Jump to content
FAS Goran
skile86

Košarka / EP, SP, OI, EuroLeague, ABA...

Recommended Posts

Nije to izjavio njihov selektor, vec tatko od Darija Sarica, ali nema veze. :-)

Steta sto necemo ici na njih da im pokazemo gde im je mesto, mada to je i Ceska uradila za nas. :D

Woodoo me pretece. :-)

Edited by Skile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se moja greska u pravu ste ja sam dobio pogresan info :stuart: :stuart:

I ja bi voleo da igramo protiv njih ali mislim da je ovako bolje,sa Cesima cemo igrati rasterecenije a protiv Hrvata bio bi veci pritisak .A oni imaju posebnu motivaciju kad igraju protiv nas.


Ali prvo da ove pobedimo :laughing:

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodjosmo dalje pa sad protiv Veselog koji rece da jedva ceka da se bije sa Raduljicom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni četvrtfinale ne deluje strašno.

 

E posle toga ima haos da bude :D

Italijani razvaljuju, Grci takođe, Frncuzi imaju 4 vrhunska igrača, a Španci se polako bude. Bukvalno ne znam ko nam je gori od ovih da nam upadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne obe ekipe veceras ali spanci za nijansu bolji i drago mi je da su prosli dalje. Cekamo jos francuze veceras pa da prvo polufinale bude prava borba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JE×IIIII BREEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocjepasmo cehe,sjajnom igrom,pokazali su nasi moc i kako se igra,pa idemo dalje,sad se veseli preziva tuzan

u nasoj ekipi nema loseg,sve sjajni igraci i jos bolji tehnicari,a nasa dalekometna artiljerija je nase najbolje oruzje

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da smo danas igrali ispod svojih mogućnosti.

Realno su Česi imali previše otvorenih šuteva. Tako nešto protiv, recimo, Litvanije ne bi prošlo dobro.

Sa druge strane, nismo imali dobar šuterski dan ali opet dužina naše klupe je presudila. Stalno neko iskoči.

Veseli je stvarno klasa i drago mi je što igra ovako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da joshijem lose daleko ispod nasih mogucnosti ali to ijeste odlika dobrih ekipa fa pobedjuju u kad im ide lose

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red je bio da Erceg proradi i to kad treba. Teodosicu svaka cast, iako ga trojka nije htela asistencijama i sa nekoliko sjajnih prodora je pokazao kako moze biti koristan igrac bez obzira na poene. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim da smo igrali loše, prosto svi se napale protiv nas na početku, kidišu, pogađaju igraju kao blesavi, na kraju ipak dolazi do izražaja naš veliki kvalitet i odlika da damo gas i prelomimo kada je najpotrebnije i na kraju lagano 15 razlike, dižemo formu polako za najvažniju utakmicu a to je polufinale....čestitke momcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh po meni je bilo loše igre dosta.

Teo 0-5 trojke. Jednostavno ne sme to da se radi. Ako ne ide šut - ne šutiraš, vrlo jednostavno :)

Videli ste da Marković jaaako retko šutne i to samo kada je baš potpuno sam, a opet odlično igra.

Sa druge strane ja bih forsirao Bjelicu i Ercega da šutiraju jer su ozbiljni šuteri.

Što se ostalog tiče malo više gledanja i manje želje za atraktivnošću i super smo.

 

A po meni su Italijani daleko neugodniji od Litvanaca jer imaju 4 vrhunska igrača koja je gotovo nemoguće čuvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...