Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Recikliranje je cool! / Novo je cool

Recommended Posts

Posteno, steta je, jer je bolje nekom ga prodati i da se slatko navoza nego u staro gvozdje da bude.

Bolje je kao sto kazes dati 100-200e za neki les, a imam ih ispred zgrade od komsija koji bi se obradovali za tu svotu i sto kazes bio bih na nekih 3-3.5k e.

Lep svota je za Evo i kad pogledas malo duzi rok otplatre isplati se, samo ja nisam spreman trenutno da ovu akciju, gde sve visi o koncu. Ali je lepa i pristojna za one koji su u mogucnosti.

A kolko ks ima tvoj stilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Buco

 

Ako jednom budem imao viška vremena izmeriću pa da guram svima pod nos fiskalni račun :D

Jel zna neko cenu Punta 1.3mjet?

Ako je recimo 1000e skuplji od običnog Punta ovo je baš dobra ponuda. Ja ne bih gledao 1.2 jer dosta prelazim pa bi bila fina razlika u gorivu u odnosu na Stila.

Edited by neshaoct
uređivanje foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neka informacija o tome da li ako recikliraš,  možeš da za ostatak duga uzmeš beskamatni kredit?

Edited by vatra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači mogu da dam svog 5ooL-a na procenu vrednosti, dobijam 1500 evra popusta i neku sitnu razliku dopunim kešom i uzmem npr 5ooX? HA!

 

Mislim da 500X nije obuhvaćen ovom akcijom, ali...pitaćemo i to, uz sva ostala pitanja koja su se iskristalisala juče i danas. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče reciklaže da li auto mora da bude ceo tj moraš da ga voziš do tamo mislim da bude u voznom stanju ili možeš da došlepaš neki krš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije je bilo da auto mora da bude registrovan što praktično znači da je u voznom stanju a ako je kojim slučajem postao "nepokretna imovina" zavisi od reciklažnog centra da li će da ti progledaju kroz prste. Jer su oni ti koji izdaju potvrdu o reciklaži Fiat i dileri se ne bave time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK onda... nešto ovo govori da će se promeniti sistem vrednosti polovnih vozila pa će oni najstariji biti skuplju od ovih malo mlađih a da će oni još malo mlađi prodavati jedva tj za mnogo manje para od njihove prave vrednosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije je bilo da auto mora da bude registrovan što praktično znači da je u voznom stanju a ako je kojim slučajem postao "nepokretna imovina" zavisi od reciklažnog centra da li će da ti progledaju kroz prste. Jer su oni ti koji izdaju potvrdu o reciklaži Fiat i dileri se ne bave time.

Jel si zvao FAS/dilera?

Nestrpljiv sam u iščekivanju novih vesti. :)

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo zavrsio razgovor sa direktorom prodaje AK kuce. Rekao mi, ili reciklaza od 2500e ili beskamatni kredit... ne moze oba. Reciklaza ne moze na LevelUP paket opreme jer tu oprema vredi oko 1000e a cena je za popstar (850e oprema + 300e dodatne dve godine garancije).

Obrazlozenje: Kredit nije beskamatni kao sto za uvo zvuci, jer kamatu za taj kredit placa FAS koja iznosi oko 1700e.

 

Ima neki sastanak oko toga pa ce me naknadno obavestiti oko toga. Rece da ce da mi posalje dopis koji je on dobio od FAS-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma moci ce bilo koji auto da ti procene, samo ga odvezi u recik.centar......Dinkic je spustao cenu zbog novih radnih mesta a ovi ce da recikliraju, nemoj da ispadne da se bunim,ne, ali to je isti Q drugo pakovanje.

Jedino sto cemo biti gori od najgorih fiatovaca(stilovaca).....Trebace nam novi server za sve nove 500Love...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Fiatovom sajtu sa pojavila reklama koja se odnosi samo na nivo opreme pop star, što sad unosi još veću zabunu  :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Trebace nam novi server za sve nove 500Love...

uf Zhorz koja ljubav...pa ni acikota ne tepa tako nasem ficku...500"Love" :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zaboravih da kazem da su i meni rekli da vazi za popstar koji kosta 12900e. E sad, ako neko proceni da moze finansiranje da mu izadje maksimum 2500e minus cena polovnog auta, onda ce biti dobro.

 

Nerviraju me sto su bas skrti sa informacijama na sajtu. Npr. na fiat500l.rs stoji stari cenovnik i jos uvek pise da je boja 250e

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa jedino da se neko raspita oko kredita u banci, neki od oko 5-6% kamate i da izracuna da li mu se isplati. Kao fora sto smo imali za Punto classic, mogla je reciklaza i + kredit sa 4,99% kamate.

Nesto kao ovo npr. https://www.creditagricole.rs/stanovnistvo/krediti/krediti-za-kupovinu-automobila/krediti-za-kupovinu-automobila-iz-fiat-programa/auto-kredit-fiat-indeksiran-u-eur-sa-promenljivom-kamatnom-stopom.222.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ima CA ponudu sa 4% do 4 godine i 4,3% do 7 godina, jedino sto se kamata obracunava na ceo iznos a ne samo na pozajmicu jer se ucesce deponuje kod njih kao depozit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde valja samo onaj ko ima stari auto i keš lovu za ostatak od 10400€ sve ostalo je diskutabilno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek cek...da li ovo vazi za 1.3 lounge? Npr dam punta plus 1500e na procenu njegove vrednosti plus kes popust 1000e(placam kesom)?

Edited by jovan90

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.3 lounge kosta 15900e

 

 Reciklaza ne moze na LevelUP paket opreme jer tu oprema vredi oko 1000e a cena je za popstar (850e oprema + 300e dodatne dve godine garancije).

 

sigurno ni na lounge ne moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao ak kole, kaze covek da akcija vazi za grande punto i 500l...pitam ga za 500l koji paketi...kaze pop star i veci, a za level up ne vazi...pitam za lounge kaze moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja ce onda biti cena za grande punta kada se smanji za 2500 evra, jel ce da racunaju 11000 - 2500 ili 9500-2500 posto ga ima na akcijama od 9 do 9 ipo hiljada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...