Jump to content
FAS Goran
cookman

Fiat (Grande) Punto Evo - naknadna ugradnja TomTom fabričke navigacije?

Recommended Posts

Ja moje mape sam ažuriram tako što spojim navigaciju kablom na lap top i onda preko svog naloga za TomTom.. To plaćam online.. A svakako sam dobio i formaciju da ne mogu da se ubace mape na drugačiji način.. Znači samo preko otvorenog naloga na TomTom sajtu.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites



Ja moje mape sam ažuriram tako što spojim navigaciju kablom na lap top i onda preko svog naloga za TomTom.. To plaćam online.. A svakako sam dobio i formaciju da ne mogu da se ubace mape na drugačiji način.. Znači samo preko otvorenog naloga na TomTom sajtu.. 


TomTom je tezi za 'hak' ali i on se da srediti ;) Licno ubacivao karte u starije verzije TomTom-a drugaru, radile dobro i jos uvek. Licno ne placam update na Garminu, sve mi je besplatno dozivotno (Nuvi 2595 LMT).

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja moje mape sam ažuriram tako što spojim navigaciju kablom na lap top i onda preko svog naloga za TomTom.. To plaćam online.. A svakako sam dobio i formaciju da ne mogu da se ubace mape na drugačiji način.. Znači samo preko otvorenog naloga na TomTom sajtu.. 

Koliko osta update kada imas nalog ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 05/08/2019 at 12:22 PM, Tadej said:


Koliko osta update kada imas nalog ?

Zavisi od mape koju želiš da skineš....Mislim da sam poslednju na nekom popustu skinuo za 50e

On 05/08/2019 at 11:56 AM, ISV_01 said:


 

 


TomTom je tezi za 'hak' ali i on se da srediti ;) Licno ubacivao karte u starije verzije TomTom-a drugaru, radile dobro i jos uvek. Licno ne placam update na Garminu, sve mi je besplatno dozivotno (Nuvi 2595 LMT).

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk
 

 

Za Garmin znam...i ja sam prijatelju ubacivao sam mape...Ajde pogledaj šta je izvodljivo za Blue&Me TomTom 2...ako ima šanse ..da uradim :) pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da le je ovo nekom birno ali video sam na kupujem prodajem da lik prodaje originalnu tom tom navigaciju sa evo modela. Pa ako nekom treba nek baci pogled. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, djokicaxxx said:

Ne znam da le je ovo nekom birno ali video sam na kupujem prodajem da lik prodaje originalnu tom tom navigaciju sa evo modela. Pa ako nekom treba nek baci pogled. 

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Oprema/Radio-CD-DVD-Multimedia-za-auto/Navigacija-Grande-Punto-Fiat-81233179-oglas.htm?filter_id=459944598

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko negde naleti na ovaj drzac za fabricku tomtom navigaciju neka mi posalje u pm. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Posle duže pauze, kupio sam ponovo Fiat, ovog puta QUBO Natural Power.
Uz auto sam dobio i držač za navigaciju a samu navigaciju imam prilike da kupim ali nedostaju mape. I na oglasima sve što se nudi su te Tomtom navigacije ali bez mapa. Zvao sam čoveka koji instalira mape i rekao mi je da s obzirom da u autu imam Blue&Me, krekovana navigacija neće raditi nego moram da se registrujem na sajtu Tomtom i kupim redovno mape.

Vidim da je Cookman isto to uradio. Da li je to jedina solucija? Meni je bitno samo da navigacija ima napajanje sa držača. Ili eventualno da li je neko prepravio držač da koristi telefon i slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja, pre neki dan...73ccecceb594e8f151cf61f4f1191707.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

85483adb00ab14217622f68edef8f55a.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da puni telefon preko drzaca odnosno bez kabla?

Pa moze i to da se napravi sigurno ali meni nije neophodno. Imam usb port preko koga mogu da punim tel...

Kupis origigi navigaciju i nosac za eva  i onda dobijes i tu opciju bezicnog punjenja, doduse samo navigacije. Ja sam skoro nabavio originalni nosac navigacije za smesnu lovu a sad sam uzeo i navigaciju, samo jos da ubacim mape...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/7/2016 at 2:15 PM, beli_Punto said:

Da li je moguce da je neko umeo ovako da skarabudzi navigaciju ... strasno :D 

A ja moji istu ovakvu navigaciju ne mogu da prodam već mesec dana… 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...