Jump to content
FAS Goran
m1lanch3

Gospodin Dzoni Vajs Stilisav 1.6 16v

Recommended Posts

Ko je jos u Srbiji bio zadovoljan potrosnjom cim ona predje 6 litara :D zajebavam se, pa tu je oko 10 l, +/- 1l zavisi da li sam nervozan pa zurim i stiskam ili je kruziranje. Bord pokazuje 11.6 potrosnju ali to nije pravo merilo.  

Mijailovic ne znam da li da uzimam te led sijalice i kako bi se to uklapalo, a koliko sam cuo nije bas nesto ni isplativo jer navodno mnogo crkavaju. Tako mi je preneo kolega sa posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju da se navozaš!

Što se tiče majtora moje iskrene preporuke za Savketa iz Laćarka (radi u radionici pokojnog Pindule). Momak odlično poznaje materiju naročito oko elektrike i elektronike a pre svega je izuzetno korektan i jeftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Savke - neke stvari mi je radio na autu. Nije skup, dobar je majstor i pre svega korektan.

Edited by Maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam zvao ovog lika koji je prodavao auto.

Meni je rekao da mora da se uradi servis i registracija je isticala i cena je bila 2100 e.

Po meni su mnogo tamne stop lampe sada.

Lepa boja i cuvaj panoramu... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu za majstora ali vec imam predobar i ekstra jeftin majstorski par u hesni. Maki je mozda i cuo za njih Dragan i Zoran, u hesni kod igralista onog malog rade. A sto se tice struje i svega ostalog ovi momci kod Sveti Sava skole ubijaju kako rade posao a ne naplacuju mnogo.


I ja sam zvao ovog lika koji je prodavao auto.

Meni je rekao da mora da se uradi servis i registracija je isticala i cena je bila 2100 e.

Po meni su mnogo tamne stop lampe sada.

Lepa boja i cuvaj panoramu... :thumbsup:

Ma on je covek u nekim problemima bilo mi ga zao u pm. Kasnije kad smo zavrsili sve to oko papira i otisli popiti nesto on se uzeo jadati kako ga je neki dripac preveslao kad su menjali stanove kljuc za kljuc pa je on tu neka silna posla imao i zaduzio se na sve strane i ovamo i onamo pa i kod zelenasa i zato je morao da se rastane od auta. Servis je i dalje ostalo da se uradi a registraciju je produzio do marta 2016 :D To mi je bila jedna veoma olaksavajuca okolnost po slajbok :D

Ta i ja tek sad vidim da su mnogo tamne, al sta je tu je, ganjacu ove dok se negde ne ogule pa cu da je odlepim i kupim neku manje tamnu, sad sam video kako se radi tako da mogu i sam :D 

Edited by m1lanch3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...