Jump to content
FAS Goran
g-a-g-i

Plavo-beli mezimac - 500L 1.4 16v

Recommended Posts

Da se konačno javim ovde ;)
Posle crvenog Punta Classic-a na red je došao plavo-beli 500L.
Stigao na moj rodjendan 21 .jula...posle 26. dana čekanja kao najlepši poklon.

cxcv9735.jpg

Preuzeo ga tek popodne 27. jula (zbog nekih papira oko kredita).

Pop Star + Level Up paket opreme (alu felne, parking senzori, maglenke) + beli krov.
Dosao sa gumama: Good Year - Efficient Grip
Ugradjen Meta alarm.
Kasko Uniqa (315 e)
Naslon za ruku Armster 2. (10 200 din.)
Patosnice Carrera. (3200 din.)

Za ova 3 i po dana prešao 680 km...pa je vreme i za prve utiske. ;)

Najkraće rečeno...oduševljen sam. :)
Lako se vozi, motor tih, auto fino apsorbuje rupe, dobro leži na putu.
Mesta ihahaaj..što za putnike...što u gepeku. :) Praktičnost prostora...mi je glavna stavka zbog mog posla i putovanja sa porodicom.
Potrošnja za sad po bordu 5.8l/100km..ali je uglavnom magistrala (Bgd - Loznica, Bgd-Vršac) i auto-put (110km/h) tako da nije baš validna.
Uconnect super radi (kvalitet razgovora, čitanje imenika)...audio uredjaj takodje.
Hill holder...vrhunska stvar kao i tempomat. (svidja mi se kad posle usporenja resetujem na staru brzinu...pa sam potera do nje).
Parking senzore odmah pojačao na najjače i sad je ok. Sad sam već ukačio razdaljine i kako "pišti".
Noću sam provalio da automatski pali maglenke kad okrenem volan (to mi nije bilo baš jasno na početku, što se dešavalo tipa kad parkiram).
Idealno mesto za sedenje posle ugradnje naslona za ruku...sam našao posle 20-30 min podešavanja...što sedišta...što volana.
Daljinsko otvaranje i zatvaranje sva 4 prozora odlično radi (pogotovo kad bude na Suncu..baš znači)
Sve u svemu...nemam nekih zamerki
(ispunjava moje zahteve, tačka A - tačka B i dosta mesta).
Valjda se čovek brzo navikne na bolje ;)

Sledi uskoro zatamnjivanje zadnjih stakala (ne znam još koliko %...dal' 65% ili 80%- nEsam pametan , ako neko ima iskustva nek napiše)
I ugradnja gasa za par meseci marke Zavoli.

I da....dosta ljudi mi je prišlo na ulici i od komšija da mi kaže da im se boja auta baš svidja.

P.s. Još slika kačim...sledeće nedelje.

Pozdrav svima i hvala na pomoći oko izbora automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA LI SMO SE MI navikli na crvene, bele, crne...kakane....ali je meni ova tvoja najlepsa boja.... :unworthy:

 

za folije ako neces i napred da stavljas onda bolje sto manje na zadnja...ja sam 85 nazad, 35 napred.

ili mozda baci pogled na ove skidajuce mrezice, vrse posao dobro a mozes da ih skines kad hoces

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/60251-fiat-500l-zatamnjivanje-stakala/page-4#entry1246919

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi :)

@Zhorz

Stavio bih i napred ali kasnije...kad ugradim plin i prodje atest (da me ne bi zezali sa tim prednjim)

Kakva ti je vidljivost noću sa 85% pozadi? Jesi ti zadovoljan tim procentom zatamnjenja napred i pozadi?

Meni se čini ta tvoja kombinacija zatamnjenja super.

Meni je to više zbog klinca..da mu bude prijatnije. Mrežice sam već naručio za mala plastična bočna stakla.

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su deca iza 85% nista manje, spavaju ne smeta im sunce extra,

u rikverc i ne gledam groz zadnje staklo, imam kameru , ali ako je napolju svetlo onda se vidi i kroz folije 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam metnuo 65% i noću se vidi bez problema kroz njih, ali Llumar neki novi tip. I ja sam negde okačio sliku pa možeš da vidiš kako izgleda crveni sa 65% pozadi. Možda je slika u mojoj temi. Eto imaš iskustva ukratko pa odluči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja kombinacija boja koju sam do sada video. Cestitke na kupovini novog auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boja je vrhunska,čestitam na kupovini,i ja bih ga uzeo bez razmišljanja

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke, bas bas lepa boja, uzgred i meni je rodjendan 21. Jula :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam i ja, svaka cast i sve najbolje. Ja sam ovakav na test voznji vozio. A cini mi se da ja u LeveUP opremi nisam mogao da uzmem ovu boju, nudili su je samo u Longue paketu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da cestitam i ovde na kupovini

Odmah sam zapazio da felne nemaju cepove sto je jedna briga manje :)

Hvala :) To je slika kad je stigao...posle su stavili čepove sa sve brigama ;):)

Cestitam i ja, svaka cast i sve najbolje. Ja sam ovakav na test voznji vozio. A cini mi se da ja u LeveUP opremi nisam mogao da uzmem ovu boju, nudili su je samo u Longue paketu :/

Hvalaa @Urkelele.

U pravu si...nije mogla ni kad sam posle Sajma pitao... i tad sam se iznervirao sto ne moze...kao da ne mogu da ga ofarbaju istom bojom za Pop Star.

Samo u Lounge opremi.

I sad kad su pokrenuli "Recikliranje je cool"..."pustili" su i tu boju za Pop Star.

Na moju sreću.

Hvalaa svima...živi bili!!!!

..čim mi dodje aparat postaviću neke lepše slike.

Cestitke, bas bas lepa boja, uzgred i meni je rodjendan 21. Jula :D

Hvala. Xexe...ne verujem. Koja slučajnost Jednu osobu sam do sad znao da je istog datuma. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ste kod rodjendana, ja sam 21. juna :) a 22. juna mi stigao predracun. Auto sam preuzeo 26. juna. Za malo da se i meni datumi poklope :)

Izvini na off ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) To je slika kad je stigao...posle su stavili čepove sa sve brigama ;):)

 

Nisam znao za to :)

Ako je za utehu,ako nekad (ne daj Boze) odleprsaju felna lepo izgleda i bez njih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini,da predjes sto vise km.Boja je prelepa jos u toj kombinaciji,extra izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...