Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Eh, upravo rezervisao letovanje u Grčkoj od 30.08. do 10.09., a dok se vi Nišlije dogovorite, proć će i jesen cela... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad negde živiš 27 godina, svake godine si celo leto na jednom mestu, dopizdi,... pa da ševiš bilo koju ženu toliko dugo, dopizdilo bi ti. :p

U Grčku se ide s ekipom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... 27 godina ... pa da ševiš bilo koju ženu toliko dugo, dopizdilo bi ti. :p

Jel si cuo Mitjo ? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se uci na mojim greskama i uspeh u zivotu ti je gatantovan :D

 

U tom sam maher... radim sve suprotno što mi starci govore, i ide mi vrhunski. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

008.jpg

 

Pa onda kažu da benzinci puno troše. :harhar:

 

009.jpg

 

Evo danas jedna fotografija sa servisa.

 

Odrađen mali servis, zamena svečica, cilindar na menjaču i još neke sitnice... naštelovane su i kočnice, lepo odrađen posao, papučica kočnice više ne škripi, bolje koči auto. Svaka čast Goranu i ekipi, imao je vremena da mi odgovori na neka pitanja i pojasni neke stvari.

 

Locirani su i neki budući poslovi, ništa strašno, što ćemo da radimo na idućem susretu. Moguće da neće trebati ni tada, ali eto, čisto su me informirali gde se vidi mogućnost za idući put.

 

Sve super, osim što mi je riknula i jedna xenonka za kratko svetlo, izgleda, još sinoć je radila... to ćemo da sređujemo.

 

Ugodna atmosfera i videćemo se opet. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem doma 10.08. do 25.08., Makarska, pa onda Grčka 10 dana... pa šta fali, tad je najbolje, nije toliko vruće. :)

Iskreno nije ni sad vruce :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošlo je točno tri meseca otkad sam preuzeo Sportinga. Prešao sam 5500 km i uz par gluposti koje su me malo smorile, ali baš su gluposti i mogu reći da sam jako zadovoljan. Financijski ništa vredno spomena, ali smetaju te sitne gluposti, koje bi morale biti u redu.

 

Uglavnom, sutra idem da popravim to svetlo, kratko mi ne radi na vozačevoj strani, nadam se da će to biti rešeno.

 

Idući vikend idem za Sombor, pa onda rešiti problem sa xenonima i onda za Makarsku, izgleda preko Zagreba. 2500 km sigurno, u manje od mesec dana.

 

Da se vozi, vozi se. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

003.jpg

 

Loše vreme, pa se ne vidi baš, osvetljenje nije najbolje...

 

Uglavnom, felne ofarbane u crno i lakirane. Doboši i klešta u žuto, ali to nisam zadovoljan, moraću opet, ali nije mi bitno zasad.

 

Nove gume drže odlično, prošao sam svega 30ak km s njima, samo da ih probam. Kroz krivinu koju sam pre prolazio sa 80, osećalo se da je na granici, sad ladno 95 i ništa... kao da idem 60.

 

Ksenon za kratko popravljen.

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

003.jpg

Uglavnom, felne ofarbane u crno ...

 

Ali zasto u crno  :no   sad izgledaju kao da su 13"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...