Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Poređenje telefona - pomoć pri kupovini

Recommended Posts

 

Lepo da te sluzi g4 ;) baci koji review kad stignes o telefonu ;)

Ovo za postimg isti problem imam. Nisam nasao resenje :)

Probaj na dodaj,rs

 

dodaj.rs i pohrani.com se gase 30.11.2015. godine.

Postimage radi, ali slika od skoro 10 MB, čemu to... :D :D Za resize slika:

http://www.picresize.com/

 

Inače, od gooomile raznih koji rade video priloge na YouTube o telefonima i drugim uređajima, meni najbolji je:

https://www.youtube.com/user/FLOSSYCARTER/videos

 

Evo za G4:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma otvoriš Paint, odeš na Resize opciju, izabereš resize u procentima i npr 80% staviš.

 

Neće izgubiti na kvalitetu mnogo, a biće 2-3mb manja. Čini mi se da postimage ima limit od 5mb. Ja slike sa aparata stalno isecam.

 

I još nešto,  sačuvaj pod novim imenom da staru ne bi oštetio :) (zgodan shortcut za save as - alt + f + a).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Znas li koliko telefona moze da se pohvali dobrom kamerom pri slabom osvetljenju?  Samo nekoliko telefona ima upotrebljivu kameru u tim uslovima.

Ako imas pare, kupi LG G4 :)

 

Kupio :D

ps. pokusao sam da okacim sliku ali imam problem:

 

Capture.jpg

 

:smoke:

 

Opaaa :D Cestitam! Neka te lepo sluzi!

G4 je veoma ozbiljna masina, sa odlicnom kamerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D Poslusao sam te ipak ;)

 

Kamera daleko premasuje sve ostalo sto sam koristio na telefonima...Kad se malo usemim bice materijala i za onu drugu temu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamera je odlicna, svaka cast LG-u. Odlicno su sredili kamera softw, ipak je to mali senzor, u odnosu na one koji su u L1020 i 808. 

Sto se tice androida, sigurno da ima jednu od najboljih kamera. Uz malo igranja sa manuelnim podesavanjima, moze da se dobija fenomenalna slika.

Edited by Macvanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, zvali me iz telenora da mi produze ugovor za net i nude mi da izaberem jedan telefon. Istrazio sam malo, pribliznih su karakteristika, ali bih voleo da cujem neka strucna misljenja. U pitanju su tesla 6.3 i xperia L1. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne uzmeš telefon, postoji li popust na pretplatu u telenoru?

uzmi popust i ako ti treba novi telefon, od tih jeftinijih neki xiaomi sa kp sa bar 3gb ram memorije za do 150 i kusur evara, kvalitetniji je od sonija.
vidim d i tesla ima 3gb, ali ne znam da je iko bio zadovoljan sa tesla uređajima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nosim Xiaomi redmi 4x (3/32) vec 2 god i telefon me odusevio.. Ni jednom nije zabagovao... Sad gledam da kupim drugi telefon...i ne gledam nista osim xiaomija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je još u igri od telefona? Pretpostavljam da je Sony bolje urađen od Tesle.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je uzeti telefon preko KP, ja sam moj telefon platio 410e (kada se sve sabere na 24 meseca), a ovako bi ga uzeo za 300. Dobri su i Huawei telefoni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam uzeo telefon u Telenoru pa sam ostvario popust 20% na paket. A telefon sam kupio na drugom mestu, Honor 8, radi kao zmaj i nemam zelju da ga menjam!

Devojka je uzela Redmi 5 i telefon je za svaku preporuku!

 

Tako da, ko u Telenoru ne uzme telefon ima 20% popusta na pretplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i veći popust da se uzme, meni su nudili 50% ili 10000 popust na tel kad sam hteo da prenesem br u drugu mrežu. Mada, umeju i da iskuliraju.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi su xiaomi sa mediatek procesorima? treba matorima da uzmem nešto...  viber, fotke, da radi samo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako mediatek.. Snapdragon od tih budzet ako moze 660 da se nadje, od flagship procesora 845 naravno.

I ja sam u fazi gledanja telefona, ima u Vipu INtarifa kome treba internet vise nego pozivi i poruke. Cena korektna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad svi imaju solidne internet pakete (sve ostalo neograniceno) ako se uzima bez telefona , ja razmisljam da predjem u Lelenor zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sad svi imaju solidne internet pakete (sve ostalo neograniceno) ako se uzima bez telefona , ja razmisljam da predjem u Lelenor zbog toga...

Ovaj mi je nekako najbolji, plus ako se spusti jos tih 20% to je super cena.
33ad2dbf3e8e523221a787db3f95a2f7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam ja Neo 4 neograniceni minuti i ta sranja al malo neta ima jer sam uvek na 4g osim kod kuce. Minuti i poruke neograniceni mi ne trebaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...