Jump to content
FAS Goran
AdamGT

Bela mesečina TSI - Škoda Octavia

Recommended Posts

Dugo sam clan ovog foruma pa je red da i ovde predstavim svoje novo prevozno sredstvo

 

DSC_0331.jpg  DSC_0335.jpg

 

DSC_0320.jpg  DSC_0319.jpg

 

Elegance paket opreme plus dodati moon white metalik boja,bolero i ugradjen zeder,motor 1.4 tsi 140ks i 250nm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov? U zdravlju da te služi.

Bela boja mnogo lepo stoji velikim limuzinama ali je ne obožavam jer je užasna za održavanje.

Kako je nosi taj agregat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova slika gde se vidi zadni levi cosak kao da si slikao A6...

Odlicna limuzina,u zdravlju da se vozite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov,porucen u Auto Cacku u martu i stigao pre neki dan,motor je po meni najbolji deo ovog auta,elastican,tih,vuce kao lud i iz niskih obrtaja,a na sve to i neverovatno ekonomican,za sada mi potrosnja nije presla 6l,doduse presao sam tek nekih 200km i nisam ga jos poterao kako bi trebalo ali neka bude i 8l prosek ja sam prezadovoljan za auto ovih dimenzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam za sad nijednu sliku unutrasnjosti,bice uskoro,a sta ima od opreme uff spisak je podugacak pa cU napisati samo nesto najosnovnije automatski bi-xenon farovi,led dnevna svetla,zadnja led svetla,MF kozni volan,zadnje parking senzore,el. sklopive retrovizore,4x el podizaci,start stop sistem,hill hold,maxi dot,naslon za ruku,dvozonska klima... ne znam sta sve jos,detaljan spisak imate na sajtu AC

Share this post


Link to post
Share on other sites

maxi dot je displej kod skode,centralni, gde se prikazuju podaci za b.c i identican je kao u audiju,oktavija mislim da je ubedljivo best buy po pitanju svega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ocekivao ovoliko pozitivnih komentara na ,, zabarskom" forumu :p. Salim se hvala puno svima, u planu imam da zatamnim stakla i eventualno kasnije mozda crnu sjajnu foliju na krov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ocekivao ovoliko pozitivnih komentara na ,, zabarskom" forumu :p.

 

Pa kad sam ih ja prevaspitao... :whip:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ocekivao ovoliko pozitivnih komentara na ,, zabarskom" forumu :p. Salim se hvala puno svima, u planu imam da zatamnim stakla i eventualno kasnije mozda crnu sjajnu foliju na krov

 

Mislim da ce zatamnjivanje stakala bas lepo da legne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam Superba sa tim motorom i čak i njega lepo nosi

 

Ja sam vozio Golfa.Posle mog Stila sam imao utisak kao da sam u Ferrariju :D

Agregat je savrsen i pri tom kao sto je receno veoma ekonomican :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš lep auto. Lepo će mu stajati tamna stakla, al nemoj molim te da diraš krov! Ipak je ovo limuzina, ne bi mu stajao "gedora" stil!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što on hoće je daleko od gedore. Efekat panorama krova i nema boje na kojoj to bolje stoji. Podrżavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš je dosta lepih autombila osvanulo na forumu u poslednjih par dana.

 

Ja sam probao 1.4t u Merivi i baš mi se dopao. Potpuno je drugačiji doživljaj od dizela, a i ne troši mnogo uopšte.

 

Da te u zdravlju služi Octavia! Ako se lepo pokažu ja bih pogledao polovne 1.2tsi za koju godinu. Deluje mi baš kao fino odmeren motor za laganu vožnju, a i po specifikacijama bi trebao smešno da troši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što on hoće je daleko od gedore. Efekat panorama krova i nema boje na kojoj to bolje stoji. Podrżavam

Pogodio si poentu,panorama krov mi je bila velika zelja ali je po meni preterano skup,skoro 1000e,tako da ce verovatno uz stakla da padne i ,,gedora"

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja tako razmisljam,za sada ce biti samo stakla i eventualno neke druge felne a ove da ostavim za zimski set

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na odabranom modelu,sto se motora tice nemam reci.Neka je sa srecom i da predjes sto vise kilometara.☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...