Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Put u Grčku preko Makedonije / Bugarske

Recommended Posts

Dobro, ali stvarno treba da budes mentol i da se sada u ovakvoj situaciji oslonis na placanje karticama i bankomate...

I 200 evra za povratak kuci (do Makedonije im nije palo na pamet)??? Cista novinarska patka i to nekog glupog novinara i sirenje panike...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja mislim da malo novine prave pricu od svega....ovi neki na sitoniji nemaju pojma o nicemu, sve normalno, prodavnice pune...ma niko i ne misli o "bankrotu"......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ide neko u petak ? Ili za wikend ?

Il sam ja jedini junak ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem ja u ponedeljak. :) Po 3. put Lefkada, pa se vraćam za Ohrid. Lično, ove pričeiz B lica uzimam sa velikom dozom rezerve. To što oni pišu je vređanje inteligencije najčešće. Pre 2 dana, grandiozan naslov kod njih, u vezi one pucnjave u Tunisu, kaže "Mama, hoću da živim". :D Čak mi ni komentar nisu objavili, a napisao sam samo "Je li to citirano baš?"

 

Uglavnom, za sad, ne menjam ništa u planiranju puta.

Edited by Kosovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem sl petak na Lefkadu.

Po meni ok je da nosis karticu sa sobom za svaki slucaj(za kola, zdravlje...), ali nikako da se oslonis iskljucivo na nju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem sl petak na Lefkadu.

Po meni ok je da nosis karticu sa sobom za svaki slucaj(za kola, zdravlje...), ali nikako da se oslonis iskljucivo na nju...

 

U koje vreme kreces ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveže vesti su sledeće: Na dve pumpe u Makedoniji nema dizela, u Haniotiju na Shell-u sipano gorivo,

plaćeno karticom najnormalnije (količina nije ograničena).

Prodavnice su normalno snabdevene i na prvom prstu i u Solunu.

Sve u svemu normalan život

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad kazes Makedoniji nema mislis na pumpe na ovom auto putu do Grcke?

zna li se cije su to pumpe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mozda ce cenjenim forumasima znaciti informacija...

Jutros morao u vezi posla da cimam kolegu iz kancelarije, koji je sa porodicom na odmoru u Toroniju (jugozapad Sitonije, 20 km juzno od Neos Marmarasa), pa ga usput pitao za stanje dole...

Citiram :) , info iz prve ruke : "Ovde je sve OK, prodavnice rade i snabdevene su, ima goriva, jedino je vreme promenljivo".

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad kazes Makedoniji nema mislis na pumpe na ovom auto putu do Grcke?

zna li se cije su to pumpe?

Pumpe su Macpetrol kod Kumanova i izmedju Skoplja i Kumanova,

ali su očekivali isporuku istog

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogme.....ne znam kakva je stvarna situacija ali cuje se sa raznih strana svasta...pumpe zatvorene....rafovi prazni.....

Pa valjda će neko da nam kaže sa lica mesta, i mene zanima, idem za neki dan na Sitoniju
Poslednjih 15tak dana sam u GR. Osim povremenih manjih redova na bankomatima sve ostalo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info koji sam dobio od dvoje ljudi koji su se skoro vratili iz GR. Sipali dizel u MK i kazu lose gorivo, auto jako lose vuce, stuca itd. Cim je potroseno to gorivo auto poceo da se ponasa normalno. Moze biti da su obojica naleteli na neku losu seriju a moze biti stvarno lose gorivo.

 

Inace moji idu u subotu vece, neko mesto blizu Nikitija valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako da cu sto se tice Tasosa imati info iz prve ruke za nekih 11-12 dana

Kolega evo info ako nešto znači ja se danas vratio sa Tasosa...nikakvih problema, prodavnice snabdevene, trajekti rade goriva može da se sipa i za 20€ i 50€ ili već koliko niko ne pravi pitanje, jedino što sam primetio je da od utorka u par marketa stoji obaveštenje da ne primaju kartice samo keš i to je to. A što se tiče goriva u MK ja sipao i u odlasku i u povratku nikakvih problema nisam imao. Edited by M-a-r-k-o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je u Grčkoj, ali znam da u Hrvatskoj svi živi nabave zalihe za celu sezonu. Ako je sezona jača, uvoz se pojačava tek iza 20.08., jer zalihe budu pri kraju, pa onda naši dignu cene. Međutim, sad svi malo jači trgovci onda naruče robu direkt iz Poljske, recimo, pa uvezu. Mislim, radio sam dve sezone u trgovini, pa znam kako to ide, tako da mislim da, što se tiče zaliha, nema brige za ništa.

 

Ono što može biti problem je keš i gorivo, jer ona Solunska rafinerija svako malo štuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

tako da cu sto se tice Tasosa imati info iz prve ruke za nekih 11-12 dana

Kolega evo info ako nešto znači ja se danas vratio sa Tasosa...nikakvih problema, prodavnice snabdevene, trajekti rade goriva može da se sipa i za 20€ i 50€ ili već koliko niko ne pravi pitanje, jedino što sam primetio je da od utorka u par marketa stoji obaveštenje da ne primaju kartice samo keš i to je to. A što se tiče goriva u MK ja sipao i u odlasku i u povratku nikakvih problema nisam imao.

 

 

Hvala za info :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nosim 2 bajsa sa nosacem za zadnja 5 vrata, dal ce me drkati neko ako se slabije vidi tablica ili ne vidi ?  :laughing:

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radim biznis usput :)

U Makedoniii plin 25 denara a euro 60-61 sto dodje u dinarima oko 50 - 54 din skoro pa dzaba :)

Inace pozdrav iz Grcke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je! Prava pitanje na pravom mestu i fala qr da se neko setio da pita za ono najbitnije. Za*ebi krizu, bankomate i ima li goriva. Daj ti nama pivski izvestaj :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da i ja pitam netšo nebitno :)

Koliko ima Shell pumpi na potezu ka Grčkoj i koje još pumpe su dobre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing:  :laughing:  :laughing:

------------

 

karticu nikad u GR koristio nisam, gorivo ne sipam u GR, samo pivo tocim, hranu nosim, znaci to me interesuje

 

znam da su digli frku novinari, i samo pale vatru ponesite vise kesha, dobro bre cutite , jos treba drumski razbojnici da se sete pa da nam uzmu i ovo malo sto ne ostavljamo u Srbiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...