Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
NebojsaG

K: znak gepeka za Grande Punto

Recommended Posts

Pozdrav svima. Elem, potreban mi je zadnji znak na gepeku za Grande-a 2006 god, tacnije metalni deo je tu, ali unutrasnji plavi deo je bio izbledao. Svakako sam hteo da ga zamenim i pokazivajuci kumu kako je ruzan, kako sam ga pritisnuo tako sam ga odlepio. Gledao sam na sajtovima poput kupujemprodajem itd...ali uglavnom su stikeri i velicine koje ne odgovaraju, ovde je kako sam izmerio 85mm spoljasnji precnik. Da li neko zna gde mogu naci znak, ne bih bas stikere itd...moze i originalni, polovni koji je u dobrom stanju, moze i novi...Sutra cu uslikati ako je potrebno, mada predpostavljam da je jasno o cemu se radi ;)

 

Unapred hvala!

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec imamo temu "Gde mogu da kupim", oglase... Pa mozes i tu da pogledas.

Inace, iako si apriori protiv, ja bih ti najtoplije preporucio Petrove stikere:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/47933-3d-auto-stikeri-i-nalepnice-za-felne-prednje-zadnje-znakove/

 

Dugo vec imam Stila i vec sam zamenio 2 originalna znaka napred. Kvrcne ga kamen, nacne voda i vremenom propadnu... Za razliku od upravo tog stikera, kojeg samo prelepis preko unutrasnjeg dela venca i ne mrda. Imas kod Petra na temi gomilu primera, a evo ti i kako se drzi moj custom stiker posle prilicno vremena, stvarno su izuzetno kvalitetni:

 

160420152571.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru...ako je preporuka onda i verujem ;) Nego jos jedno pitanje, posto taj deo unutar venca  nije ravan, postoje dve izbocine kvadratne u osnovi, ne znam da li bi to moglo da napravi problem pri lepljenju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu... A znam o cemu pricas, neces moci tako da zalepis jer naravno nije ravna povrsina.

Ili da zalepis to parce plastike koje si izvadio, pa preko stiker. Ili da necim ispunis rupu koju sada imas, pa opet stiker...

Mada, Petar moze da ti odradi i ceo stiker sa vencom, ali je meni lepsa ova varijanta, da ostane stari okvir...

Da ne bude da reklamiram vise, ali mislim da su stikeri cetvorokomponentni, stvarno izdrzavaju sve zivo, bar moje iskustvo i preporuka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...