Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Put u Grčku preko Makedonije / Bugarske

Recommended Posts

Hoćete vi i ovde benzin vs dizel ako sada kažem da mi Stilo ne troši ulje? :D

I to mi je baš nezodna kilometraža pred put. Sada imam 2000km do malog servisa i stući ću još 500-600 pre puta tako da se taman vraćam na 10 000km ili malo preko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne bi isao u Grcku da mi tako pada servis......bolje uzmi vozi ga ovde do 10,000 pa odradi servis pa GR  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lupaju ovi novinari. :-) Na Lefkadi (za sad) blagostanje, sve normalno. Kod raskrsnice za Prevezu stoji OXI i to je sve što sam uspeo da uočim, a da je vezano za ovu, nazovi, krizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Shell-ovo gorivo  se najbolje meša sa Castrolom. Zato Igor ima stah.

Igore ništa neće faliti i da uradiš mali servis na 12 000 km, kad ćeš imati 2000 km otvorene vožnje na vrh gasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za pumpe :) Gledaću onda da sipam što više goriva u Makedoniji.

 

A što se servisa tiče ceo ovaj servisni interval je Stilo bio na otvorenom, ulje još nije crno :)

Mićo mislim da i majstor ide na odmor sada tako da se poklapamo tek nakon mog povratka, a i žao mi da već 5. put radim servis na 8000km ili manje :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog ovoga

A što se servisa tiče ceo ovaj servisni interval je Stilo bio na otvorenom

možeš i na 15.000 da ga odradiš... Opusti se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, ne slušaj dedu.

Kada budete radili zamenu a ti kažeš da si menjao ulje ma 10k, on izvadi fotografiju ovog posta i ubije ti cenu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je nešto sumnjiv :) Mada Stilo je toliko cenjen u zadnje vreme da će moći barem 50e da mi obori cenu :rofl:

Ne planiram baš na 15 000km da radim, nadam se da neću ni celih 11 000km preći do sledećeg servisa :)

Nego da se vratim ja na temu. Mi smo definitivno odlučili da idemo preko Makedonije.

 

Pričao sam pre par dana sa ženom koja radi u Grčkoj ambasadi i kaže da ne zna u čemu je fora sa našim novinama. Kaže da se sve normalno odvija osim gužva po bankama.
Prodavci imaju velike zalihe hrane tako da sigurno neće nestajati, goriva ima i sve je mirno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KUm se vratio danas (ne Micin) kaze da taj dan kada su ovde pisali da nema goriva na pumpi, neke pumpe dobile naredbu da ne toce gorivo, ali je sutradan sve bilo normalno.

Na tasosu bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je nešto sumnjiv :) Mada Stilo je toliko cenjen u zadnje vreme da će moći barem 50e da mi obori cenu :rofl:

Ne planiram baš na 15 000km da radim, nadam se da neću ni celih 11 000km preći do sledećeg servisa :)

Nego da se vratim ja na temu. Mi smo definitivno odlučili da idemo preko Makedonije.

 

Pričao sam pre par dana sa ženom koja radi u Grčkoj ambasadi i kaže da ne zna u čemu je fora sa našim novinama. Kaže da se sve normalno odvija osim gužva po bankama.

Prodavci imaju velike zalihe hrane tako da sigurno neće nestajati, goriva ima i sve je mirno.

 

Nema niže od Tottijevih abartovanih cena. Tako da ako brineš za cenu slobodno menjaj na 20 000.

 

A što se tiče vesti i zvaničnih izjava uzimaj sa velikom rezervom i spremnim B planom. Tako i kod nas pričaju da je sve uredu i da živimo u blago Stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Kasandri izmedju Nea potidee i Nea Moudanije a zujim po celom halkidikiju ovde je sve normalno.

Pricao sam sa Grkom vise puta, za njih vazi ono za bankomate 50-60e dnevno a za strance to ne vazi kaze on.

Piva kolko osh samo kes u dzepu i pun gas :)

U masutisu 0,8 e amstel po kile :)

Goriva ima na svim pumpama i cene su ok. Gas 0.70 e

Brancin u grckim tavernama sveze upecan i ispecen na rostilju odlicna inveaticija za stomak.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć stigao sa Sitonije,goriva ima svuda,na granicama po petnajstak minuta a grci tradicionalno naj brže raščišćavaju gužvu!Pivo u Lidlu jeftinije nego kod nas! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao danas u Neos Marmaras. Nigde se ne primecuju nikakvi problemi. Sve funkcionise najnormalnije. Na granicama proveo po petnaestak minuta po prelazu. Jeste da je van teme, ali da pohvalim ficka i potrosnjom, okruglo 6 litara, oko 700 km predjeno, prosecnom brzinom 89km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce popodne dosao sa granice kod preseva,radili neke agregate,pa smo se juce vracali,jaoo koja guzva i kolone ka grckoj,nikad kraja kolonama,skoro sve stranci,pa jos kod nas na autoputu radovi u spicu sezone,nisu normalni,po jedna traka radi ,na 3 mesta tako od nisa do bg,a auta i kamiona na hiljade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...