Jump to content
FAS Goran
Sulc

Da i ja predstavim svog ljubimca - Fiat Nuova Bravo 2.0 MJet

Recommended Posts

Nisam dugo pisao svasta se desavalo maler me poterao, u decembru mesecu pred samu novu godinu poceo menjac da koci vreme mu je doslo za zamenu set kvacila odem kod majstora mog dobrog prijatelja zamenim set kvacila, hidro druk, ulje u menjacu i naravno plivajuci zamajac zamajac je svoje odradio nije mu bilo spasa. Naravno to me sve izaslo ko svetog Petra kajgana i to pred samu novu godinu ali tek pocinju muke, vozim se ja tako danima nedeljama i prodje januar sve ok kad jedno jutro krenuo do grada auto se ugasi zadimi zasmrde neka guma plastika ja skinuh kleme zvao slep i pravac kod majstora opet . Elem sta se desilo zabola vakum pumpa i zupcasti se okrenuo oko remene spanera rolera izlizao se i pukao. Opet sam izvrnuo dzepove i to lepu sumu ali sreca po mene sa glavom ventilima je bilo sve ok jedino sto su klackalice i hidropodizaci na ventilima pukli a ima ih 16 plus komplet veliki servis pa reko kad je bal uradi i mali i tako sam ja za mesec dana ljuljnuo oko 2000 e u belog groma
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poludeo sam verujte mi. Kaze mi kum potero te maler prodaj auto, reko gde sad da ga prodam u njemu sad sve novo narednih par godina sam miran

I da plus sam zamenio naravno tu vakum pumpu sto je zabola i nosac motora do menjaca tj ona koska to je zamenjeno u decembru kad i set kvacila i zamajac


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/16/2019 at 11:55 AM, alfini0507 said:
Auuu... Ostadoh bez teksta... Sto bi jedan moj majstor rekao "momak pravo je vreme da opališ neku cigančicu..."

Ne vredi ako nije nevina :(
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/18/2019 at 12:35 PM, Milutinac said:
To su i meni savetovali ali evo provukoh se bez opaljivanja dakle nije - pod obavezno...

Nije pod obavezno moguce, al svakako ne bi vam skodilo :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi skodilo i to bas na vozacevom sedistu 

au Šulc bas maler,al sta ces,samo bez nerviranja i naravno nemoj ga prodavati nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...