Jump to content
FAS Goran
neshaoct

20. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

>>> NIŠ --- NIŠ --- NIŠ <<<

Spomen park Bubanj

 

NEDELJA 04.10.2015. u 12:00

 
Za polazak iz Beograda do 09:30 treba da se skupimo na parkingu kod hotela Inter Continental (Crowne Plaza).
Za polazak iz Kragujevca i/ili drugih gradova, dogovorite se ovde, pa ćemo dopisati u prvi post.

Lokacija Okupljanja u Nišu je Spomen park Bubanj:
 

zza9821.jpgzza9822.jpgzza9823.jpgzza9824.jpg

 

 Od Beograda se ide autoputem, ne isključujemo se na prvom izlazu kod naplatne rampe Nais, nego se nastavlja pravo i isključuje na prvom sledećem isključenju:
 

zza9825.jpgzza9826.jpg


Uostalom, čekaće neko iz organizacije Okupljanja sve ljude van NI na tom mestu. :thumbsup:
 
Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. :) Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu. Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete lako upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima, a pričaćete kasnije i o ostalim stvarima, videćete...svi smo mi nekada došli prvi put.

 

  •    Dogovorite se (možete i u ovoj temi) za zajednički dolazak u Niš kako bi podelili trošak goriva. Tražite one koji imaju ugrađen plin... :)
  •    Ako imate neku malu stolicu, možete je poneti.
  •    Svi koji dolazite do Intera (BG), najkasnije do 09:30 sati treba da ste tu.
  •    Skup traje do...nemamo pojma. Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće.
  •    Kao i uvek biće i više nego dovoljno roštilja.
  •    U džepu treba da imate za sam roštilj, sokove i sve što ide uz roštilj - 700 dinara. Kao i do sada na roštiljima, po dolasku u Niš časkom se prikupi novac.
  •    Devojkama ne treba novac, što znači slobodno možete doći sa suprugama, devojkama, sestrama, drugaricama...nećete plaćati za sve, njima je kao i uvek sve besplatno. :thumbsup:
  •    Bacite negde u memoriju broj:
    062/408-540 Buca Tipo

Ohrabrujemo vas da se upišete na temi kako bi mogli okvirno da znamo broj ljudi, a onda tako lakše organizujemo okupljanje.Naravno, možete doći i da se ne upišete, kao što možete i ne doći iako ste se upisali (jer vam je nešto u međuvremenu iskrslo ili šta već...)

 
--------------------------------------------

 
Sva pitanja, svi dogovori, sva pojašnjenja koja vam trebaju, slobodno pišite, pitajte u ovoj temi. :thumbsup:
Sve dopune će takođe biti u ovoj temi napisane i editovan po potrebi ovaj prvi post sa informacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Zrnke

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Zrnke

2. neshaoct

3. Ivan BG

4. Axic

5. Buca_Tipo

...

10. Totti

.

.

...

Da povecam brojku :D

Svi ste dorodosli i nadam se dobrom druzenju... ;)

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Končita, meni ovo da je ovo uradio, ne da ne bi imao radkapne, vec ni felne ni stakla :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Končita, meni ovo da je ovo uradio, ne da ne bi imao radkapne, vec ni felne ni stakla :D

Jos ne zna sta ga za ovo ceka :D  Aj da ne offujemo ovde, izgubice se spisak. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grrr, zauzeste mi redni broj.
Evo mog telefona za bilo kakvu pomoc, 060/67-67-915, Sale

1. Zrnke
2. neshaoct
3. Ivan BG
4. Axic
5. Buca_Tipo
6. Nenadd
7. majkicbane
8. sashicus
9.
10. Totti
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17. rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Zrnke
2. neshaoct
3. Ivan BG
4. Axic
5. Buca_Tipo
6. Nenadd
7. majkicbane
8. sashicus
9. stefankmn
10. Totti
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17. rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...