Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Urke, to je to, zbog ne mogucnosti pokazivanja potorsnje kada ide na tng nisu ni stavljali tu opciju, prosecna potrosnja bi ti pokazivala kao da ides na benzin jel on radi na foru propustenog vazduha a ne goriva.....jbga, znam da je meni pokazivalo npr 6-7 a znam da je isao po 9lit tnga.....nista cep=cep pa vidis potroisnju tj koliko mozes sa punim tankom tnga da predjes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bwa ha ha, meni je kada sam uzimao tablice za L-a, lik na šalteru iz MUPa što mi je predao tablice, rekao "mogao si da kupiš nekog polovnog mercedesa za te pare" :-D

Sa srećom Urke nov auto!

E da, čuo sam da su nišlijske mehane jednako dobre kao i kuršumlijske ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skapirao sam ja to Zhorz da je zbog kombinovanog goriva. Ne znam na koji princip racuna tu potrosnju, ja sam bio ubedjen da meri benzin koji prodje na diznama. Ali, mogli su da ostave merenje prosecne potrosnje na benzinu, ili bar trenutnu prosecnu potrosnju, to bi svima dosta znacilo.

 

@Deda, htedoh ja da odmah u petak da svratim na onaj parking pa da te iznenadim sa slikom, ali citam ti zezas Grcku krizu :)  Veruj mi, nisu nislijske mehane ni blizu kursumlijskim, mozda samo ona ispod auto pijace. To ti je muka kao u Leskovcu da nadjes leskovacki rostilj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo breee ljudi, 'ocete od ove teme da mi napravite kulinarsku!

 

Elem, dolazim ja cesto u Nis, minimum jednom u 10ak dana, pa ako si bas rad da vodis u kafanu nije nikakav problem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prijatelju, sta da ti kazem, tek mi je 120km na satu, ne stizem da uzivam u njemu :)

Pisao sam o tome u predstavljanju... dobro ide, zna da povuce i na 2000 obrtaja, nesto slicno kao na Punticu (navikao sam na takvu voznju, bez velikih obrtaja). Do 3500 ga brzo zavrti, a obicno ga presaltam oko 3k do 3200.

 

Nego, malopre sam cackao Meni pa mi nesto cudno, nije valjda da sam osakacen opcijama u odnosu na vas. Kada udjem u Meni na display-u mi pokaze sledece:

- Speed Beep

- Buzzer Volume

- Service

- Passenger Bag

- Reset Tyres (?)

- Exit Menu

 

Bas me interesuje sta vi imate od opcija (npr. za osvetljenje komandne table).

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci tu smo skoro isti, po uputstvu sto sam citao kao da jos nesto nedostaje. a znaci vi imate osvetljenje table?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zeza on, zeza... dok ga jednog dana ne ostavim u prasinu uz Merosinsko brdo sa A8 ili ovim T-Jetom kada ga razradim  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to... Ljudi se ubiše da stave dodatnu rasvetu u/na auto, a Mića to već ima

Mene živo zanima realna potrošnja ovog motora u ovom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo kakva ce biti potrosnja, bicete obavesteni :)

Evo, 120km a skinuo mi samo jednu crtu (od cetiri) za plin. Zasto mislis da ce biti realna ako vozim samo na benzin? Pa mogu ja da sacekam u mestu da sam prebaci na plin pa tek onda da ga vozim. To bi onda bila realna potrosnja plina

Ali, tada cu svako jutro kasniti na posao po 5 minuta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva opcija u Menu, Dimmer. (u voznji ne radi), tu pojacavas i smanjujes jacinu osvetljenja. Mora da ima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...