Jump to content
FAS Goran
nesha79

Fiat 500L - skidanje plastike (leđa) sa sedišta

Recommended Posts

Molio bih ako neko ima uputstvo ili moze da mi objasni kako se skida plastika sa ledja prednjih ssedista da mi posalje. kupio sam lepe presvlake, nasao ih jeftinije,ali za razliku one nekih koje sam gledao ranije nemaju rupu na zadnjoj strani kroz koju bi  se provukla plastika na ledjima prednjih sedista, vec ili moram ja da secem, ili da skidam te plastike......a neko je nekad komentarisao da su mu skidali te plastike iz istog razloga,,,,hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednja i zadnja. Koliko se vidi samo na žabicama .

 

cxcv9926.png  cxcv9927.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Stila ,ja bih da je stavim, nisam nigde nasao tu temu,

Samo mi nija jasno za koji model se odnose ove Ivanove slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate sve ove seme u ePer ili eLearn (ako je poslednje pomenuti izbacen za L, nisam upucen).

Ova gornja sema koju je imenjak postavio je, koliko vidim, iz ePer. Moze da bude od pomoci ali je cisto orijentaciona posto je ePer nista vise nego elektronski katalog delova.

eLearn je prava stvar (detaljne specifikacije, procedure rada, seme komponenti, ozicenja, specifikacija konektora i veza (Source-Destination), testiranje komponenti...).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše gore tehnička pitanja - 500 L , logično je da se odnosi na sedišta za 500 L. Za njega su data sedišta.

eLearn nisam našao za 500 L a slike iz ePer-a mogu odlično da posluže, vidi se ceo sklop.

Zhorz , možda i ne polomi žabice. Ako su već skidali trebalo bi da ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/7/2015 at 3:22 PM, Zhorz said:

ne isplati se da lomis te zabice zbog presvlaka.

 

Pa ni meni se to ne radi,al druga varijanta je da ja secem leđa na presvlakama, pa da navlacim,al onda dolaztim u situaciju da mi se cepaju dalje po toj liniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skidao.Krenuti sa leve ili desne donje strane sa povlačenjem plastičnih leđa pa tako prema gore.Koliko se sećam ima samo šest nekih kuka (liči na šipaljke) od kojih su dve gore ispod naslona za glavu(horizontalno) a četiri vertikalno,dve sa leve i dve sa desne strane.Plastika je dosta kvalitetna odnosno elastična tako da je malo verovatno da će se polomiti.Kada se skine ostaje velika rupa,zadnja strana sedišta skroz otvotrna.Vidi se sunđer,žica;air bag...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je najpametnija stvar koju su mogli da stave u auto koji je porodicni. Predjem vlaznom maramicom i za cas ocistim otiske stopala od klinaca. A znam kako je bilo sa autima koji nemaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to kukate vi sa 500L. I kod mene u Idei su plastična leđa prednjih sedišta, i nema udaranja nogama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grešiš, ovaj grešiš silno sinko. Inače, slažem se da su plastična leđa prednjih sedišta pun pogodak, naročito ako imaš dečurliju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dve godine kasnije presvlake stoje u kesi jer ne mogu da skinem plastiku sa ledja prednjih sedista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje kupi tipske, a te prodaj,  imaju otvore za plastiku.ja sam u januaru kupio za 4800 na kupujemprodajem mislim od sasa presvlake iz ns.sasvim su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...