

Posle grupne faze smo se mucili sa obe ekipe.Videlo se da nema igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...