Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo narode, dosao red i na mene da prestavim zutog puntica...  Evo malo opis auta
 
Godina prozvodnje: decembar 2002...
Motor: 1.2 8v
Nivo opreme: Budzeno (Sporting,Abarth i dosta after market delova)
Stanje: veoma dobro sad :)

Auto je doziveo razne Transformacije, provo je bio normalan, onda ga je neki Nemac Nabudzio do maximuma, pa sam ga ja kupio takvog vozio ga par meseci i pceo da skidam sve sto mi se nije svidjalo koliko toliko da ga vratim u normalu tj u neki svoj stil al opet da nebude obican puntic...
Ono sto se nece skidati : Ozvucenje preko 20 zvucnika, Cd,DvD,usb,Ekran sve to ostaje, zadnji spojler ostaje, hauba ostaje samo da se sredi da bude lepsa, branicu su isto rucni rad ja sam ih malo prepravio taman toliko da se razlikuju... Felne su 15ke (Stil Auto) ima jos dosta toga itd.>>>
 U planu je nastavak sredjivanja koliko finansije dozvoljavaju 
Bice jos slika kasnije dok se naviknem na forum.. :)

cxcv2400.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemac je usr* haubu, nema dalje.  :laughing:  :laughing: Pragove u boju, i da vidimo kakav je unutra.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro izgleda,hauba nije losa ali je to stvar ukusa meni se licno svidja,Mozda bi mogao da vratis fabricke retrovizore ili ove da ofarbas u boju auta.Jer imas neku sliku kakav je bio kada si ga kupio?I daj neku sliku tog ozvucenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova budza na haubi mozda ne bi delovala lose na drugom nekom, vecem autu, ali po meni, punticu ne stoji.Retrovizori previse strce i odudaraju od auta, pa bi bilo lepo da nesto uradis sa njima i popravis tu stvar.Takodje se slazem sa ostalim kolegama da pragove ofarbas u boju auta i to je to.Branik i kacket deluju ok, felne mu super stoje, ali po mom misljenju, navedeno bi moglo da se promeni i bio bi mnogo lepsi. U svakom slucaju, sa srecom u sredjivanju :)

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

A naprimer, meni su retrovizori dobri i ne bih ih menjao. Ako kultiviše ostatak auta, retrovizori bi taman rayijali monotoniju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda ali ja bih ovu haubu zamenio,retrovizore i pragove ofarbao u boju kola. Felne su super i daj sliku od pozadi spojler izgleda zanimljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi :) Ubacicu sutra slike nesto sam u guzvi bas bas... A i videcemo se 31 ko dolazi pa ce moci da vidi uzivo kako to izgleda al ima posla da se sredi posto su me 2x na parkingu cuknuli pa su malo branici ostecenje nije strasno al mene nervira sredice se kad bude vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak se nadam da je ono monster nalepnica koja moze lako da se skine, kao i spojler :D Kao sto sam rekao burazeru kad je dobio dete i skontali ljudi da lici dete na njega.. Nek je zivo i zdravo, a za ostalo ce lako :D Ima neki smek. Da te mehanicki dobro sluzi i da ulazes u sminku umesto u mehanicara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...