Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

evo posle skoro dve godine kako sam registrovan na forumu resih da predstavim moj auto.

 

stilo je 1.8 133ks,kupljen u novom sadu od poznanika nekog od opreme tada je imao: fabricku navigaciju,mf volan kozni (bila je koza i na menjacu ali se raspala pa sam je skinuo) manuelnu klimu panorama krov ali ne radi,asr,esp,i plinski uredjaj :D

 

Kasnije sam ja uz pomoc ovog foruma ugradio tempomat,parking senzore,kupio microlink za navigaciju pa abarth tablu,xenone pa masku bez znaka pa unutrasnje led osvetljenje itd....

 

radio sam mu prosle godine veliki servis,a mali radim redovno na 9000km

od kupovine auta sam promenuo dosta toga viljuske stabilizatore nosac menjaca zadnje silen blokove i ne mogu da se setim sada svega :D

 

auto ima manjih ostecenja na krilima i po koje flekice na imariji tipa lak se poceo ljustiti,lak na krovu se poceo ljustiti pa sam zalepio crnu foliju bilo bi pozeljno kad bi mu osvezio boju nekako jer je stvarno lepa boja ali jbg ima posla dosta..

evo malo slika za pocetak pa cu kasnije vremenom ubacivati

 

2014_05_26_21_45_50.jpg

2015_02_17_15_08_26.jpg  2015_02_17_15_08_40.jpg

2015_03_02_11_53_12.jpg  2015_03_02_11_53_20.jpg  2015_03_02_11_53_50.jpg

2015_03_02_11_54_06.jpg  2015_03_05_15_21_47.jpg  1800299_10207265098764668_86263968601207

10509519_10207265101164728_3371010881662  10659396_10207265097564638_7604494590005  11703383_10207265097924647_5879229463109  11750624_10207265099324682_1982427236626

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemanja imas felne koje sam ja hteo da uzmem za mog --- ljubomoran sam  :laughing:  :laughing:  :laughing:  , super ti je stilo drug. da se slatko navozas sa njim .............  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala.

planiram to da uradim sa sprejem ali onako u magli samo da bacim jer ne svidja mi se kad mnogo zatamne zadnje stopaljke

 

hvala bole,mnogi su mi nudili neke druge felne u zamenu za ove ali jok :D

Edited by nemanjas

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo posle skoro dve godine kako sam registrovan na forumu resih da predstavim moj auto.

 

da da , ti si resio  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako utice viber (kaze se vajber) :laughing:

 

Salu na stranu pratio sam ranije kad je odradjeno LED osvetljenje kabine i tablice i svideo mi se Stilo. Sto Mare kaze samo blago da se zatamne stopke i to je to ... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

viber vajber viber vajber :D

 

da trebao bih stvarno malo zadnje stopke da potamnim jer i onako su nekako ispucale ali iznutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

a neee spustanje nikako,porodican sam covek pa kad posedamo svi bude on spuste i vise nego sto treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti onda ako tako razmisljas evo ti moje alu 15 sa balonkama a daj mi te 17 sto nisu za porodicne ljude :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da se spusta, samo treba staviti pravi profil gume, sto mi se po slikama sada cini da nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada su napred nove tigrove gume 215/45/17 a pozadi su ostale stare 215/40/17

 

imam mico balonke na 15 za zimski set, tako da mi ne treba :D

Edited by nemanjas

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel tigar iz beogume 215 45 17 .........  :guitar: . jel si zadovoljan njima za sada , ja sa mojima vec predjeh 4000 - 5000km i sada se spremamo za crnu goru. ekstra su za tu cenu 6000din. komad i 3 god. garancije. super se drze sta su mi sve pricali za njih .........  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da napred su te tigrove iz beogume samo su na slici stare gume ubacicu u skorije vreme sa tim novim gumama kako stoji.

ma extra je guma nisam ni znao jos kada sam ga i kupio bile su takve iste gume na njemu.

a pozadi su mi ostale stare gume odustao sam od kupovine drugih jer su jos dobre.

 

@gorank82  hvala brt :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci nismo se zajebali , imam da kupim i sve 4 wintere kad se vratim sa godisnjeg za zimu - za dinamic alu 16-ske -- 205 55 r16 , i tako to vozim samo par meseci a i slabije. komad 5.450  - 5.650 , imaju oba modela a daju mi i na 6 rate bez ikakve kamate ................  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Stildzan, samo malko stopke zatamni i full je. A felne bi valjalo da su jednobojne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i jesu zimske wintera i extra su 08 je dot a izgledaju kao nove.

@joshi... Hvala

kolega :D sto ti ne predstavis tvog stila koji je takodje u super stanju.

A za felne se slazem da je mozda bolje da su jednobojne ali ovo na kracima je samo folija lepio iz zezanja da vidim kako ce ispasti lako se to skine

Hvala gagy.

Objasnio sam za felne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedini protiv diranja stopki :)
 

 

kolega :D sto ti ne predstavis tvog stila koji je takodje u super stanju.

 

Na koga mislis? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne izgleda to lose na felnama nego mi te felne nekako nisu da se sarene.Ima modela koji su lepi i jednobojni i sareni. A ti to furaj malo pa skini kad dosadi.A mozes i kasnije i boju da promenis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante na tebe sam mislio.

Felnama bi prvo trebalo da padne ispravljanje jer su krive malo pokazao mi vulkanizer kad mi montirao gume,pa posle malo gitovanja od ivicnjaka i tako otom potom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...