Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Došao 6. maja, sasvim slučajnon i neplanirano  :laughing:
Nakon 2 mjeseca i 8000 km pređenih i dalje oduševljen fićkanom. Promijenio antenu (stavio kraću), sredio alfine 16' feluge i stavio (činilo mi se da će oblik odgovarati automobilu - reakcija svih pozitivna), ostavio čelične za zimske gume, ubacio naslon za ruku, promijenio rasvjetu u kabini, kupio u Grčkoj zastavu za ispod šajbe (zadnje)  ;).
U planu postavljanje crne folije na krov i ugradnja vufera (kojeg sam ofarbao u crveno samo zbog fićkana - oteglo se, čekam servis da mi ugrade pošto ne dozvoljavaju da to sam uradim  :ouch:). Možda sam djetinjast, ali fine feluge i dobru muziku moram imati u autu.
 
IMG_20150506_152944.jpg  IMG_20150506_153553.jpg  
 
IMG_20150531_150524.jpg  IMG_20150531_150536.jpg  
 
IMG_20150521_213150.jpg
 
11539655_10153107604514164_2605859673138  11666263_10153103548064164_8622061973902
 
Pozdrav forumašima  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roditeljsko  :laughing:

Ostavili grad prije 15 godina i napravili brvnaru. Uživaju od tada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski izgleda dvorište, auto je meni lijep, ova boja mu baš paše. Inače, ove felne mi nisu nešto, ali njemu baš stoje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komplimentima. U potpunosti se slažem za feluge, nisu ništa posebno ali na njemu baš dobro izgledaju. Drug vulkanizer me nagovarao da to ne radim, a kad smo ih stavili na auto, samo se počeo smijati i priznavati svoju grešku.

 

Što se tiče dvorišta, u njemu je ovo  :laughing:

 

cxcv8503.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično mu stoji i baš sam zadovoljan (treći auto koji je prošao kroz moje ruke a da je crven), mada da budem iskren nisam ni mogao birati jer je baš ovaj bio u salonu na akciji (prošlogodišnji model).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto i da te lepo sluzi :)

Hvala lijepo

 

Vidis i meni je ovo treci po redu i svi crveni, ima tu nesto :D

Super, novo je novo

:thumbup:

Apsolutno se slažem, premda većina ljudi je iznenađena mojom kupovinom (posljednjih 15 god sa vozio A4)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ficolina je VRH nek te i dalje lepo sluzi. :thumbsup:

Hvala puno, vjerujem da će biti dobar!

 

Gde si nabavio cepove za alu felne?

Čepovi su alfini, samo sam skinuo alfin znak i stavio fiatov. Privremena varijanta dok ne naletim na takve fiatove čepove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fićko je odličan a i telefonke su mu baš dobro legle. I nemo da mi vređate felne, to su legendarne telefonke koje su ubedljivo najlepše na Alfi 156 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato te i pitam, jer ćeš mnogo teško da naletiš na fiatove sa tim dimenzijama

Bio sam službeno u Torinu prije mjesec, i na svim novim fiatima su ovi čepovi (koliko sam shvatio isti je standard kao i alfa sad pošto apsolutno ništa nisam trebao da radim sa felugama prilikom postavljanja na 500L). Čak sam vidio divne crvene čepove na jednom FIAT džipu (mislim da je bio FREEMONT u pitanju), ali nažalost nisam imao vremena da ih tražim po salonima (i vjerujem da bi bili užasno skupi).

 

Fićko je odličan a i telefonke su mu baš dobro legle. I nemo da mi vređate felne, to su legendarne telefonke koje su ubedljivo najlepše na Alfi 156 ;)

Naravno, nismo imali namjeru da vrijeđamo niti feluge niti marku automobila  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast na ficku :unworthy:  i za felne,sjajno mu cuce,a i dvoriste i brvnata je vrh,sa uzivanjem da ga vozis,eto mene koji dan u Banjaluku,malo je i 5 dana da obidjem svu familiju :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno i lagano na ovom dijelu auto puta od Gradiške, najavljuju kontrole brzine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitke na prinovi, felne mu leze samo tako  :unworthy:

ne moras citirati post iznad  :thumbsup:

 

jel si ga u BL kupio? koliko je para tu?


i bogme dobro gazis ti 4000km mesecno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, pomislio sam da bi mu dobro legle i ostvario sam cilj da mu ih nabacim... Satisfakciju imam od svih koji to potvrde... Što se tiče kilometraže, ne izlazim iz njega jer uživam... A i 4000 km Grčke je pomoglo... Što se tiče cijene, krenuli su krajem prošle godine sa 15k eura, i onda počeli spuštati. Kad sam ja došao do njih cijena je bila nešto ispod 12k eura i ja sam onda još spustio 300eur i to je to. Uzeo sam ga za 22700BAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja garaža, update...

 

IMG_20150712_200456.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni krov je legao  :smoke:

IMG_20150717_185450.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...