Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Put u Grčku preko Makedonije / Bugarske

Recommended Posts

Ja sam prosao pre 4 dana kroz Makedoniju. Bez ikakvih problema. Migranata ima dosta, video sam ih i na autoputu kod nas. Ko vozi nocu neka pripazi, posebno ako pada kisa. slabo se vidi, samo se odjednom pojave, nezgodno je jer svi nose tamnu odecu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sve nesto mislim na nazad da idem preko Bugarske, i da vidim put, i blize i izbegnem tour de Macedonia...

Taman da vidiš prirodne lepote grada na Nišavi :) Dobar je put kroz Bugarsku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aih, nije meni Nis nepoznat, tu sam malo-malo i cale mi celo detinjstvo proveo u Nis, pa imamo tu kumove, rodbinu itd...
Trebao sam sada sreda/cetvrtak da budem tu, ali izgleda sledeca nedelja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aih, nije meni Nis nepoznat, tu sam malo-malo i cale mi celo detinjstvo proveo u Nis, pa imamo tu kumove, rodbinu itd...

Trebao sam sada sreda/cetvrtak da budem tu, ali izgleda sledeca nedelja...

E to je već drugi padež :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugarima,samo da se javim da sam ziv.

Buco,sory batko,ali bio sam bas bas mrtav umoran i jedva cekao da stignem kuci.

Jos je svca bio nervozan sto se vozi citav dan,pa stalno nesto zakera.

Deca...

E sad malo utisaka.

Put nazad,odmah da kazem protekao super.

Prvo migranata nema po putu uopste,tj nije ih bilo kada sam ja isao nazad,ali pored puta,nekim stazama su isli.

Granica-milina!!!

Nigde nikoga,za 5 minuta prelazis.

Put kroz Makedoniju nazad je losiji nego ka Grckoj,radova MNOOOGO,pa savet vozite polako i strpljivo.

Ima likova koji preticu bas kroz radove,kapiram Makedonci koji poznaju put i radove,ali nemojte da vas povuku,jer su rupe po pola metra duboke.

Klasicni kolotrazi i oranice,ali se vozi.

Radovi oko Vranja i preusmeravanje na lokalni put su i dalje aktuelni,pa i tu polako.

Mada smo mi u koloni cim smo izasli iz nekog sela peglali 100,sto nije ni malo polako,ali ok.

Grdelicka klisura je pobedila!

Juce u Vranju 29 stepeni,a u BG-u 16.

Na auto putu kod izlaza za Aleksinac komp pokazuje 12 stepeni spoljne temperature!!!

Uzas.

E sad malo i podataka o vozilu.

Isao mojom lagunom 1.8,nemam plin.

Prosecna potrosnja je ono cime bih se pohvalio,6,8 litara sto je potvrdilo i sipanje benzina u Makedoniji. :w00t:

Mislio sam da je merac pokvaren! :laughing:

Jos jednom se potvrdjuje da Francuzi imaju prilicno tacne merne instrumente.

Nisam isao brze od 120,namerno,da vidim kako ce trositi.

Inace imao sam izbor,mogao sam da idem burazerovim stilom mjet 120 ks i da stavim krovni kofer ili laguna pa trpaj stvari.

Nisam pogresio.

Put nisam osetio,udoban ekstra.

1.8 16 v ceo put od BG-a do Polihrona,svrckanje po kraju i nazad nije potrosio ni malo ulja!

To je apropo one price da 16v mora da ga trosi.

Sve u svemu ja vrlo vrlo zadovoljan... :thumbsup:

Jos jednom izvini brate Bucmasti,popravicemo to. :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta!

Laguna ide 120 na 4000 obrtaja.

Ende!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine 2600km do-po-i nazad Lefkade - prosecna 6.5, tako da to je neki optimum za 1.8 16v izgleda :) takodje ga nisam gazio, do 120-130...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja stigoh pre par dana u Grčku pa da napišem i ja po neki komentar... Radova ima malo u Srbiji ništa specijalno, kroz Makedoniju nikakvih problema. Gužve nigde ni na auto-putu ni na granici. Na granici što kolega kaže bukvalno 5 min zadržavanja. Što se tiče tih migranata ja video bukvalno cela dva idu pešaka, doduše na zaustavnu, nose rančeve i to je to. Sve u svemu put protekao bez ikakvih problema. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu putujem u Neos Marmaras i nadam se da cu imati srece kao vi da ne zaglavim na granici,posto obicno na ulasku u Makedoniju upadnem u guzvu!I samo jos da mi kisa usput ne padne,posto se bas smorim kad vozim nocu po kisi!Javljam utiske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok. Jos se radi i radice se iha ha...

