Jump to content
FAS Goran
Tomas

Drumske kafane

Recommended Posts

Pirot- Pekara kod Dobrice. Svi proizvodi se peku na drva. Burek odlican ali samo sa sirom i odlican domaci hleb. Nalazi se na pijaci iza LuKove pumpe.

Cuvenih 9mezeta kafana. Ne znam da li je jos dobra klopa ali prosle godine je bila dobra ;) ulica iza gimnazije u Pirotu desno pa do kraja i udara se u kafanu.

Cevabdzinica Kralj u centru grada. Posle semafora jos 50m sa desne strane!

Uhhh ne mogu da se setim dobre pizerije, Mislim naziv, nalazi se u ulici preko puta gimnazije.

Dimitrovgrad- kafana Oaza. Ubedljivo najbolja na taj kraj, dobru divljac spremaju, piletina sa susamom, ovcarska salata, jos mnogo sto sta i bas pristojne cene!

Ista kafana ali u Poganovo. Na glavnom putu Pirot - Dimitrovgrad na nekih 8km od pirota desno se skrece ka mestu Poganovo. Tu je i Manastir Poganovo. Izvanred objekat za ove letnje dane. Odlicno za obilazak sa porodicom. Doooobra preporuka necete pogresiti!

Mali Vikend- Na glavnom putu Nis ka Bugarskoj, u Prosek(u) kafana sa leve strane na nekih 2km od iskljucenja za Nisku banju.

Soko Banja- restoran Zupan na drugom kraju sokobanje, sa leve strane, na izlazu iz banje ka Boljevcu, na nekih 500m od setalista. Izvanredna domaca kuhinja. Ambijent odlican renoviran!

Marco Polo cuvena Pecina. Na putu ka Ozren ima tabla levo, tim putem kroz sumu ima nekih 2-3km. Izvanredno mesto za opustanje, potok, recica, u samoj pecini. Iskljucivo jedem pecenje tamo jer je vrhunsko. Izlazilo je u 10, 14, 18h ;)

Kiosk Zabac- na pocetku setalista kod fontane tj sa desne strane fontane. Giros za preporuku, svinjski, i slatke palacinke!

Garfild- preko puta Zabca sveza i taze piletina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vranjska banja,kafana,ne znam tacno kako se zove iza frizerskog salona,al je vrh klopa i cene su smesne naspram bg,npr veliki zajecarac 90 dinara,a i klopa im je stras bozja,jos mi je slast u ustima od punjene pljeskavice.A tek prasetina u Presevu :laughing:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gornji Milanovac odnosno selo Savinac(gde je bila frka oko hrasta)kafana kod Miće. Odlicne kobaje, piletina…ma sve je odlicno a cene su vise nego povoljne, da ne kazem smesne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm pecina..pogace pod sacom sa kajmakom, rostilj extra, sedis pored reke ispod stene, cene odlicne... vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco, kako se drže Kamiondžije u Svrljigu? Nisam bio 200 godina :(

 

A Koliba u Kotlujevcu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako brate. Jeste isti gazda ali nije to to kao nekada. Ja se razocarao pre skoro 2godine i vise ne idem. A da ne pricam njihovu brzu hranu u centru. Samo cu da kazem da takvo ime od kafane pece rostilj na plinsku plotnu. Nit ukusno nit nista. Bljak. Bar za mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ima ona izmedju fast fuda i kafane, sa desne strane je kad se ide od Svrljiga koja je OK. Ako se setiš kako se zove napiši ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da je, bukvalno je izmedju Kamiondzija samo preko puta

Kad budem isao na tu stranu upisujem ovde

kako se zove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko puta fast fooda ili kafane?

Preko puta kafans sigurno nema. A preko puta fast fooda ima. Samo da se setim kako se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tanko vi to nabrajate a ovamo se falite da ste neki drumozderi sa po 300k kilometra iza sebe...


Share this post


Link to post
Share on other sites

Pekara je na Crvenom pevcu, ispred semafora. Jedno 200m ispred Buce :D

Ides od centra prema Niskoj banji. Prolazis raskrsnicu gde je sud, nastavljas pravo jos 300m do pesackog prelaza i tu ti je sa desne strane, mada mii se cini da to radi nesto do 14-15h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi sad?

Totti, moj kum poceo da prodaje slatke pice! Danas sam se krstio i levom i desnom :D

Traze deca, i jbg. Ispece testo, namaze krem i plazmu i gotovo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...