Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa i kod fiata se moralo debelo doplatiti, obican 1.2 za 10k nije imao maltene nista osim radija.

Ovaj konkretan primerak je kostao preko 5000e doplate na bazni, niko ne deli opremu dzabe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda u diznilendu, jako je zalostan fiat sa standardnom opremom.

U golfa se moze natrpati vise opreme nego u alfu 159, pritom i jace motore ima u ponudi, a ne punta da poredim.

Jesam zadovoljan sa grandeom, ali se necu tripovati da je nesto sto nije :)

Edited by vagenovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tripujem se, pogledaj Golf 5 1.2 sa standardnim paketom. Nema ni električne podizače stakala, ni klimu... isto ko i Grande. Cenu neću ni da spominjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U principu punto i golf nisu ista klasa i samim tim ih je bzvz porediti.. Sto se tice mehanike i motora i Fiat i Wagen su na visokom nivou (sa dizelovim motorima je mozda Fiat i bolji od tdi-a) ali opet, po zavrsnoj obradi, materijalima unutar kabine i generalnom utisku je Wagen ispred Fiata (ovo je samo moje misljenje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu punto i golf nisu ista klasa i samim tim ih je bzvz porediti.. Sto se tice mehanike i motora i Fiat i Wagen su na visokom nivou (sa dizelovim motorima je mozda Fiat i bolji od tdi-a) ali opet, po zavrsnoj obradi, materijalima unutar kabine i generalnom utisku je Wagen ispred Fiata (ovo je samo moje misljenje).

Upravo tako, zavrsna obrada materija tj. celokupni enterijer je na strani VW vozila u poredjenju sa Fiatovim. A smestno je porediti Golf i Punto, realnije je Golf vs Stilo, Polo vs Punto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ima G5, u nekom najnizem paketu, od opreme ima klimu, podizace i tempomat. Sedista su dobra, tapaciri onako, ucebali se na nekim mestima, jeftina plastika na centralnoj konzoli... ako se osnovna oprema i zavrsna obrada uporede sa Lybrom, onda je na nizem nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Golfa 5 je yugo bolji kolko je očajan...

 

Nećemo da preterujemo. :laughing:

 

Drugar ima G5, u nekom najnizem paketu, od opreme ima klimu, podizace i tempomat. Sedista su dobra, tapaciri onako, ucebali se na nekim mestima, jeftina plastika na centralnoj konzoli... ako se osnovna oprema i zavrsna obrada uporede sa Lybrom, onda je na nizem nivou.

 

Ima i niži od toga. Čim ima tempomat, znači da nije najniži paket. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je Golf najbolji auto na svetu, i moj san, samo neću to da priznam, kad skupim dovoljno para samo Golfa ima da teram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnjzj paket + tempomat, jer je bio sluzbeni verovatno.

 

Ima i paket bez električnih podizača i klime u Golf 5, 6ica mislim da je druga priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf V je posebna priča . Pa kada me vučete za jezik.

 

1.Na 200000km 1,9tdi krš od 140KS -Zamena bregaste osovine ,lezjevi bregaste, svi hidropodizači(bregasta probije hidropodizače i špon dalje silazi u motor).

 

2.Na 250000km Počinje potrošnja antifriza,skidanje glave,svi ležajevi u menjaču su zreli za zamenu,turbina na remont,Motor ventilatora haladnjak sa kompijuterskim upravljanjem popravka ili zamena.

 

3. Za naše tržište nije isti auto kao za nemačko(naš rđa gore od Yuga),mogu i slike ako budem imao vremena.

 

4. Trapove da ne pominjem,pogotovu zadnji.Amortizere sama izostavio relativno dugo traju.

 

Itd. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

I kada mi neko od Vas kaže da će da kupi golfa pa još dizela.

 

Bez uvrede GTI je klasa za sebe pa makar to i bila Golf V. 

 

Jedom rečju unutra gladac spolja jadac.

 

Ima toliko toga što nemam živaca da pišem.

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...