Jump to content
FAS Goran
Jug

Put za CG - da li zaobići kanjon Morače?

Recommended Posts

Kao sto rece MS PK samo puni gas i ne brini uhvatice te radar. Sad sam isao do BD par dana. Po 3 patrole i po dva presretaca i jos helikopter...pa samo treba sreca da te ne uhvate..
Ima merc bijela e klasa tablice su nesto 313, ima toyota avensis karavan crna tablice su 484 ili tako nesto, ima astra limuzina bijela, ima merc b klasa crna... tako da se pazite dobro.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala  MS :thumbup:

Naravno da cu lagano, u skladu sa ogranicenjima da vozim, krecem ranije, uz par pauza usput, a na granicu planiram svakako rano ujutro da stignem, mozda izbegnem guzvu. I dalje se dvoumim da li preko Zabljaka ili kroz kanjon, ali videcu jos za koji dan :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine dva puta sam  putovao za C.Goru   preko Pljevalja (obavezan radar oko Odzak) i na Zabljak( obavezan radar pre Zabljaka).Put je prelep,  ne mnogo opterecen,prelaz granicni takodje manje opterecen.Popiti kafu na mostu na Djurdjevica Tari je dozivljaj.Svima preporucujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao za vikend preko kanjona Morace, skroz ok put, posle preko PG i kroz tunel Sozine :thumbup:

 

A preko Pljevalja i Zabljaka jeste lepse ako se putuje danju, nema sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, upravo krecem za Cg i to definitivno kroz kanjon, drzite fige. Javljam utiske sa puta, poput kolege Mirka ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putuj igumane, kakve fige nisi u rat posao :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec 2 puta isao za cg, uvek kanjonom, super prosao nikakve guzve i problema, samo pun gas i to je to :D

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, MS PK said:

Putuj igumane, kakve fige nisi u rat posao :D

Vala bas, samo jos fali ono "sa stitom ili na njemu", daleko bilo.

Sedi, vozi i uzivaj, 100 puta ponavljam - nepotrebno napumpana prica o toj deonici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

X puta prosao kanjonom, put kao i svaki drugi, ne razumem cemu tolika fama oko njega. U principu, svaki put koji je izgradjen po nekim standardima i na kome se poštuju ogranicenja, je bezbedan. Nisu bezbedne ove kamikaze sto glume fandja po putevima... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da demantujem sam sebe, kroz kanjon je milina voziti, nije bilo guzve, ali zato Sozina... guzva, zastoj, posle tunela do Sutomora samo kreni-stani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je ujutru malo kasnije :)

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da posle tunela je tako od kako je pocela sezona


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ja, na Jabuku, zadrzavanje 15 minuta pa lagano na Niksic, ima malo serpentina pa ko voli...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podelim utiske i u povratku, kroz kanjon lagano, bez guzve, bez ikakvih problema, a na granici zadrzavanje deset minuta ukupno. U Cg su putevi idealni, naspram nasih, pogotovo povratak preko Pozege, Divcibara i Valjeva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu od ove sezone...od PG do BD su komplet novi put odradili sa mnogo mjesta sa 3 trake. Ka sjeveru je isto znacajno unaprijedjen, sve rupe pokrpljene, novih djelova presvuceno bas dosta itd. Stvarno je put za dvije klase bolji nego prije dvije sezone.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda ima neku preporuku za smestaj  u Petrovcu na moru,da je ok i da nije mnogo skup(preko 35  40 eura)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ACSszfE57RoDIXMYT5979wk6xBNZTc_BnKShnk2u Testosteeron: Put do Crnogorskog primorja na drugačiji način

 

Putovanje do Crne Gore 2018. godine preko Zlatibora / graničnog prelaza Jabuka / preko Mosta na Djurdjevića Tari / preko Žabljaka / Nikšić / Kotor / Perast (Bokokotorski zaliv):

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne ide neko ovih dana za CG - PG? Da mi posalje brat gl kocioni za Renoa4.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne rece ranije, ja sam pre par dana dosao u CG...

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskrslo danas, reno napokon kod majstora.. jedva nasao, nece niko da ih popravlja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i ja idem za neki dan ali ne znam još 100% mozda krenem u nedelju uveče, ali ako odem dole sam 10ak dana. 

 

 

 

Edited by Djuk85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako idete preko Žabljaka, nemojte skretati pred Nikšić desno ka Vilusima. Radi se taj put pa je dobra deonica nasuta kamenom samo, ne verujem da će završiti skoro.
U povratku ću verovatno kanjonom ali ima vremena za to...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...