Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Poređenje telefona - pomoć pri kupovini

Recommended Posts

Pa ja kupim telefon preko KP ili u Logik Shopu a koristim Vip prepaid... Za 600 kinti 3Gb neta i razgovora sasvim dovoljno mesecno... Izadje jeftinije dosta...
Ali ne znam nikog osim mene i gospodje da koristi prepaid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bane1321 said:

Inače čita se Šaomi! Pitao sam Kineze u robnoj kući!:ph34r:

Meko š, kao ono crnogorsko kod prešjednik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To to 

Moja žena prebledela u radnji, mislila da ću kineskinju da pitam gde se saranjuju!:devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da dodam :)

Posto me Xiaomi Mi5 nije izdao, evo preko 2 god (mada sam ocekivao), gledao bih ovako nesto https://www.pdevice.com/product/cubot-p20-price-specs

 

Brand – Cubot
Model – P20
Alternative Name – Cubot P20 4G Phablet
Device Type – Android 4G Smartphone
CPU – Octa-Core (4 x 1.5GHz ARM Cortex-A53, 4 x 1.0GHz ARM Cortex-A53) CPU Clock
Chipset – MediaTek MT6750T, 64-bit Processor
GPU – ARM Mali-T860 MP2, 650MHz GPU
Camera – 20 Megapixels + 2 Megapixel with a Dual-LED flashlight and AF Rear Camera | 13 Megapixel Front Camera
Memory – RAM- 4GB LPDDR3, 833MHz | ROM 64GB External Memory Support Up to 256GB (SIM 2 Slot)
Display – Screen size 6.18 inches IPS, LCD, FHD+ Display (2246 x 1080 Pixels), 19:9 Aspect Ratio
Battery – Non-Removable 4,000 mAh Lithium-Ion
SIM – Hybrid Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM/microSD), Dual Standby
Sensors – Proximity Sensor, Light Sensor, Accelerometer, Fingerprint Scanner (Rear Mounted) Sensor
Color – Denim Dark Blue, Twilight Black, Black
Operating System – Android 8.0 Oreo OS
I/O Interface – 1 x Nano SIM Card Slot, 1 x Nano-SIM Card or TF/MicroSD Card Slot, USB Type-C, 3.5mm Headphone Jack, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
Dimensions – 75.5 mm x 158.0 mm x 8.5 mm
Weight – 167 Grams (with Battery)
More Feature – Aluminium & Polycarbonate Mix Body, Ultra-thin Body, LTE Cat-6, Triple Camera, Dual SIM, Fingerprint Sensor, 19:9 FHD+ Display, Oreo OS, Dual-Band Wi-Fi, Bluetooth, GPS, GLONASS, OTA Sync, Computer Sync, 360-degree fingerprint scanner, five set of fingers, High-density battery, 100-240V 5V 2A AC adapter.

 

 

 

Cena na Aliju 123 - 127 EUR. Dakle, realno oko 180 dok stigne, a moze i jeftinije, ako dodje iz Evrope :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12.11.2018. at 9:29 PM, delakroa said:

Drugari, zvali me iz telenora da mi produze ugovor za net i nude mi da izaberem jedan telefon. Istrazio sam malo, pribliznih su karakteristika, ali bih voleo da cujem neka strucna misljenja. U pitanju su tesla 6.3 i xperia L1. 

Što bi naš narod rekao Sony je Sony ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa složismo se već... śao mi :rtfm:

 

Ne bih se za sony složio, donji segment mu ne priliči imenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@machak99 nisam ni mislio ali mi ovaj deluje zanimljivo. + Stock android koliko sam negde video. A xiaomija ne planiram još da menjam.

Ovaj me je zaintrigirao zbog odnosa cene/hardver. A čekam i temeljniji review

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drugari, zvali me iz telenora da mi produze ugovor za net i nude mi da izaberem jedan telefon. Istrazio sam malo, pribliznih su karakteristika, ali bih voleo da cujem neka strucna misljenja. U pitanju su tesla 6.3 i xperia L1. 
Koji paket je u pitanju? Jel ima još nešto da si video?

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites


Evo kako se izgovara najpoznatiji kinez medju telefonima...



Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Samo sam čekao kad će da opali Kineza ovim mikrofonom... al' se razmahao

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam danas konacno novi telefon. Play 5 je u pitanju, sa 5gb interneta, dve app po izboru sa po 10gb za svaku i neograniceni sms, a za pozive imam 350min sto mi je i vise nego dovoljno.

Nisam hteo doplacivati pa mi je izbor uredjaja bio prilicno suzen, neke motorole, nokie 2 i 2.1 i ova gore pomenuta dva. Odlucio sam se za xperiju i zadovoljan sam. Koristim i j5 i mislim da je malo komplikovaniji sony. To su prvi utisci. ☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...