Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Poređenje telefona - pomoć pri kupovini

Recommended Posts

Ja imam Idol X sa 2Gb rama, devojka ima Desire 620 sa 1 Gb rama, cini mi se da njen radi tecnije. Tako da ima nesto i do optimizacije sotvera.

 

Mada moj gura 1920x1080 a njen 1280x720, nije bas zanemarivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Tesla. Za slične pare ja prodanem Lenovo koji ima bolje karakteristike i kvalitetniji je telefon.

Baci pogled u oglasima ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni zanimljiv i Zenfone 2 od 4 G Rama,los mu samo ekran pa me to odvlaci od kupovine.

imao sam Zenfone 5 prosle gdine,fon je lepo radio i bio sam zadovoljan bas.Mana pokilava kamera po mraku i velicina fona.  5 inca bio ekran a moglo ladno 5,5 da stane od xperje Z je bio duzi jedno 12mm koliko se secam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lenovo_A6000_Specifications_Features_Pri

 

http://www.gsmarena.com/lenovo_a6000-6938.php

Na kraju izbor pao na ovu spravicu. I za sada deluje sjajno :)

I jedna od najbitnijih stvari, juce ujutru skinut sa punjaca, non-stop ili na wifi netu iil na telenoru i baterija trenutno na 76%...a cackao sam ga naravno...

Samsung - bar oni koji su u cenovnom rangu - mogu da se sagnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi kazi, ja sam se isto ozbiljno primio, jer... za te pare je ekstra, a hocu da idem na nizi paket.

 

Trenutno imam fon sa full HD ekranom i 2 Gb rama, ali skontao sam da ga koristim kao telefon a ne kao konzolu, nemam ni jednu igricu, koristim net i aplikacije kojima ne treba gomila gigaherca i megabajta, tako da je to super izbor za te pare!

 

Kakav je taj dolby sto reklamiraju, ima li neke razlike?

 

Jos samo da docekam istek ugovora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje koji smartfon za budzet oko 20000din.Moram da kupim zeni novi telefon,pa da cujem predloge posto se bas nerazumem preterano u telefone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje ne igram igrice, a 64-bit procesor sa 4 jezgra i 1gb rama MORA da tera uobicajene stvari koje ja koristim da je*e rak raka i to u ledja...
Tapatalk, net, viber, slike - leti. Radi savrseno
Dolby je odlican, ima nekako dublji i cistiji zvuk, nema onog pistanja, imas utisak da je stvarno zvucnik. Cak ima i aplikaciju svoju za dolby - i ima neku prezentaciju, kad pustis - sve ti bude jasno...neki klikeri kao se kotrljaju, levo - desno...fantazija :D

Potpuna preporuka, ekran je fantazija


Pitanje koji smartfon za budzet oko 20000din.Moram da kupim zeni novi telefon,pa da cujem predloge posto se bas nerazumem preterano u telefone.

 

Sto se mene tice imas odgovor gore^
E sada koliko je bas za pare, mislim da ga kupis bez MTS, Telenora - to ne bih znao

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes, draze mi je da se lepo cuje i vidi, nego da moze da gura igrice koje ja ne igram, nerviraju me telefoni koji se jadno cuju, kreste i piste... Prosla me je volja za custom romove i tako to...

 

Jel si ga uzeo u Telenoru ili MTSu i jel ima dve kartice ili jednu? I kako ti se cini kamera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telenor :)
E verujes li mi...nisam jos ni pokretao kameru...mozda i ne radi :D meni je kamera mozda i najnebitniji faktor, kada vec svuda nosim aparat.
Kameru na fonu koristim baaas retko, slikam neka kola na ulici za forum, nekome nesto da pokazem...inace ovako za putovanja, izlete i to...samo nikon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima dve kartice? Procitao sam negde da su kod telenora verzije sa jednom, a kod mtsa sa dve sim kartice.

 

Meni je to jedina kamera, nemam aparat pa skljocam sa telefonom, ali hobi varijanta... nista zahtevno

Ako ti nije neki cim, probaj kameru pa okaci fotku ovde, cisto da uporedim sa mojom 13 (wannabe) Mp

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da zaboravio sam...jedna kartica :)

Sad ce slika, sacekaj 5 min


Izvolte, nista smanjivano, niti podesavano. Kako sam usao u kameru - tako slikao

IMG_20150914_105050.jpg

IMG_20150914_105124.jpg

 

Guarana - manjak svetlosti, samo neonke iznad mene...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha i oko sebe imaju magnetno polje i fazni pomeraj :cheers:

ma hajd ja par dana vec koristim lumiu 520 i nemogu se jos navici na tach,prvi put imam telefon na dodir,za sada sam zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzet uz prenesi i surfuj standard - 1500 din mesecno ali posto sam uzeo tu neku telenor banka platnu karticu dobio sam na to popust od 30% i duplirali su mi sms i internet pa to sada za nekih 1100 dinara izgleda ovako

300 minuta ka svim mrezama

5000 minuta ka telenor mrezi kada potrosim onih 300

1gb neta

1000 poruka

Telefon cu placati 690 dinara x 24 meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li koliko telefona moze da se pohvali dobrom kamerom pri slabom osvetljenju?  Samo nekoliko telefona ima upotrebljivu kameru u tim uslovima.

Ako imas pare, kupi LG G4 :)

 

Kupio :D

ps. pokusao sam da okacim sliku ali imam problem:

 

Capture.jpg

 

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo da te sluzi g4 ;) baci koji review kad stignes o telefonu ;)

Ovo za postimg isti problem imam. Nisam nasao resenje :)

Probaj na dodaj,rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...