Jump to content
FAS Goran
ivan73

Win 10 / Win 7

Recommended Posts

nista ne valja , nekoliko puta dnevno se zamrzne racunar i samo hard reset pomaze, imam problema i sa grafickom odnosno drajverima, povremeno gubim sliku  i povrh svega iz nekog razloga ne moze da instalira ovaj najnoviji kumulativni update od 300 mb . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga pre neki dan instalirao,besplatna verzija,traje valjda 90 dana,pa ok radi sve ko i pre,jedino je bio mali problem sa skajpom,al reseno,ima dobrih strana desetke,ko je koristio windows 8 dosta mu je lakse snaci se,nego ja sto sam koristio windows 7

jos provaljujem neke stvari dosta zanimljivih stvari,e sad ne znam kad isteke trial verzija sta ce biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba torrent , treba ti MediaCreationTool , skini ga sa Microsoft sajta i uz njegovu pomoc odradis upgrade na win10 a nakon toga i clean instal ako hoces

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee malopre i ja videh i meni je win 10 PRO,pa ne znam koliko sam citao na mondu ovo je probna verzija,traje 90 dana,posle mora da se kupuje,volio bi da to nije tako i da mi ostaje trajna desetka,a meni je sam windows odradio update i instalirao win10,jer mi je win7  bio legalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja ispratio svi koji su imali win7/8 dobijaju win10.

 

Inače, ja bih izbegao update koliko god je moguće jer očekujem ozbilje probleme sa stablinošću 10ke (uostalom kao i svih Windows-a u početku).

 

Isto tako sam se i zeznuo za onaj njih text editor Visual Studio Code i počeo da ga koristim u verziji 0.1.0. Kako je to loše radilo... poslednji put kada sam proveravao čini mi se da sam video cifru od oko 19 000 prijavljenih bagova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja koliko sam upucen, ne postoji probna verzija, sve su trajne. E nikad se ne zna sta ce jos izmisliti da bi nas naterali da nesto kupimo.

Sve sto je novo je poprilicno kvarljivo, narocito na pocetku, kasnije se to popravlja, to smo mi koji smo kupili medju prvima 500L najbolje naucili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni stigla odavno ikonica da sa win8 predjem na win10 ali cekam zeleno svetlo od ljudi koji se u to razumeju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inače, mnogi korisnici bili su zabrinuti zbog novog ugovora o uslugama koji dolazi uz Windows 10 i koji Microsoftu daje pravo da “pristupi, otkrije i sačuva lične podatke” korisnika, uključujući i sadržaj emaila i privatnih foldera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam ga nije me nešto oduševio ali nije to još ispeglano kako treba, istog trenutka sam ga pregazio sa windows 7 nesto najbolje sto je windows napravio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i jedan od razloga zašto je džabe.

 

Ljudi koji testiraju sistem nisu jeftini. Sa druge strane daju džabe pa dobiju neki feedback + neko će i da se navuče i kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verujem da će saznati svi koje tako nešto interesuje. Problem je što ima mnogo onih koji ne obraćaju pažnju na to pa čak i da saznaju nije im od značaja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

Strašno je koliko su neki ljudi nemotivisani da vode računa o privatnosti i bezbednosti na netu.

Kompromitovan računar nije opasan samo za korisnika već za internet globalno, to mnogi ne mogu shvate i idu onom krilaticom: neka me hakuju, ja nemam ništa na tom kompu.

A nisu ni svesni da će sutra postati deo nekog botneta ili da će baš taj njihov računar poslužiti nekome kao, grubo rečeno, proxy za neko krivočno delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što ima mnogo onih koji ne obraćaju pažnju na to pa čak i da saznaju nije im od značaja :)

 

To se naziva običan korisnik i njih najmanje ima 70%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...