Jump to content
FAS Goran
Ivan BG

Gospođa Lancia Lybra 1.9 JTD 2004.

Recommended Posts

Lybra, radi, pali ide, koliko se od nje trazi, imam problem oko daljinskog zakljcavanja/otkljucavanja, pa ako nekom nije tesko, a ima znanja i vremena neka pogleda ovde sta me muci:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popravljeno daljinsko zakljucavanje, fabrickim, originalnim kljucem sa druge Lybra-e, sve radi kao nekada.

Jos jednom hvala clanu @deki87, od njega sam uzeo kljuc, i naravno preporuka sa saradnju sa njim drugim clanovima foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybra se ponovila, promenjene zadnje plocice, obe sajle rucne i AT ulje, sve u kompletu proizvodjaca Textar (licno nikad cuo), videh na kutijama da pise Made ih Germany.

http://textar.com/

0377e16b8436140b6bd50c3aa04d4c42.jpg

Lybra 43.jpg

Jedna slika zahvaljujuci Josiju. a druga po povratku kuci.

Prvo su mi rekli da ce staviti valeo, a onda su mi predlozili da sve bude Textar.

Ukupan ceh je izasao 7.950,00 din.

Videcemo kako ce se pokazati na dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Textar su odlicne i poznate plocice. Ja sam ih stavio na svoju prvu Lybru i bile su jako dobre i tihe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas produzena registracija. 30.700,00 din, premijski stepen 4.

 

 

Lybra 45.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodja je danas promenila vlasnika, bila je kod mene malo jace od godinu dana, za to vreme me je sluzila sasvim korektno, nikakva veca ulaganja nisam imao (zamajac, kvacilo, turbo), nov kupac je dosao prvo sam da je vidi, i najavio da ce doci sa majstorom, tako je i bilo, pogledao je majstor i rekao mu da je kupio auto. Od ulaganja ima da zameni letvu volana (curi) i desnu solju amortizera, to sam im preko telefona rekao pre prvog dolaska, za toliko sam im sam skinuo cenu, i drugih cenkanja sa njihove strane nije bilo. Prvi koji je dosao da je vidi je kupio.

E sad meni ostaje da vozim Jankovog, Kolegu Stila.

Vidimo se na onoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam se nasao sa sadanjim vlasnikom Lybre da zavrsimo prenos, kupio je od mene pre 2.5 meseca, od ulaganja je imao: da uradi mali servis, da zameni letvu volana (polovnu je ugradio) i izdao ga je akumulator pre mesec dana, inace on je vozi za sve pare, svaki dan ide ZR - Banovo Brdo - ZR (zivi u ZR a radi na B. Brdu).

Letva je bila 40e ruke za zamenu nije placao, Accu je platio 7200,00 - neki dinar za stari accu.

Eto kakva je bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...