Jump to content
FAS Goran
francuz69

P: Fiat Nuova Croma 2005. Must

Recommended Posts

Velika promena definitivno.

 

Ja ne znam da li bih mogao da se naviknem tek tako na manji auto. Štaviše sve više mi fale jedna vrata (najbolje onda da gledam Kiu Vengu sa 3/4 vrata :) ).

 

Ne pamtim da je neko na forumu u skorije vreme napravio promenu za 1000 kubika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami fine oscilacije ti praviš.

 

Ja sam viđao velike promene i sa 200-600ccm³, a kamoli sa 1000.

 

Mada definitivino je trend smanjivanje kubikaža. Očekujem u narednih par godina da 2.0 motore i izbace i ostave 1.6 i velike kubikaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, razočaran sam. Iskren sam, neću da lažem. Jeste zanimljiv koncept novi twingo, nema puno automobila sa motorom pozadi i 5 vrata. Motor je u podu u stvari, ima i gepek nazad. Mene zanima koliko mogu da pređu ti skuterski motori, i koliko zapravo troše.

Kada bi materijalna situacija bila bolja (moja naravno), gledao bih isključivo neki 2.0 bi tdi od 240ks, ili neki 2.4mjet.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam jos jednom,ovaj put i na izboru auta.

Ocigledno je da si ga birao prema sopstvenim potrebama a ne prema "ocekivanjima okoline" sto jos vise cenim. :thumbup:

 

Za nekog ko vecinom vozi po metropoli kao sto je Bg mislim da je tako nesto odlican izbor.

Ocekujemo temu i vise utisaka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Dante, iskreno uvek me je bolelo uvo za misljenje drugih ljudi bar sto se auta tice i uvek sam voleo automobile koji su svoji. A sto se tice Twinga Mare ne zaboravi da sam ja zadnje 2 godine vozio ladju sa 180 ks i shvatio da mi to vise nije bitno. Nastavicemo diskusiju u odgovarajucoj temi. Ipak je ovo tema o prodaji Crome pa da ne pravimo papazjaniju.

Dakle Admini, ajmo ovde lock a diskusija se nastavlja za koji dan na drugom mestu.

 

Uzdravlje svi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko i težina bitna.

 

Cestitam jos jednom,ovaj put i na izboru auta.

Ocigledno je da si ga birao prema sopstvenim potrebama a ne prema "ocekivanjima okoline" sto jos vise cenim. :thumbup:

 

Uglavnom ljudi kupuju prema potrebama, trenutnim okolnostima, materijalnom stanju i najbitnije kako žena kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visok 180, za mene i moju porodicu je Twingac taman. Jedini problem je gepek za 1 do 2 puta godisnje a za to ce se kupiti kutija.

Apropo zene, da se ona pita ne bih ja kupio Cromu. Njoj je Croma gasterbajterski auto.

Doduse Twingo joj se mnogo svideo ali je izbor bio moj

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam se smorio od montaže krovnih nosača i kofera, to je 2-3 puta godišnje. I smara me što ne mogu opušteno da vozim 160 sa koferom, jer nije baš pametno. S druge strane svaki put se obradujem što mi je bravo dugačak 4m kada se udenem negde gde Croma na primer ne staje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...