Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ilija025

Fiat Tempra - pakovanje unutrašnjosti iz Maree?

Recommended Posts

Dobro vece ljudi. Sredjivanje Tempre se nastavlja polako, kako finansije dozvoljavaju.

Da li neko ima iskustva i podatak da li je moguce staviti na prednja vrata tapacirunge iz Maree?

I posto je meni analogna tabla, da li je moguce bez velikih prepravki staviti komplet prednju tablu i stub od Maree takodje?

 Vidjao sam po youtube sa unutrasnjosti od Maree, ali ne znam da li je bas jako komplikovano.

Imam u opciji da kupim interijer od Maree.

Hvala unapred.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dam sebi odgovor kad se niko nije javio,mozda jos neko bude u slicnoj dilemi.
Bio danas, gledao, kupio nesto, montirao i slusajte sada.
Sedista u Tempru limuzinu pasu iz Maree limuzine. Ja sam danas kupio zadnje sediste jer je moje bilo jako lose, i montirao bez problema. Jedino sto treba da dodate je 2 drzaca za naslone, negde u gepeku.
 
cxcv7200.jpg  cxcv7201.jpg  cxcv7202.jpg
 
Tapaciri za vrata ne pasu. Mogli bi da se stave ako se menja komplet prednja tabla i cela konzola napred. Ovako na temprinu tablu ne moze, siroki su tapaciri pa ne mogu vrata da se zatvore. Potrebne su manje prerade za tapacire, ali nista strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala što si se setio da napišeš odgovor na forumu, sigurno će nekome nekada značiti. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo super izgleda da li je moguce bez velikih prepravki ubaciti i prednja sedista od Mareje  inace na brazilskim forumima sam video da prebacuju volan iz mareje na Tipa bez problema , Nebi bilo lose da izbacis sliku kako sad izgledaju drzaci za naslone u gepeku da vidimo kako si to uradio i sam planiram slicnu promenu enterijera,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasloni se naslanjaju na gredu od tempre. Samo se lepo naslone i zakace i to je to. Potrebno je za donji nosac dodati jos jedan navoj koji je za ovaj manji deo naslona.

Slike cu staviti naknadno, nisam slikao postavljanje jbg.

Pasuju i prednja sedista iz Maree. Gledao sam i njih da uzmem, samo nisam imao para dovoljno.

Volan takodje koliko sam video pase bez problema.

 

Ja moju Tempru sredjujem, pa sve sto bude od prepravki cu stavljati slike i govoriti sta i kako moze, mozda pomogne nekom ubuduce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja moju Tempru sredjujem, pa sve sto bude od prepravki cu stavljati slike i govoriti sta i kako moze, mozda pomogne nekom ubuduce.

 

:clap::clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fiatforum.com/members-motors/229296-meet-latin-tempra.html A pogledaj ovo care. :) Ovako izgledaju Tempre za Brazilsko tržište, skoro kao Marea, doduše volan jeste sa HLX Maree, to kaže lik da je stavio i paše bez problema, ali sve u svemu, premoćne su!

Edited by loco18
Greška.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...