Jump to content
FAS Goran
@bane@

Snalaženje po Beogradu...

Recommended Posts

Vidi se da si prvi put na derbiju, da si o derbiju gledao na vestima

 

Ja parkirao i na onoj travi u bulevaru kod rajka i ko zna gde još oko ko zna koliko stadiona i nikad ništa, a ti se plašiš kao da ideš ne znam gde

[/quote

Pa vidi ne radi se o tome da se plašim ali vi ovde svaki dan pišete kako vam skidaju felne,kradu gorivo itd,itd.A ja od zaštite ima samo zaštitne pojaseve.

Ma ja sam za derbi čuo na ovom forumu, ne gledam vesti jbga nemam tv živim u podrumu a para za novine nemam.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram ovaj vikend opet malo za Bg i u obilazak grada, pa me zanima parkiranje. Isao bih na Vracar, do hrama, pa sam mislio parkirati u Bircaninovoj (pravac sa autoputa, Savska, pa Bircaninova) ili okolnim ulicicama. Kakvo je tamo stanje, moze li se parkirati, u smislu da li ima mesta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako ces da ides preko dana u tim ulicama ce biti haos zbog ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze u posetu u Klinicki, bar iz mog ugla.. Ako tu ne nadjes imas u Bulevaru Oslobodjenja dosta mesta, a ako neces da se zezas i trazis imas "garazu" na Slaviji, mada je sat duplo skuplji nego u zoni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako pazi koliko se zadrzavas iz razloga sto su zone vremenski ogranicene. Posto hoces da izbegnes slaviju poslusaj shomipsc i idi parkiraj auto kod bulevara oslobodjenja i imas izlaz na auto put.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftinije ti je da parkiras u bolnickom krugu Klinickog Centra Srbije, tj. besplatno je... Malo je teze naci mesto ako se dolazi ujutru, ali posle 13:30 h imas mesta koliko hoces, samo nemoj da stajes na pozarni prolaz koji je obelezen zutom horizontalnom signalizacijom...

Odatle do hrama imas 10 min peske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da u tom bolničkom krugu ostane to jedno mesto koje bi on zauzeo za nekoga ko je došao da vidi nekog svog, bolesnog, povređenog za nekog ko je došao da izvede suprugu koja se porodila ili da ne daj bože ako dovede dete kod lekara ima gde da se zaustavi.... 

Nije Sloba kriv....mi smo govna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto radim u Klinickom vec sedam godina, mogu sa sigurnoscu da tvrdim da se nije desilo da neko nije nasao mesto za parking, pogotovo sto se tice urgentnih situacija...

Postoje veliki parkinzi za svaku zgradu, a u samom centru se nalazi heliodrom na kome je u poslednje tri godine dozvoljeno parkiranje,

tako da to jedno mesto nece predstavjati problem tih nekoliko sati koliko mu je potrebno da obidje Hram i okolinu, pogotovo ako dolazi vikendom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto svi vole da parkiraju tu gde planiraju da budu, ja kad sam u Beogradu, ostavim kola na JNA, prosetam se gore dole, gde mi treba, malo se svercujem u prevozu i zavrsim sve sto sam planirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haos je parking u BG-u, pogotovo centar. Sve što je zgodno je neka Zona.

Znam X ljudi koji parkiraju u Ušću ili kod Intera pa onda prevozom na posao u centar

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joshi,  vidjao sam i ovde ljudi parkiraju kola od posla ili restorana na nekoliko kilometara, pa onda taksijem do restorana, tj posla i nazad do auta :D

ili pesaka ko voli da seta

Share this post


Link to post
Share on other sites

U beogradu realno i nije neki haos za parking. Najveci problem predstavljaju "glavne" ulice jer svi bi tu da se parkiraju. Retko ko zalazi u manje ulicice koje skoro uvek po pravilu imaji parking mesto.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
U beogradu realno i nije neki haos za parking. Najveci problem predstavljaju "glavne" ulice jer svi bi tu da se parkiraju. Retko ko zalazi u manje ulicice koje skoro uvek po pravilu imaji parking mesto.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Joshi,  vidjao sam i ovde ljudi parkiraju kola od posla ili restorana na nekoliko kilometara, pa onda taksijem do restorana, tj posla i nazad do auta

ili pesaka ko voli da seta

Ho

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, Beogradjani, sutra dolazim u vas grad :)
Hteo bih negde sto blize da parkiram, da nema mnogo pesacenja, posto bih hteo do centra u razgledanje i posle u Skadarliju, pa sam mislio negde potez Zeleni Venac -kraljice Natalije ili Balkanska. Ima li tamo negde da se nadje nedeljom rano popodne neko slobodno mesto ili da ni ne pokusavam?

Ili ako imate predlog za neko jednostavnije parking mesto, da nemam bas mnooogo vozikanja po ulicicama, predlozite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da idem tuda, pa u krajnjem slucaju, ako ne nadjem, onda Prizrenskom, pa opet u Balkansku i tako, dok ne nadjem prvo slobodno mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kaze Mare, moze da iskrsne. Mada ako vec planiras u Skadarliju, mozda ti je bolja varijanta da se zabodes izmedju Vasine i Cara Dusana. Nedeljom tu uvek nadjem mesto (ima dosta vise samih parking mesta i manja je frekvencija pogotovo odmah ispod Cara Dusana) - od subote u 14h pa nadalje parking je besplatan u zonama (ne racunajuci garaze i otvorena parkiralista). Ako placas garazu, mozes da biras :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege :thumbup: znam da je vikendom besplatan parking, pa sam mislio da nadjem neko free mesto, zasto da placam garazu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja proterao Dacijasa tuda :D 

Ma jedva smo nasli mesto, dva kruga prosli, Kraljice Natalije, Prizrenska, Balkanska, pa opet... na kraju u garazi Zeleni Venac zavrsili... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...