Jump to content
FAS Goran
neshaoct

20. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Zrnke..

Bg-Ni 6.7l na 100km

Ni-Bg 4.3l na 100km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da se zasladite... :D

IMG_20151004_155751.jpg

Ko se ovoga setio,svaka mu dala?! :unworthy:

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu samo da kazem :unworthy: :unworthy: :unworthy:

 

Buco i drugari sa juga,da ne bih izostavio nekoga,SVAKA CAST na organizaciji,potvrdjena je prica o juznjackom gostoprimstvu.

Klopa izuzetna (drugacije ne moze da bude kad ja castim) pica u izobilju,TORTA JE POBEDILA!!!

 

Jos jednom svaka cast majstori.

Lestvica je postavljena visoko,sada se bas treba potruditi da se organizuje bolje od ovoga!

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrnke..

Bg-Ni 6.7l na 100km

Ni-Bg 4.3l na 100km

Pričaš o ulju? :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za nislije. :) Da se ne ponavljam kolege su vec sve rekle. Ocekujemo snimak sa lokalne televizije i sa drona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala veliko drugari. Ne skidam osmeh sa lica :D

 

A pa to ti je zbog onih smesnih cigara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lestvica je postavljena visoko,sada se bas treba potruditi da se organizuje bolje od ovoga!

 

Ja celo veče razmišljam šta je sve bilo i čudim se kako su se samo setili svega.

 

Organizacija parkinga, tabla, pranje ruku, hrana, salate, začini, torta, kartice, uputstva sa zadnje strane, čak i mašina za plastifikaciju!

 

Pa ozbiljne firme za organizovanje ne idu ovoliko u detalje i ne prave ovako odličnu organizaciju. Buca, Bane, Mića, Dinja i drugari odmah da se prabace u marketing sektor i na organizaciju specijalnih događaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momcima iz Nisa na predivnoj organizaciji i gostoprimstvu.Bila je stvarno fantasticna organizacija i odlicno druzenje.

O klopi sta reci pa i kupus salata jaooo vrh.Cekamo link sa snimka drona i ostale fotke. :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao jedini predstavnik severa, želim da uputim pohvale za skup. Organizacija je bila stvarno na vrhunskom nivou.

Nama u Novom Sadu jedino preostaje da dovedemo gole žene da bi zasenili ovu današnju organizaciju :)

Marku još jednom VELIKO hvala za prevoz. Bez njega bi sever ostao bez predstavnika ;)

Naravno i domaćinima ništa manje hvala na gostoprimstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nislije su objasnile i dale domaci kako se organizuje skup, svaka cast ekipi sa juga!

Ne bi imao sta da dodam...jos jednom svaka cast...!!! 

 

:unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam da necu propustiti nijedno sledece okupljanje...:)

Od kuce sam posao, nenaspavan, nervozan, i ne zainteresovan za skup, ali reko, ajd radi reda da se pojavim...medjutim, brzo se sve promenilo, bilo je odlicno, drago mi je da sam upoznao uglavnom sve sa kojima sam u kontaktu...

O nekima sam imao totalno pogresno misljenje, koje se promenilo posle danasnjeg okupljanja. :)

Put je takodje prosao bez problema, siguran sam da Aleksa vise samnom ne ide nigde, jer se smorio skroz u putu...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kuce sam posao, nenaspavan, nervozan, i ne zainteresovan za skup, ali reko, ajd radi reda da se pojavim...medjutim, brzo se sve promenilo, bilo je odlicno, drago mi je da sam upoznao uglavnom sve sa kojima sam u kontaktu...

 

A to što se praviš da ne znaš ko sam ne spomiješ,a? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezurni je legenda. :D A ne znam da li je morao zbog Milutina ali je cesto spominjao benzin. :D

Nego umalo se ne ispalih pri preuzimanju kartica. Kolega stoji do mene i kaze "Ja sam roker" a ja u sebi razmisljam da mu kazem "Ja sam folker i to turbo" i onda se setih kolege rocker87. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na organizaciji ljudi, stvarno je sve bilo na nivou, bilo je ekstra zaista..

 

malo fotki od mene :)

 

SAM0672.jpg  SAM0686.jpg  SAM0689.jpg

 

SAM0691.jpg  SAM0707.jpg  SAM0708.jpg

 

SAM0712.jpg  SAM0716.jpg  SAM0722.jpg

 

SAM0732.jpg  SAM0735.jpg  SAM0737.jpg

 

SAM0740.jpg  SAM0752.jpg  SAM0754.jpg

 

SAM0768.jpg  SAM0782.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...