Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

:D  :D  :D  :D  :D  :D

Stakla su problem, ovdje policija kažnjava za sve što nije fabrički postavljeno :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro me nasmija  :thumbsup:  :D  :D  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini,mnogo je dobra kombinacija sa crnim krovom.Sto se tice mrezica za zadnja stakla-mogu da se nadju i jeftinija

http://www.kofferraumwannen.de/Sonnenschutz-Blenden/Fiat/Sonnenschutz-Blenden_fuer_Fiat_500L_ab_2012_i2028_5512.htm

 

A evo kako izgledaju nakon ugradnje (nasla na stranom Fiat forumu)

 

IMG_20150722_175145.jpg

 

IMG_20150722_175911.jpg  IMG_20150722_180156.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

100e nije puno s obzirom da mozes da skines kad hoces.....mene je izaslo 80 a ne mogu da skinem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta si radio sa tpms senzorima na felnama?Kako si to resio,ako tvoj ficko uopste ima tpms na tockovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini,mnogo je dobra kombinacija sa crnim krovom.Sto se tice mrezica za zadnja stakla-mogu da se nadju i jeftinija

http://www.kofferraumwannen.de/Sonnenschutz-Blenden/Fiat/Sonnenschutz-Blenden_fuer_Fiat_500L_ab_2012_i2028_5512.htm

 

A evo kako izgledaju nakon ugradnje (nasla na stranom Fiat forumu)

 

IMG_20150722_175145.jpg

 

IMG_20150722_175911.jpg  IMG_20150722_180156.jpg

Acikota, hvala na linku, djeluje interesantno. Možda varijanta za sljedeću godinu, ovo ljeto i Grčku smo pregurali  :smoke:

 

Sasha015, i ja sam imao bojazan prilikom promjene feluga, ali rekoh staviću feluge pa ću brinuti o tome kasnije. Izgleda sam imao više sreće nego pameti, jer je na 500L takozvani indirektni TPMS - ne koristi senzore u ventilima već uz pomoć elektronike proračunava brzinu okretanja svakog točka (brže se okreću manje naduvani jer im je manji obim) pa samim tim detektuju i javljaju grešku. I ja sam bio iznenađen što ništa nije pojavljiivao kad sam stavio feluge :-)

Edited by xpandzax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ficko. I meni se svidjaju felne, iako sam skeptik kad se mesaju fabricke felne i drugi prozvodjac automobila.

Licno vise volim beli krov na crvendacu, al tvoj auto i tvoja boja folije... :D

Samo napred. Pozz :)

Edited by Lj_ubica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ficko. I meni se svidjaju felne, iako sam skeptik kad se mesaju fabricke felne i drugi prozvodjac automobila.

Licno vise volim beli krov na crvendacu, al tvoj auto i tvoja boja folije... :D

Samo napred. Pozz :)

Feluge imaju iste dimenzije kao i fabričke, u potpunosti je isti standard  :)

Bijelih krovova ima i previše u ovom gradu jer je MTEL kupio dosta crvenih sa bijelim krovom, tako da nisam želio ući u MTEL armiju vozila :smoke:

Puno pozdrava :)

 

 

10000 km

 

Prošla su 3 mjeseca i crveni đavo je prešao 10000 km. 

Iskustvo:

- prosječna potrošnja po računaru - 7,2 (realno oko 7,7) - do 3000 km lagane a poslije uobičajne (žustrije) vožnje

- potrošena 2,3l ulja

- desni (suvozačev) prozor poludio 2 dana - nije se htio zatvoriti sa daljinskim, niti je radila automatika prozora (jedan klik za zatvaranje do kraja) - popravilo se samo od sebe nakon 2 dana taman kad pomislih da ga vozim na servis

Sve ostalo radilo i radi (da ga ne ureknem) besprekorno. Vrlo zadovoljan a želio bih pohvaliti i ovlašteni servis - momci su reagovali profesionalno i nijednom nisu htjeli naplatiti dosipanje ulja (Market Auto) - pohvala posebno značajna onima koji se odluče za Fiat vozila u RS.

IMG_20150809_115204.jpg

Toliko od mene i pozdrav forumašima.

Edited by xpandzax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...