Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Srdjos hvala :) a za ulje sam rekao otprilike neki prosek ako se ne zaebem kao jednom presao preko 12k

 

ja moje redovno menjam izmedju 13-14 000km, sintetika uvek

Aftu nista ne fali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to interval koji predjes za god dana onda je to ok.Fabricke preporuke idu od 20-30k za novija vozila na godisnjem nivou uz odgovarajuce ulje.

Ali ako neko prelazi manje od te kilometraze za god dana preporuka je da se tad ulje promeni bez obzira na kilometrazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sipam 5w40 al gledam da do 10 000 promenim drugo a to bude taman na godisnjem nivou.

A opruge nema sanse sad da menjam,a amorti su otisli jer mislim da su i fabricki bili.

Sad motam film da mi je pricao ovaj sto sam kupio od njega auto,da je se zalio kako mu je nizak bio i kacao mu kad je isao na vikendicu neku,pa je moguce da je stavio druge opruge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to interval koji predjes za god dana onda je to ok.Fabricke preporuke idu od 20-30k za novija vozila na godisnjem nivou uz odgovarajuce ulje.

Ali ako neko prelazi manje od te kilometraze za god dana preporuka je da se tad ulje promeni bez obzira na kilometrazu.

 

Prelazim izmedju 16-20 000km godisnje, vodim komplet evidenciju sta i kada menjam. Nema zeze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo lepse po meni -- jel ovo folija ili sprej ili si se zezao u fotoshopu ......... jer nece murija sad da zeza i za ovo kao i za stakla  :question: ....................

 

ps. znas sta mi se desilo pre neki dan , ona vrucina ja se vracam sa posla i zaustave me na sajmu , dokumenta ja dam on zagleda i kaze a imate i zimske gume ja kazem naravno postujem zakon , on kaze a stakla su vam lepljena folijom ja kazem nisu takva su fabricki zelena kao i soferka (na suncu i malo tamnija kao foto grej) zbog koznih sedista , on kaze nije istina i poce covek da grebe po staklu prstom tj. noktom jer mi je bio spusten prozor i prc , gleda u mene ko vo i kaze kolegi vidi stvarno fabricka ........ha,ha,ha , da mi se nije desilo ne bih nikome verovao .............  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepio folijom,ma nece za to da zeza sigurno bas on zna da nisu takve fabricke stopke :D

a sa stakala moram skidati,mada vidim po gradu masu auta sto imaju folije jos uvek nisu skinuli

Share this post


Link to post
Share on other sites

kojom si lepio jer tamno crnom , svetlo crnom ili mat crnom. jel si sam to radio ili je neko drugi lepio i ako jeste koliko je bilo para sve skupa , ajde javi mi ..................

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulepio sam to sam,rekao bih da je svetlo crna jer nije mnogo tamno,

a ne znam koliko to kosta jer sam dobio od rodjaka,potrazi na kp ima ih koliko hoces

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to. Ja sam uzeo vec svetlo crnu ima mesec dana pa da vidim dal je i kod tebe isto. Nikako da se nakanim i to zalepim .... Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da podelim jedno iskustvo sa instrument tablom sa vama mozda ce nekom koristiti.

dolazi mi prijatelj i kaze izbacuje mu stilo (1.6 16v ) brdo nekih gresaka kad ugasi kontakt,i stvarno kad se ugasi kontakt ispusuje sve redom na onom ekranu i tako u krug nikako da prestane kaze on tako je celu noc pistalo,skinem ja klemu vratim opet isto,ocitam dijagnostikom tablu i ima brdo gresaka obrisem ja to sve ali opet pri gasenju kontakta ispuseje redom.... lose conection asr failure abs failure i ne mogu da se setim svega.

Sumnjao sam na ecu ali nebi ecu to ispisivao kad nije na kontaktu auto.

Narucim mu ja drugu tablu ali abart jer je video kod mene kako izgleda i navalio samo nju pa i ako nije problem do table :D

zamenio tablu uradio proxy i i i i nema nikakvih gresaka.

bila je od airbaga ali to sam mu sredio prskanjem dzeka ispod sedista sprejem za karburatore :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neco ti postao pravi majstor nema sta. Posto sam ja stariji cika u godinama sledeci problem koji budem imao na ovoj mojoj labini evo me kod tebe.

Ne kazu za dzabe na mladjima svet ostaje...........:-) :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema problema maki za drugare sve  :thumbup:

 

cekam malo lepse vreme da ga islikam sa novim promenama sto sam uradio na njemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde daj slike da se vide promene, pusti vreme vidis da ce nas ovaj sneg zatrpati i otprilike ce zima trajati do juna #ebo joj pas mater. :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulepio sam to sam,rekao bih da je svetlo crna jer nije mnogo tamno,

a ne znam koliko to kosta jer sam dobio od rodjaka,potrazi na kp ima ih koliko hoces

cena je 400din 40cm x 100cm ima u tri crne nijanse

Share this post


Link to post
Share on other sites

premieracing imam oznaku al nikako da zalepim

maki, prestace valjda da pad,

evo ukratko kupljena druga ispravna panorama i zamenjen enterijer u kozni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikaj sto pre da vide ljudi, koza mu je legla vrhunski. A kako teg izgleda kad se otvori panorama, to necu ni da pricam. :):scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to neki fiatov servis ili se meni cini. Vi momci ozbiljno radite nema zezanja? Nemanja je pretpostavljam glavni majstor?

Jel koza iz onog crvenog stildze sto je bio ispred Interexa na onom skupu pre mesec dva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...