Jump to content
FAS Goran
@bane@

Snalaženje po Beogradu...

Recommended Posts

Tu garažu renovirali,tj.samo okrečili. Sve isto k'o pre 40 god.mesta ima samo za mala kola. Umesto da prošire parking ko ljudi,alavi samo da se zaradi

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, delakroa said:

Ma jedva smo nasli mesto, dva kruga prosli, Kraljice Natalije, Prizrenska, Balkanska, pa opet... na kraju u garazi Zeleni Venac zavrsili...

Dva kruga? Ti si bas zestoki optimista :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahah, e Ivane, kontao sam nedelja popodne, ko ce da bude tad u gradu, a ono... knez neprohodan, bukvalno, toliko je bilo guzve :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo popodne i ima ljudi. :D Kad se setim leto prosle godine nigde nikog ceo dan, onda ti nagrne brdo ljudi u radnju oko 7-8 posle ne mozes da ih izbacis kad trebas da zatvaras u 10. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, delakroa said:

Hahahahahah, e Ivane, kontao sam nedelja popodne, ko ce da bude tad u gradu, a ono...

Zato sam ti i predlozio onu opciju ;) , posto dobar deo njih hoce da se parkira bas u strogi centar. Ako ne idem ciljano u garazu, bar je meni licno lakse da parkiram trunku dalje iz prve i malo prepesacim, nego da pravim bezbroj krugova i gubim zivce. A najlepsi osecaj je kada se u nekoj od uglavnom jednosmernih ulica posle vecnosti kruzenja ukaze mesto, vec si ga pikirao i navukao nervozni ali ipak kez, a onaj ispred tebe se uvali :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopste ne pokusavam da se parkiram bilo gde po centru. Bukvalno pravo u garazu i cao, ne stresiram se ni malo.. Eventualno u Rajicevu posto je prvi sat za dzabe :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako i ja. Ako nesto zavrsavam za 1 vremena prodjem pored studenskog parka pa ako ima mesta uletim, ako ne pravac rajiceva.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ako nema mesta, a već sam došao do centra, o'ma garaža! Više goriva potrošiš dok obilazio krugove, nego što platiš parking, a gde je vreme!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beograđani moji :) 

Dolaze gosti iz provincije :D elem, sutra idem malo da zujim po gradu, do zoo-a, pa sam mislio parkirati tamo na onaj parking kod beka u bul.vojvode Bojovića, samo ne znam kakvo je tamo stanje, pogotovo radnim danom, oko 12-13?

Ili u krajnjem slučaju idem u Rajićevu...

Sad, možda jedno glupo pitanje, ali...gde je ulaz u zoo? Iz bulevara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz mog iskustva, tu prekoputa beka ima mesta radnim danom, čak je veća gužva vikendom. 

Manja šansa da nađeš mesto u Rajićevoj, kadgod sam prolazio uvek je red i čekaju da uđu. 

Ulaz u Zoo vrt je iz Tadeuša Košćuška. Kad ideš od beka, skreneš desno na prvom semaforu, popneš se jedno 50m uz Tadeuša Košćuška i tu opet desno. I tu isto imaš parking i ima mesta. Mislim da je sat 100 dinara. Može se desiti da parkiraš baš prekoputa kapije od zoo vrta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je onda onaj parking na malom Kalemegdanu, bio sam tamo, baš kako kažeš, iz Tadeuša desno, baš podno zidina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Ide se ka Kalemegdanskoj terasi. 

Onda si prošao pored ulaza u zoo vrt. S jedne strane puta je ulaz u zoo vrt, a sa druge u luna park. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što reče kolega, najbolje da parkiraš tu kod ulaza u Zoo vrt, iz pravca T. Košćuška, bio sam po nekim dečijim rođendanima u zadnje vreme i uvek je tu bilo mesta. Platiš, ali sačuvaš i vreme i živce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...