Jump to content
FAS Goran
Tomas

Drumske kafane

Recommended Posts

"Kovacevic" je jako lepo mesto, bas steta proci tuda a ne svratiti makar na vino, i jako je lepo sto se posle 20-ak godina Irig vraca na vinsku mapu, dve vinarije prednjace, a to su Kovacevic i Mackov podrum, a i trg je sredjen pa je i dobio ime "vinski trg". Inace ja volim jako Srem i Irig :) cak volim i da kazem da sam iz Iriga, svi su mi tamo rodjeni, keva, baba, dede...

Sto se tice muzike, tesko od nas dvojice da cete cuti Severinu, Zareta i Gocija (su jos uvek raspadnuti?), pre neki Pink Floyd ili Dire Straits ali kao i Massimo - nije za okupljanje :)

Ja zbog prinove u aprilu tesko da cu moci da preuzmem deo organizacije (koji bih trebao naravno) tako da nadam se NS da ostaje za drugi deo godine...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Milutin-NS said:

Sto se tice muzike, tesko od nas dvojice da cete cuti Severinu, Zareta i Gocija (su jos uvek raspadnuti?), pre neki Pink Floyd ili Dire Straits ali kao i Massimo - nije za okupljanje :)

Hahahahah znaci pratis ih cim znas da su Zare i Goci raspadnuti a da su trenutno u sastavu Goci i Lazo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno sam znao :lol:

Inace oni iz DNEVNJAK-а su isto dobri. :) Da ne offujem vise a ni manje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da obnovimo temu

Posle dugo vremena danas svratio u restoran Čačanin u Rakovici to je od Banjice kad se spusti prema Kanarevom brdu pa dole u rupi imaju vikendom popust 30 % na ceo račun sem pečenja,ovo je 1 kg ćevapa 840 din i 1 kg svinj.rebarca na žaru 560 din ovo su cene vikendom sa popustom

 

IMG_20180421_121232.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restoran kod Momčila na Ibarskoj ulaz u Meljak od Lipovačke šume sa leve strane pristupačne cene  900 g mešano meso 780 din ,karadjordjeva 560 din ,jagnjeća čorba 2 tanjira 180 din . Već nekoliko godina ne menjaju cene prijatno mesto 

 

IMG_20180502_131356.jpg IMG_20180502_125118.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bio juče kod Momčila na svadbi. Lepo je mesto i hrana ok, cene korektne.

Mada, meni je tu Srbija uvek bila prvi izbor. Njeguški stek ili kako se već zove je odličan u Srbiji. A Srbija je malo jača sa cenom u odnosu na Momčila.

I jedno i drugo je odličan izbor u Meljaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiju idem samo na pečenje prasetina 1200 din jagnjetina 1600 din  i roštilj je dobar ali šamaraju sa cenama ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restoran Kale ulaz u Stepojevac iz BG. sa desne strane imaju dobra kuvana jela lepe porcije i povoljne cene dobar je i rostilj, porcija gulaša 3 jaka tanjira 370 din, ista činija čorbe 230 din dosta mesa...

 

IMG_20180516_102720.jpg IMG_20180516_102922.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pecenje iskljucivo u Cacku prasetina a jagnjetin Mladenovac, ja ne jedem na drugim mestima. A sto se restorana tice, veranda u Mladenovcu je odlicna, a Kale na Ibarskoj kome nije bitan ambijent vec da se dobro najede domace kuhinje nema greske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pečenjara Mali Hrast,selo Bukovik kod Aranđelovca.Služe prasetinu bez kostiju. Drugar mi više puta pominjao istu i odem posle onog vanrednog stanja. Pečenje prelepo, bukvalno izgleda na ovalu kao kolači sitno sečeni.Kilo je 1900 din ovo na ovalu je 700g oko 1300 din. Salate 200-250 din, sokovi 150. Manji je objekat u pitanju pa vikend ili uveče treba zakazati ako se samo zbog pečenja ide. Postoji i manja bašta

 

IMG_20200901_105834697.jpg IMG_20200901_110118463.jpg

IMG_20200901_111714305.jpg IMG_20200901_111704974.jpg IMG_20200901_111710933.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već sam pisao o pečenjari Mali Hrast evo sada i video. Bili su tamo ljudi sa YouTube kanala Gastromaratonac. Obilaze restorane po Srbiji nije loš kanal, preporuka

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nekih preporuka na i oko Zlatibora? 

 

Po mogucnosti da nisu one zebancije sa interneta, kisela 600 din i slicno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mackat :) sta drugo u okolini Zlatibora, i to ona kafana u selu prekoputa poste, ne ona sto se vidi sa magistrale. 

Na putu ka Kremni/Tari/Mokroj gori imas kafanu Beban kod Sljivovice koja je isto ok.

I u centru Cajetine Laguna apartmani ima restoran koji je korektan i sa klopom i sa cenama (makar bio).

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, andreja.micovic said:

Mackat :) sta drugo u okolini Zlatibora, i to ona kafana u selu prekoputa poste, ne ona sto se vidi sa magistrale. 

image.thumb.png.3e69d07959970794707793585a103f68.png

 

Ne nadjem Postu na mapi, na koji od ovih si mislio? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...