Jump to content
FAS Goran
@bane@

Snalaženje po Beogradu...

Recommended Posts

Sad je lepo vreme, mozes i da stavis auto malo dalje, pa da prosetas do Arene, izbegnes guzvu i nerviranje u povratku, nego sta se igra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, put iz blokova do T.C. Usce i od blokova do Ade? Kuda ici, gde su manje guzve i gde parkirati? Sutra sam u Bgu :) 

:scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka Ušću: samo pravo glavnom ulicom Jurija Gagarina. Kad prođeš hotel Crown Plaza (dođe ti sa leve strane), na prvom semaforu ideš levo, a onda kad prođeš Hyatt sa desne strane na prvom semaforu ideš desno. Prođeš veliku raskrsnicu i TC ti je sa desne strane, ne možeš da omašiš

Za adu: isto ulicom Jurija Gagarina i odmah posle buvljaka se isključiješ desno za novi most. Sa mosta te prvo isključenje (Obrenovac) vodi ka adi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.

Totti, kako se od bubanj potoka stize do stadiona sa najvecim parkingom? Nije za mene, pitam za drugara

Ma to najbolje taksijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka Ušću: samo pravo glavnom ulicom Jurija Gagarina. Kad prođeš hotel Crown Plaza (dođe ti sa leve strane), na prvom semaforu ideš levo, a onda kad prođeš Hyatt sa desne strane na prvom semaforu ideš desno. Prođeš veliku raskrsnicu i TC ti je sa desne strane, ne možeš da omašiš

Za adu: isto ulicom Jurija Gagarina i odmah posle buvljaka se isključiješ desno za novi most. Sa mosta te prvo isključenje (Obrenovac) vodi ka adi.

Tako je.

Imaj samo u vidu da su ti dve leve trake za pravo a dve desne za desno, da se tu ne zezneš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahhahahahah Baneee :D 

Nije, hocu sebe da castim nekom novom odecom, a usput planiram odavno vikend u Bgu, tkd sam spojio lepo sa korisnim :) 

A sto se centra tice, kolike su sanse da parkiram u Makedonskoj ili na pocetku Skadarske, moze i bliza okolina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/19/2016 at 9:24 PM, delakroa said:

A sto se centra tice, kolike su sanse da parkiram u Makedonskoj ili na pocetku Skadarske, moze i bliza okolina?

 

Od 14h je besplatno parkiranje posto je sutra subota, tako da je najbolje da do tada budes u shopping centru...

Svuda u centru je problem naci parking mesto na ulici, mada ako se malo promuvas, bude uvek neko slobodno...

Po meni, najbolje pokusati oko Doma vojske i ispod Narodnog pozorista, obidjes krug i bice jedno sigurno...

Ili neka parking garaza, tamo uvek ima ali se placa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.drugari slučajno sam u bg pa bih otišao na derbi ali ne znam koliko će mi biti problem da nađem slobodnog mesta za parking. A jos vise mi je cimka da mi ne ostane pola auta u Bg.s obzirom da je na LE tablicama.Sta mislite.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da si prvi put na derbiju, da si o derbiju gledao na vestima :D

 

Ja parkirao i na onoj travi u bulevaru kod rajka i ko zna gde još oko ko zna koliko stadiona i nikad ništa, a ti se plašiš kao da ideš ne znam gde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obicno parkiram ovde negde, odatle ti je lako da pobegnes posle na autoput :)

 

 

Capture.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka je oko Oblakovske, Dobropoljske ili tako negde. Ja uglavnom parkiram ispod onih mostova za Beovoz. Tu je i prodavnice blizu, nekad bio i Duff blizu a lako se izvuče na autoput kod Niša i Hitne pomoći. Isto tako lako se dođe do Kneza Miloša i Topčidera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...