Pozdrav drugarima,samo da se javim da sam ziv.

Buco,sory batko,ali bio sam bas bas mrtav umoran i jedva cekao da stignem kuci.

Jos je svca bio nervozan sto se vozi citav dan,pa stalno nesto zakera.

Deca...

E sad malo utisaka.

Put nazad,odmah da kazem protekao super.

Prvo migranata nema po putu uopste,tj nije ih bilo kada sam ja isao nazad,ali pored puta,nekim stazama su isli.

Granica-milina!!!

Nigde nikoga,za 5 minuta prelazis.

Put kroz Makedoniju nazad je losiji nego ka Grckoj,radova MNOOOGO,pa savet vozite polako i strpljivo.

Ima likova koji preticu bas kroz radove,kapiram Makedonci koji poznaju put i radove,ali nemojte da vas povuku,jer su rupe po pola metra duboke.

Klasicni kolotrazi i oranice,ali se vozi.

Radovi oko Vranja i preusmeravanje na lokalni put su i dalje aktuelni,pa i tu polako.

Mada smo mi u koloni cim smo izasli iz nekog sela peglali 100,sto nije ni malo polako,ali ok.

Grdelicka klisura je pobedila!

Juce u Vranju 29 stepeni,a u BG-u 16.

Na auto putu kod izlaza za Aleksinac komp pokazuje 12 stepeni spoljne temperature!!!

Uzas.

E sad malo i podataka o vozilu.

Isao mojom lagunom 1.8,nemam plin.

Prosecna potrosnja je ono cime bih se pohvalio,6,8 litara sto je potvrdilo i sipanje benzina u Makedoniji. :w00t:

Mislio sam da je merac pokvaren! :laughing:

Jos jednom se potvrdjuje da Francuzi imaju prilicno tacne merne instrumente.

Nisam isao brze od 120,namerno,da vidim kako ce trositi.

Inace imao sam izbor,mogao sam da idem burazerovim stilom mjet 120 ks i da stavim krovni kofer ili laguna pa trpaj stvari.

Nisam pogresio.

Put nisam osetio,udoban ekstra.

1.8 16 v ceo put od BG-a do Polihrona,svrckanje po kraju i nazad nije potrosio ni malo ulja!

To je apropo one price da 16v mora da ga trosi.

Sve u svemu ja vrlo vrlo zadovoljan...

Jos jednom izvini brate Bucmasti,popravicemo to. :blushing:

Mora da se opravda, sad sam video ovo, mislim se gde se ovaj zaboravi. Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja planiram u petak, posle podne lagano :)

 

Jel ima jos neko da mozda ide u tom periodu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko sat patrolu istu kao sto je kacio Milutin ali preko makedonije ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogme.....ne znam kakva je stvarna situacija ali cuje se sa raznih strana svasta...pumpe zatvorene....rafovi prazni.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogme.....ne znam kakva je stvarna situacija ali cuje se sa raznih strana svasta...pumpe zatvorene....rafovi prazni.....

Pa valjda će neko da nam kaže sa lica mesta, i mene zanima, idem za neki dan na Sitoniju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni drug ide na Tasos, cak i u isti smestaj kao i mi bukvalno kada oni izadju iz smestaja - mi ulazimo...tako da cu sto se tice Tasosa imati info iz prve ruke za nekih 11-12 dana

Bice tu informacija, kontam da niko nece ici bas na slepo i da ne zna sta ga cega, gde god vec da se ide...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad na vestima rekoše da je dozvoljeno nasuti  20 evra po vozilu na pumpama. E sad da li je to u svim delovima Grčke ili ne ko će ga znati.

 

U novinama http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/571598/PRVI-PROBLEMI-ZA-TURISTE-Srbi-morali-da-pozajme-kes-da-sipaju-gorivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...