Jump to content
FAS Goran
Loon123

Evo ga i moj KAKANI Fiat 500L

Recommended Posts

Otisao danas da ga preuzmem(cak me cekali posle radnog vremena).Posto su me kumovi dovezli,moje malo kumce me pita:"Kume jel onaj KAKANI tvoj" tako da je odmah i ime dobio  :smoke:

 

cxcv8618.jpg  cxcv8619.jpg
 

Za sada je stigao do prve kafane,pa  cu polako dalje  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za kakanog,svaka cast,zelim da uzivas i da ga mazis i pazis,raduje me sto sve vise i vise ljudi uzimaju 500l,sve pohvale za Fiat i njihove akcije,rasrafili su skroz konkurenciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke i lagano u kafani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaaauuuuw kao dobro ime :thumbsup:  

Kako kazu "zovi me i serpom samo nemoj da me razbijes". Neka je sa srecom, sve cestitke i da te sluzi dugo kilometara.  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitke, ocekujemo utiske posle par stotine km , kao i da uporedimo potrosnju tog kakanog i crvenog sa foruma.

Kazu da crveni manje trosi ali eto, videcemo  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosao prvih 150 km sa KAKANIM (nisam stigao vise ovih dana), sve gradska voznja i upaljena klima, po tripA prosecna potrošnja 8,2  :ouch: i prosecna brzina 19 km/h, po tripB 7,1 (ali stoji i 120 km predjeno) i prosecna brzina 25 km/h. Iako sam malo sokiran tolikom potrosnjom :thumbdown: , kakani je ipak dobio gumene kadice-patosnice i naslon za ruku armrest2.
 
Zbog konfiguracije graže moram mu non-stop skidati antenu, da je ne polomom, pa ne znam jel itko stavljao onu ajkula antenu na njega, pronasao sam nesta takvo na aliexpres:
 
zz600.jpg
http://www.aliexpress.com/item/Car-radio-fin-antenna-signal-with-FM-For-Fiat-Punto-evo-abarth-500-500L-Cult-Bravo/32377806006.html
 
Nisam jos pronasao idealnu poziciju za sedenje jer svi prijatelji, rodjaci itd, zele da sednu, pa kako ide sic gore dole, levo desno (mislim da ima i oko 1 sat rada na leru, hoce svi da cuju kako radi motor  :dizzy:  ). Start-stop mi je za sada zanimljiv (ko malo majmunce gledam kad ce da se ugasi i upali  :whistle:  ), one njegove preporuke kad da menjam brzine nekad gledam, nekad ne   :whistle: , CITY upalio par puta  kad sam parkirao, ali mislim da mi je nepotreban :lol: .

 

Sledece mislim da mu stavim i one bocne deflektore na prednje prozore, kao i parking kamericu (znam da ju je Zhorz stavio na svog 500L-a).

U globalu sa svim, sem potrosnje za sada sam zadovoljan :dizzy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šta da te čudi - premali je uzorak, gradska vožnja, klima, rad u mestu (koji na tih 150 pređenih km poprilično diže prosek potrošnje i smanjuje prosečnu brzinu)...

Tek ćeš posle nekih 600-700 km imati malo realniju sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam to napisao u fazonu "zelim ti puno predjenih kilometara" , nije bila zamerka sto si  tako malo presao do sada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se antene tiče, mislim da niko sa foruma do sada nije stavio tu ajkulu. Samo smo stavljali one "krateže" (kraće, sexy antene). Iskreno, najbolji prijem je sa originalnom fabričkom antenom. Ima razloga što je dugačka pola metra  :laughing: Ako naručiš, javi kako radi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...