Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Put u Grčku preko Makedonije / Bugarske

Recommended Posts

Pitaću te kad budeš imao malo dete. Ne pada mi na pamet ni u snu da dovodim u pitanje sigurnost svoje porodice i tačka. Otkud znam da neće da eskalira još više do 5. septembra ili 10 dana kasnije.

Ja imam klinju od 3 i kusur, i ipak idemo u Grčku. Nisam pametan gde ići. U muslimanske zemlje mi već duže vreme ne pada na pamet, u Crknu Goru takođe ne idem, iz subjektivnih i još više objektivnih razloga. U Hrvatsku ne bih takođe, ne želim da se krijem kao pička i pazim šta pričam, da tražim kru mesto leba i slično. U Bugarsku ne bih, cigani su neviđeni, a i more im je smešno, bio sam u Sočiju i video šta je Crno More.Znači od finansijski prihvatljivih destinacija preostaje nam samo Grčka. Sada kolima, verovatno sledeći put avionom ako bude neka frka. Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vidis plavu alfu 156 sw sa KL tablicama javi se...i celavca sto vozi.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovo sa migrantima i makedoncima traje kao i ono sto je bilo prosli put sa siptarima, znaci dan - dva i to je to. Evo javise veceras da se situacija normalizovala i da je vise stotina migranata uslo u Makedoniju i krenulo put Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva sigurnost se dovodi u pitnje? Pa nisu ovo teroristi sa bombama vec izbeglice, najveci haos su napravili panduri a ne ovi ljudi.

Ovo se resava za dan dva a ne do septembra.

Serigo, a gde mislis da ides avionm a da nije frka? Gr? Zakintos? Hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda jesam malo isparanoisao ali nema veze, da ne razvlačimo priču o tome sada. Ja imam svoje razloge da izbegnem taj put i ne vidim šta je tu smešno. Postoje i druge destinacije osim Zakintosa, kao na primer Krf ili Španija. Videćemo, još nisam odlučio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih GR menjao ni za sve pare ovog sveta i ne znam kakve destinacije. Jednostavno tamo mi je prelepo.

Ako ne bih išao u GR, ne bih nigde drugde ni išao na more.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam neko ko me podnosi leto i vrućinu, pa me samim tim ni more uopšte ne privlači. Jedino bih išao a da destinacija ispunjava sledeće uslove: da je plaža peščana, da je u šumi ili u hladovini, da ima kafić i da su na plaži sve ribe koje nisu imale dečka barem dve godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem 24 ujutro pa cemo videti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam neko ko me podnosi leto i vrućinu, pa me samim tim ni more uopšte ne privlači. Jedino bih išao a da destinacija ispunjava sledeće uslove: da je plaža peščana, da je u šumi ili u hladovini, da ima kafić i da su na plaži sve ribe koje nisu imale dečka barem dve godine

Ha ha podrzavam :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad idem preko Makedonije. Ovi nasi novinari jdu gvna. Ne verujem im ni rec.

Kao i svake godine, polako, bez zurbe i - pedal to the metal!

Kontam da jeste frka, ali ne toliko da se ne moze proci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam neko ko me podnosi leto i vrućinu, pa me samim tim ni more uopšte ne privlači. Jedino bih išao a da destinacija ispunjava sledeće uslove: da je plaža peščana, da je u šumi ili u hladovini, da ima kafić i da su na plaži sve ribe koje nisu imale dečka barem dve godine

Ha ha podrzavam :unworthy:

 

 

Ha ha ha pre će obrnuto.  Ali ako baš tako želiš Stavros destinacija po opisu. Stefanidis na 80 metara od mora, plaža peščana - pruža se unedogled, šuma platana Cara Dušana plus hlad bach kafiča / noćnog kluba Kozi ili skromni beach bar ruskinja koje drže Stefanidis. A ako odeš recimo početkom septembra možeš da nahvataš neku od grupa žena koje idu organizovano (proverena informacija). Što se tiče mora, mirno nema talasa i ulazak u vodu postepen bar stotinjak metara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam neko ko me podnosi leto i vrućinu, pa me samim tim ni more uopšte ne privlači. Jedino bih išao a da destinacija ispunjava sledeće uslove: da je plaža peščana, da je u šumi ili u hladovini, da ima kafić i da su na plaži sve ribe koje nisu imale dečka barem dve godine

Ha ha podrzavam :unworthy:

Ha ha ha pre će obrnuto. Ali ako baš tako želiš Stavros destinacija po opisu. Stefanidis na 80 metara od mora, plaža peščana - pruža se unedogled, šuma platana Cara Dušana plus hlad bach kafiča / noćnog kluba Kozi ili skromni beach bar ruskinja koje drže Stefanidis. A ako odeš recimo početkom septembra možeš da nahvataš neku od grupa žena koje idu organizovano (proverena informacija). Što se tiče mora, mirno nema talasa i ulazak u vodu postepen bar stotinjak metara.
Sve je kako si opisao i sve je po njegovim uslovima. Jedino što će tamo da nadje "ženske" koje nisu imale "dečka" bar 20 godina! Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta sad ? Dobio si lokaciju, informaciju + gomilu žena i imaš sigurno apoteke gde prodaju plavu tabletu radosti i opet se femkaš. 


I računaj da ti je u Stavrosu niža temperatura u odnosu na okolna mesta par stepeni C . Mesto je neka vrsta vazdušne banje tako da će ti prijati disajnim putevima a ima da ti pod opterećenjem pročisti pluća.

Em što ćeš iz bliza da vidiš p.... em će da se izlečiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Novog Dojrana, iz Dan Dar apartmana. Stigli smo bez ikakvih problema, krenuli u 13:15 iz BG - a, i ovde smo bili u 21:15, znači za 8h. Gužve skoro da nije ni bilo na putu, rampama i granicama. Peglali smo nešto preko ograničenja, do 150 po Gps-u, sa krovnim koferom, i pravili smo 3 pauze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...